Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajnik taki

W dupę? Nie mówcie, że to może być przyjemne!

Polecane posty

Gość Majka lub jakaś taka....
Myślę, że można to nazwać glębokim, bo rzeczywiście dochodzi mi do końca, uwielbiam takie uczucie wypełnienia, czuję się tak porządnie penetrowana, że aż mi się już tego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka24
Ale dokąd rękę wkłada?Do łokcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka lub jakaś taka....
haha, tylko dłoń, czyli jak długość dłoni, przecież pochwa nie ma pół metra głębokości, jest to maks. 12-15cm, no chyba, że kobieta jest "duża" to wtedy może wyjść więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka lub jakaś taka....
nie mówcie, że faceci nie wpychają wam palców do pochwy? więc w tym przypadku, jest to to samo tylko glębiej i obszerniej, proponuję abyś spróbowała sama, i wtedy ocenisz , czy to może być przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka lub jakaś taka
Na początku też wydawało mi się to trochę nieprzyjemne, ale zaczęłam smarować mu dłoń lubrykantami, poszło już gładko... Jedyna rzecz, która boli to .... kasa, bo na lubrykanty wydajemy jakieś 700 zł miesięcznie, ale za to seks miodas! Czasem uda się trochę odzyskać, bo leje sie ze mnie potem strasznie, więc wyłapuję do słoika ... ale zawsze kilka stów idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka lub jakaś taka....
3 paluszki a 5 paluszków to nie taka duza różnica przecież, mi się mieszczę bez problemu (choć należy dobrze nasmarować je)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan znad jeziora
Ja pierdzielę, ja tam starą masłem smaruję, jak wchodzę jej w dupsko, ale żeby odzyskiwać? Wprawdzie ona czasem liże mnie w kakałową dziurkę, ale nie, żebym potem to miał jeść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vronciaa
Mi kiedyś próbował włożyć całą dłoń, ale nie szło (nie rodziłam nogdy). Przy trzech palcach czułam już lekki dyskomfort i napięcie... Wąziutka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vronciaa
*nie rodziłam nigdy, a nie jakiejś nogdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupojeb
Laska bez chuja w dupie to jak rzołnierz bez karabinu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak
tylko kurde tego paliwa nie da sie odzyskać do słoika. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgdks
czemu tak duzo idzie wam tego lubrykantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydddowanie
jak juz jestescie tacy wszyscy normalni i tylko w ci pke chcecie wkaldac to robcie to. ale tylko w cipke!! przeciez ona jest do tego stworzona, jak to zaznaczyl autor, konstrukcyjnie. otwor gebowy u samcow i samic jest stworzony do przyjmowania pokarmu, ew. oddychania, a nie do wkladania wen narzadow plciowych. jesli robisz to z tej strony, to co stoi na przeszkodzie, zeby wlozyc z drugiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi seks analny sprawia duuuzo przyjemnosci, pod warunkiem ze nie trwa zbyt dlugo i moj facet jest przy tym delikatny. Nie robimy tego czesto, nie chce miec pozniej problemow wiec zdarza sie nam to moze raz na 2 miesiace... Chcielismy oboje sprobowac i to zrobilismy, nie kryja sie za tym zadne dziwne rzeczy typu homoseksualizm :O Gdyby mi to nie sprawialo przyjemnosci to bysmy tego pewnie nie robili ale jesli jest ok to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmpchn
Od seksu analnego moga zwieracze odbu ,, pogorszyc sie jakosciowo". Mozna popuszczac w majty to nie jest narzad do tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×