Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verka

Dowiedziałam się o groszku

Polecane posty

Wczoraj sie dowiedziałam ze jestem w ciązy - dziecko poczęlismy prawdopodobnie 25 maja :) Powiedzcie co teraz???? Co mogę a czego nie mogę? Kiedy do lekarza? Czy jak najszybciej czy poczekać??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe też myslałam
że to coś o gotowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia44
Weszłam, bo myślałam,że to coś z tematów kulinarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olówa
Gratulacje!!!!!!! Myślę, że do lekarza jak najszybciej tylko podobno jest strajk! Jakbyś się nie dostała to koniecznie kup sobie kwas foliowy (bez recepty w aptece) zapobiega wielu wadom układu nerwowego dzidziusia i standardowo bierze się go w pierwszych miesiącach ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubi11
GROSZEK???? Dobra nazwa, ja swoje nazywam ziarenkiem smaku;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dowiedziałąm o groszku ptysiowym tez byłam w szoku, muslałam ze sa ptysie i groszki a tu nagle groszek ptysiowy......szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko zabieram głos w takich tematach, ale tym groszkiem to mnie zabiłaś.... Nie dowiedzialaś się o groszku- bo groszek to w puszeczkach do sałateczki się nadaje :P , ale o tym , że za 9 miesięcy zostaniesz mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglybyscie sie nie nasmiewac to jej decyzja jak dala mazwe tak jej sie pidobalo to tak nazwala ciaze jestescie bardzo nieuprzejme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttt
nieuprzejme??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeznadziejny.
myślałam,że ten groszek trujący jak maślana ryba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttt
nie" PIDOBA" mi sie ta "Mazwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jej tak i tak nazwala jak cos wam sie nie podoba to nie wchodzcie jej na ten topik bo jej przykrosc robicie tak piszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viniary
dobre pomysle,lepszy smak!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara bede mama
no i mi sie niebawem czuję znajdzie taki groszek czy winogronek w brzuchu(mam nadzieję). I juz teraz biore kwas foliowy.Zjadam jogurty, owoce, ryż, warzywa na patelnię, lubie słodkosci ale jak juz ciąza bedzie mysle ze sie ogranicze.Owoce zjadam równiez czasami. Tez nie wiem co powinnam pic aco nie. Napewno wiem ze te herbatki kolorowe malinowe trzeba odstawic bo ponoc skurczają czy cos. Piję więc wode mineralną, lubie pokrzywe, wafle ryżowe. Zjadam bułki.Staram sie juz teraz pilnowac co jem, czasami spaceruję, ćwicze mięśnie brzucha.Pogoniło mnie a wczesniej sie nie chciało,. jednak ja chce sie zdecydowac na ciąze jak dokońca wyremontuje sobie mieszkanie by potem nie stresowac sie i nie gonic tam i tu. Wazne bym zaszła.tempke tez sobie mierze, zaznaczam cykle bo che w owulacje synka miec. Zobaczymy. Moze ktos powie co faktycznie powinnismy robic teraz przed ciążą i juz w jej początkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ze moze dzieciom groszku nie mozna podawac co do reszty sie nie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara bede mama
do mnie mówiłas o tym trybie zycia? ja pisałam ze od miesiąca juz zazywam kwas foliowy, żelazo, jeszcze musze magnez i wapno.No ale wapno w jogurtach jest. Tez mysle ze dobrze sie odżywiam.czasami robie zupy, leczo i to zajadam.Pozwalam sobie czasami na lody czy winko. (lampkę). Nie wiem tylko z tymi napojami co pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam, że dowiedziałaś się o groszku- że nie wiem, że okazało się np. że jedząc go masz lepszą cerę albo coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki - po pierwsze - zlej na te wszystkie szczeniackie komentarze ;) po drugie - w necie są setki stron o ciaży, na których dowiesz sie wszystkiego o ciąży od pierwszych jej dni aż do porodu. Będzie o.k. - zakup sobie szybko kwas foliowy (w kazdej aptece) i idź do lekarza, niech przebada, czy wszystko o.k. izleci badania na krew. mocz i ewentualnie \'inne\' :) gratuluję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verko bardzo serdecznie Ci gratuluje i bardzo mi przykro,ze są na forum osoby,które potrafią sprawic kilkoma słowami taką przykrosc człowiekowi,ze mi to sie w głowie nie miesci.DLACZEGO ludzie są zdolni do takiego okrucienstwa?? Napisała \"groszek\"- jej sprawa, napisałaby \"fasolka\"- jej sprawa!!! Nie musi to wszystkim odpowiadac.Komu nie odpowiada niech idzie dalej,bez spluwania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie strazniczki prawa sie znalazły, czy wy nie widzicie ze nie nasmiewamy sie z załozycielki tylko z okreslenia a własciwie ze sposobu zapisania tematu.............i jestem pewna ze wiekszosc weszł a tu własnie myslac o groszku hm zielonym niz o dziecku ,ale za to juz chyba nie mozemy byc odpowiedzialne,akurat dziwnie brzmi \'Dowiedziałam sie o groszku.........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODMIENIAM
zazdrosnice jedne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×