Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nakrecona

peruka?

Polecane posty

Gość nakrecona

Czy ma któras peruke? Bo ja mam włosy jasny blond, ale chcialabym czasami przeobrazac sie w brunetkę i stad pomysl na peruke. Jest ich obecnie duzo do wyboru, w cenach ok. 100 zl wzwyż. Czy ktos ma taką? Czy glowa sie pod nią poci? I czy moje wlosy musze najpierw spiąc by nie wystawały i by nie było widac ze mam peruke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssskaaaaa
ja uważam że peruka to zły wybór:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peruka mi się źle kojarzy
wiem, ze teraz są ładne, jak naturalne itp, ale mi się kojarzy jednoznacznie...chemioterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakrecona
Ale dlaczego? Boję sie przefarbowac wlosy, bo odkad pamiętam jestem jasną blondynką i jesli przefarbuje na brąz, a jednak mi sie nie spodoba, to potem ciezko wrocic do ładnego blondu. Stąd pomysl z peruką, by raz na jakis czas sie przeobrazic w brunetkę, np. idąc na impreze. Ktos ma peruke lub wie o tym cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...........................
kup sobie ladna czarna nie farbuj wlow na czarno bo potem bedziesz dlugo czekac na blond i je zniszczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macarena
Jesli włosy ufarbujesz to możesz juz nie wrócić do naturalnego blondu.Koleżanka była naturalną blondynką,zaczęła farbować włosy i juz nie wróciła do swojego naturalnego blondu,włosy zaczęły zmieniać kolor na ciemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakrecona
Wszyscy mi mówią, ze w blondzie mi bardzo ładnie, dlatego nie chce na stale zmienic na ciemne. Choc nie wiem jak byloby mi w ciemnych. Ale chyba przekonam sie wlasnie przez peruke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chciałabym peruke
uwazam ze na impreze to byłoby super. tylko bałabym sie zeby mi to z głowy nie spadło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj peruki ...ja ją nosze ...bo moje długie włosy zostały na poduszce zapłaciłam za nia 350 złoty z czego 250 zwrócił mi fundusz...Jest straszna mimo ze ma piekne długie włosy z balejazem...wypadają,placza się na karku w czasie poruszania głową...nosze ja od prawie 2mc gdy jeszcze miałam własne włosy...było w niej bardzo gorąco a teraz okazało się że jestem uczulona na gómki w niej wszyte...przemyśl taki zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domciaxd6
Ja mam peruke ;] I jest mi dobrze, włosy się tak bardzo nie pocą.. wiadomo, skóra głowy musi oddychać więc z początku jest nieciekawie, ale się przyzwyczisz ;] www.handsomemen.pl/wlosy,inne,historia_peruk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibracja
Jeśli już chcecie zakupić perukę, to warto od razu zainwestować w dobrej jakości produkt. Lepiej też perukę kupić stacjonarnie, a nie przez internet :) Lepiej przymierzyć, zobaczyć jak w takiej peruce wyglądamy. Z tego, co wiem to bardzo popularny jest salon Świat Peruk. Na stronie https://perukisklep.pl/ możecie sprawdzić lokalizację salonów i godziny ich otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Jest bardzo dobry salon na Wiwulskiego który zajmuje się leczeniem łysienia ale też mają swoją pracownię perukarską, gdzie peruki robią ręcznie pod dany przypadek i zamówienie. Zdecydowanie ich polecam zwłaszcza w kontekście perfuk – eleganckie, modne, z naturalnych polskich włosów, świetnie zamocowane na siateczce, idealne leżą na głowie bez zmian miejsca położenia. Salon ma swoją ofertę na peruka-sc.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×