Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewwwaaa20

WAZNE! NAJLEPSZA KOSMETYCZKA W CZESTOCHOWIE ...GDZIE?CO POLECACIE?

Polecane posty

Gość Ewwwaaa20

POSZUKUJE BARDZO DOBREGO GABINETU KOSMETYCZNEGO, KOGO POLECACIE ...ODPISUJECIE SZYBCIUTKO....CALY CZAS POSZUKUJE W INTERNECIE ALE O CZESTOCHOWIE ANI MOWA:(DZIEKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijkjhkjhkjhjkhkhkh
a co konkretnie chcesz zrobic w tym salonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie profesjonalnej kosmetyczki w Częstochowie koniecznie zajrzyj na www.NaszaUroda.pl Znajdziesz tam oferty najlepszych i najbardziej popularnych częstochowskich salonów kosmetycznych, galerie zdjęć, dokładne dane teleadresowe, a przede wszystkim opinie klientów, którzy najlepiej orientują się czy warto polecić daną kosmetyczkę Znajdź najlepszą kosmetyczkę w Częstochowie wspólnie z serwisem www.NaszaUroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra234
NIKORDIA salon kosmetyczny na ul czecha 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flinka67
Szczerze mówiąc, nie znam takiego. Odwiedziłam wiele salonów,żaden nie był idealny. Wydałam dużo pieniędzy, a z efektów nie byłam zadowolona. Wolę sama o siebie zadbać, nałożyć sobie maskę orzeźwiającą HB i na to samo mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilka dni temu w centrum relaksu na piłsuckiego i mają bardzo fajną kosmetyczke, wszystko fachowo zrobione atmosfera bdb cena bardzo przyzwoita.Moge z czystym sumieniem polecić ten salon. Pozdrawiam Daria Ps, Fryzjer też tam jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spa Elegance - jestem tam stałą klientką, oprócz zabiegów na twarz korzystam czasem z masaży i jak dla mnie ceny są bardzo dobre - tak samo, jak jakość usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon Skin Care na łódzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Urody Anna Gworys przy ul. Kilińskiego 39. Najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Długo szukałam profesjonalną kosmetyczkę ,przerobiłam wiele gabinetów i drogich i tanich .Mogę polecić Panią Agnieszkę z salonu Calispa profesjonalizm higiena wiedza , Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka75
Ja często chodzę do kosmetyczki w centrum do Magdy Radeckiej. Salon ma na piętrze w trendach przy dąbrowskiego, to jest naprzeciwko kościoła przy placu Biegańskiego. Fajna atmosfera, paznokcie super się trzymają. Kiedyś poszłam gdzie indziej bo Magda nie miała czasu i żałowałam. Teraz chodzę tylko do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121212
W Częstochowie nie znam ale znam rewelacyjną Panią kosmetyczkę w Krakowie !! Polecam zabiegi w tym miejscu http://vivienclinic.pl/ Coś pięknego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio udało się znaleźć wymarzoną kosmetyczkę :D Byłam u Pani Madzi co ma salon w Trendach na piętrze ten przy Bieganie. Paznokcie zaj******, jestem zachwycona! Ponoć trafią na stronę salonu :D I do tego ten kształt brwi. Pierwszy raz miałam robione woskiem, ale efekt powalający. Znalazłam info o Pani Madzi na forum więc się odwdzięczam dziewczyny. Dzięki za polecenie i polecam również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalczyni123
Ja osobiście "przerobiłam" bardzo dużo salonów, ale teraz wg mnie najfajniejszy salonik to M- Studio Pani Marty na Rocha. Elegancko fachowo i bardzo miło. Tyle, że ciężko dostać się na wizytę....to zresztą mówi samo za siebie. Warto czasem poczekać i nie wywalić pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie po forach szukają gdzie najlepsza kosmetyczka, a większość postów pewnie piszą same kosmetyczki... Dziewczyny jak chcecie wiedzieć gdzie to wbijcie sobie na Lavito.pl lub Booksy.net i szukajcie kosmetyczki co ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Tylko nie taką co ma 5-10 opinii bo wiadomo, że to pewnie koleżanki piszą, tylko taką co ma tych opinii kilkadziesiat. Jak tak znalazłam genialną kosmetyczkę, ale nie powiem którą bo później na wizytę będę miesiąc czekała, a już nie jest łatwo się dostać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnkaO3
Endermomed na Łódzkiej 208B, chodzę od dłuższego czasu, super gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_baum
gosienka77wow zgadzam się z Tobą! Zawsze na www.lavito.pl sprawdzam czy jakaś kosmetyczka ma opinii +50 i dopiero rezerwuje. na fb coraz więcej salonów wyłącza możliwość dodawania opinii, więc ciężko porównywać salony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA

Najlepsza kosmetyczka na jaką trafiłam w Częstochowie to Pani Agnieszka kiedyś pracowała w erisie  a Teraz w Calispa  polecam bo warto odnalazłam ją przez lavito  choć nie wierze za bardzo w te opinie tam umieszczone odnośnie umiejętności jak i gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam Naomi. Profesjonalne podejscie i bardzo mila pani kosmetolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×