Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fuu

Jestem złym człowiekiem TT

Polecane posty

Właśnie prawie potrąciłam gościa na motorze :( Buuuu..... Zjechałam powoli na rondo, facet się przestraszył i wywalił się z tym swoim motorem... CHyba nic mu sie nie stało, bo mnie jeszcze zdążył zwyzywać T^T ALe w sumie zjechalam z ronda i nie miałam się jak zatrzymać żeby choćby go spytać czy nie potrzebuje jechać do lekarza T^T Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cialkooooooooow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to TT
płacząca morda czy mi się wydaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BArdzo płacząca.... T_T Mogłam się zatrzymać na środku tego głupiego ronda :( Ale ten kolo był tak wsciekły że myślałam ze mi da w zęby T__T Eh, czy popełniłam przestępstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam schie że mnie zgłosi na policję T^T Czy to było przestępstwo? Czy ja wymusiłąm na nim pierwszeństwo?!? Przecież rondo ma dwa pasy, a ja byłam na zewnętrznym, on na wewnętrznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T____T CO powinnam teraz zrobić? Mam taki mętlik w głowie! W sumie zwiałam z miejsca wypadku, jeśli to złosi.. to jestem bez szans, prawda? Na dodatek mam nieważne prawojazdy (nie zmieniłam nazwiska po śłubie, więc mam inne w prawku a inne w dowodize osobistym T___T) Czy właśnie przegrałam życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem jak to dokładnie wyglądało, może gościu miał wystarczająco dużo miejsca, żeby spokojnie przejechać, a wywalił się, bo po prostu się przestraszył i żadna w tym Twoja wina. Chyba najlepiej będzie jak zrobisz sobie kawy i zapomnisz o sprawie ;) Czasu nie cofniesz, a na drugi raz już się nie wciskaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydawało zę on ma cąły pas dla siebie, moze on chciał jechać prosto i dlatego tak nagle zachamował T_T Trudno zpaomnieć, bo się strasznie boję jakiś przeboi policją... Nie chciałabym mieć sprawy w kriminale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, czy motocykliści nie muszą dawać jakiegoś znaku ze zjeżdzają z ronda? Teraz gdy o tym myślę, to w sumie ząłożyłam, że on nie zjeżdża z ronda, bo był przy wewnętrznej krawędzi i nic nie zpowowiadało, żeby miał zjechać. Ale bardzo prawdopodobne że chciał, bo innaczej zrobiłby pełne okrążenie! Motocykliści, jak to jest? Nie musicie dawać żadnych znaków ani kierunkowskazów na rondzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×