Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a dla mnie obciachem jest

obciach top

Polecane posty

Gość przestańcie
fergie boskie podsumowanie, połowa z was drogie panie zazdrosći pannie z allegro figury i tyle, krytykujecie ciuchy w które same nie mogłybyście sięwbić przez swoje mankamenty :) fakt, niektóre ciuchy są nieodpowidznie w niektóre miejsca ale bez przesady, nie mówcie ze połączenie black&white jest obciachowe szkoda mi niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy........
panna z alegro jest gruba :O moim zdaniem to ona przez swoje makamnetny nie powinna wbijać sie w wiekszość z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy........
*mankamenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergusia
a na przykład jak widzę brokacik na żelowych pazurach lub czerwone buty plus torebka plus pasek czerwony to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matalala
Czy do oficjalnego stroju czarne czółenka ( modne ) i czarna torebka to też obciach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergusia
nie, to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matalala
miałam problem ,bo we wtorek idę na interviuu i wyczytałam ,że ostatnio nie dobiera się torebki do butów.do czarnej spódnicy (solar) i białej bluzki (deni clair) raczej carne pantofelki no i ....co???? czy bordowa torebka tu pasuje ????tylko czarna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matalala
oczywiście białe buty i biała torebka jest nie do przełknięcia nawet na wioskowy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergusia
czarne buty plus torebka to klasyka ale inne kolory pod kolor to mi jakoś tandetne się wydaje ale ja tak naprawdę to się nie znam profesjonalnie tylko tyle co obserwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matalala
wracając do obciach topu. oto mój: - wszystko w jednym kolorze ( biały , róż , seledyn) - zdeptane buty, obcas odjeżdżający do tyłu , palce wychodzące na beton - spódnica do kostek i męska koszula + okulary - zero makijażu + naturalne włosy ( wszędzie ) - mini i czarne szpile na gołe stopy ( wiek 15 lat ) - jedna torebka do wszystkiego ( lato , zima , wesele , basen ) - śmierdzący oddech i pomadka na zębach - upał i tona makijażu - poduszki w żakietach i bluzkach.... mogę tak w nieskończoność i nie chodzitu o obciachowe zestawienia tylko o ogólne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×