Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A JA CHCĘ WIEDZIEĆ

Facet.rocznik1978 mam pytanie

Polecane posty

Gość A JA CHCĘ WIEDZIEĆ

Jak możesz to odpowiedz. Na którymś topicu pisałeś coś o studiach, zastanawia mnie, dlaczego tak późno się wybrałeś na studia, co studiujesz? Jeśli już masz mgr czy inż. do przepraszam, ale odniosłam wrażenie, ze jesteś w trakcie. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMARAŃCZOWE NICKI
IGNORUJEMY użytkownika "facet.rocznik1978"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni mail tutaj Politologie skończyłem dziennie na UWr . Nie potraficie dyskutować na tamtym topiku merytorycznie to się przyznajcie zamiast ukrywać się pod pomarańczami i tylko rzucać inwektywy. Co tylko zasługuje na pogardę dla was. Nie tylko w tematach ale - szczególnie - dla was jako ludzi. Macie w sobie mniej odwagi i romumu od kundli podwórkowych Jesli macie coś w łbach (w co bardzo watpie) to przejdzcie na czarne nicki i się wypowiedzcie merytorycznie (choć prawdopodobieństwo pewnie takie jak u tych podwórkowych kundli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie my nie mamy romumu
pogardzaj nami, pliiiiiiiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMARAŃCZOWE NICKI
IGNORUJEMY użytkownika "facet.rocznik1978"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tych dyskusji Na politologii są jednolite magistersie. Ktoś tu się zachowuje jak podwórkowy kundel - Ze skulonym ogonem (bo kryje się pod pomarańczowym nickiem - a takich, kryjących się, nigdy bie będe szanować) - Jedynie szczeka (czyli rzuca inwektywy i oskarżenia). Ale niektórzy jak nie mają nic do powiedzenia to wybierają rolę tchórzliwych kundli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kogo to obchodzi
czy politologię kończyłeś na UWr, UŚl, UMK czy na Oxfordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hau hau hauuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale on mósiał komuś
nadepnąć na odcisk. Pewnie jednej z tych troli będących zkompleksionymi i niechcianymi babami. Pełno ich tu. Albo dowalają ładniejszym dziewczynom, albo facetom, którzy im komplemencą. Z czystej zawiści :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chamówa, no ale czemu się tu dziwić? Nie masz studiów, jesteś debilem, masz studia jesteś debilem, bo nie TAKE, napiszesz ile zrobiłeś kursów, jesteś debilem bo się przechwalasz (a nie masz czym), napiszesz jaką uczelnię skończyłeś, jesteś debilem, bo nagle okazuje się że tylko debile piszą którą uczelnię skończyli. Poland Classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwala? To on ma możliwość zbanowania użytkowników? Nie wiedziałam. Dla mnie jasne jest, że jeśli ktoś o nim się po chamsku wyraża, to ON milczał bynajmniej nie będzie. Nawiasem mówiąc dziwne by dla mnie było gdyby nadstawiał drugi policzek. Mam wrażenie, że indywidualność nie jest popularna w PL, a jak kto ma odwagę przeć w swoją stronę mimo przeciwności, to należy mu przyp.ier.dolić, żeby wskazać mu jego miejsce. Jeśli dalej to nie pomaga, należałoby mu zszargać opinię (o Facecie i o mnie niejaki Plebiscyt już pisał w swojej stopce, że nie będę przytaczać). To jest taki scenariusz: - przysłuchać się pobieżnie ----> - wyśmiać ----> no response? ----> spróbować zrobić odpowiednią \'opinię\'----> no success? ----> walczyć ----> no succes? ----> przegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście że masz prawo wyrażać własną opinię względem faceta, i mieć taka, jaką masz, czy ja coś konkretnie o Tobie napisałam? Napisałam o chamstwie jakie czytam: że to źle, to niedobrze i co by facet nie napisał/odpowiedział i tak jest źle. A że Ci odpisał: to nie wchodź, no to Ci tak odpisał, no i już. Tobie nie o to chodziło o co mnie, i co z tego, nie musimy się zgadzać, ja napisałam, co napisałam, że chamstwo, złe wykształcenie, zła uczelnia, wszystko złe. Co by nie odrzekł. Źle że podaje numery swoich topików... Ogólnie facet jest be. Uważam to za chamstwo i absurdalne ataki bez podstaw. Trzeba było mi nakreslić: nie cenię faceta, bo a. b. c. d. wyjechał mi z ..... A tak to co: skończmy już ten temat; ok, skończmy jeśli tak chcesz, no to chyba Ciebie nie zmuszę do kontynuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfne_ciacho
Ja też go nie lubię. Nie będę tłumaczyć dlaczego. Na pomarańczowo bo nie mam czarnego nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem , gdzie sie facet rocznik....nie pojawi wywoluje tak impulsywne emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cu6KmMPcLi6MPoMIkDS8JEky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×