Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska17**********

z jaką lubicie sie kochac?

Polecane posty

Gość ciekawska17**********

pytanie w tytule, czyli lubicie sie kochac z dziewczyną ktora jest chuda, troche przy sobie-średnia, czy gruba? I z jakimi dziewczynami sie juz kochaliscie i jakie są wasze wspomnienia? czyli jak bylo z chudą, srednią i grubą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorianka
też mnie to ciekawi a jestem kobietą...mnie się wydaję, że najlepiej wypośrodkować czyli , że ze średnią ale facetem nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałbym
średnią, duża pupcia (ale nie szafa) i krągła, piersi jędrne, bioderka, za które można trzymać... palce lizać. Pozostałe wypad - dojeść albo na diete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłem to
z chudą, srednia i grubą i chuda i srednia było ok a z grubą... troche za luźna w srodku była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirdir
-------->kiebzań Ta co pokazałeś faktycznie w sam raz:)A kobietą jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałbym
Są jeszcze fajniejsze. Aria Giovanni, Lisa Ann, Presley Maddox.. nie pamiętam innych nazwisk, ale takich fajnych laseczek jest trochę. Zresztą widziałem wiele takich, które nie są aktorkami, więc ciężko jest przytoczyć. Ale ciałko miały i wcale grube nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałbym
Chude mnie brzydzą - te kości wystające.. Grube, ale to tylko takie przesadziście - też niedobrze. Na jeźdzca odpada, no bo miednica też ma swoją wytrzymałość. Najlepiej średnie z leciutką nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirdir
No to mnie utwierdziliście w przekonaniu, że jestem odpowiednia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałbym
tak? A wyglądasz jak Aria? :P Jak tak to pisz skąd jesteś i już jadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście jeżeli chodzi o miłość to z młodą ,piękne aksamitne ciało jędrne piersi super ciasna ładnie owłosiona cipka , tylko człowiek z takim kwiatem napala się i dość szybko kończy i to jeszcze trzeba uciekać i spuszczać się na pępek lub prześcieradło lub w gumce .Az starszą to nie miłość tylko sex wyżycie się niema tego uczucia , tak szybko się nie spuszczam dużo dłużej trwa stosunek a finał kończy się wytryskiem w pochwie bez obawy że zaskoczy i jeszcze jedno kiedy i ile razy chcesz to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×