Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antytłuszcz

Jak grubi faceci znajdują chetne na seks ?

Polecane posty

Gość antytłuszcz

Bardzo mnie to ciekawi, bo tłuści mężczyźni powodują we mnie odruch wymiotny i z tego co wiem, nie jestem w tym osamotniona jak tacy panowie radzą sobie ze znalezieniem partnerki seksualnej, jakie kobiety decydują się seks z kimś takim ? acha i jeszcze jedno, ten post to nie jest złośliwość a po prostu ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasek jeden
Złota karta kredytowa bardzo skutecznie zapobiega wymiotom, cioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasek jeden
Tak? Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kogoś pokochasz
to i brzusio nie będzie dla Ciebie przeszkodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kogoś pokochasz
fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to jest powiedzenie , że kazdy porzadny ptaszek musi miec daszek ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antytłuszcz
mi się brzuszek u faceta nie podoba, ale o to akurat nawet w pytaniu nie chodziło chodziło o nadwagę lub otyłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kogoś pokochasz
a nie..grube laski jednak mają gorzej grubi faceci mają łatwiej, nie ma co porównywać... generalnie jak facio jest fajny, kulturalny, to tusza nie jest jakąś straszną przeszkodą, nochyba że myślicie o jakimś jednorazowym numerku z przygodnym kolesiem...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" acha i jeszcze jedno, ten post to nie jest złośliwość a po prostu ciekawość \" No a czym jest ten post, jak nie złośliwością z Twojej strony ??? To, że w Tobie wywołują odwruch wymiotny ... nie znaczy, że u innych kobiet też ... Poza tym liczy się charakter, osobowośc człowieka, a nie to jak wygląda ... Widocznie ty cenisz inne wartości :P jesteś pusta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona grubego
Wyobraz sobie,że tusza mojego męża wcale nie przeszkadza w seksie... jak tacy panowie radzą sobie ze znalezieniem partnerki seksualnej, jakie kobiety decydują się seks z kimś takim ? hm....nawet nie musiał szukać sama go znalazlam....a wcale nie jestem brzydka...ani gruba...wręcz mam powodzenie Bardzo mnie to ciekawi, bo tłuści mężczyźni powodują we mnie odruch wymiotny i z tego co wiem, nie jestem w tym osamotniona ...wiesz,Ty wcale nie musisz być tłusta...a też powodujesz u mnie odruch wymiotny...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antytłuszcz
hehehe, najłatwiej powiedzieć jesteś pusta, a na pewno łatwiej niż popracować nad sobą i tam poszukać problemu mam koleżanki i nie znam żadnej osoby, której podoba się gruby facet, a dla wielu kobiet jest to po prostu obrzydliwe gruby, GRUBY, z nadwagą, OTYŁY rozumiesz to słowo ? tu nie chodzi lekką fałdkę na brzuchu czy tłuszczyk zamiast kaloryfera :O rozumiem, że da radę pokochać otyłego faceta, ale po pierwsze - to temat o seksie niekoniecznie miłości jeśli ktoś nie zauważył, po drugie mając alternatywę w postaci szczupłego faceta o podobnych pozostałych walorach, na pewno wybierze sie tego szczuplejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chłopaka
hmmm widzę że Twój rozumek jest bardzo malusi i to tłumaczy Twoje kretyńskie zachowanie.... wrrrrr jesteś głupią krową takie jaki Ty to trzeba wsadzić do piewnicy i nie wypuszczać żeby ludziom nie psuli dobrego humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blowblow
jak to jest...grubymi kobietami sie wrecz gardzi, wyzywa, a jak ktos napisze, ze nie lubi grubych facetow to jest wyzywany od pustakow...troche to nielogiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan niechudy
Zobaczymy za parę lat, jak ci się dupa rozejdzie ... Ale na ciebie na pewno będą lecieć wszyscy zawsze. Lepiej spadaj z netu, bo jeszcze przypadkiem wynajdzie cię Brad Pitt i się potnie, że jest juz żonaty, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antytłuszcz
mam wrażenie, że temat opanowały kobiety z nadwagą :D jedynie żonę grubego rozumiem, bo na jej miejscu też bym się oburzyła no nic, miłego wieczoru i smacznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blowblow
Gdzie tu konsekwencja????? Gruba kobieta: len, pasztet, wieloryb, cos obrzydliwego. Gruby facet: ok, a jak komus sie nie podoba to jest pusty i glupi. Kto mi to wytlumaczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo grube baby
to inna bajka:o a grubi faceci są inteligentni, dowcipni, czuli, delikatni, super w łóżku...zawsze mozna ich przywiązać do kaloryfera ...tez będą miec kaloryferek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo grube baby
a kto mówił o konsekwencji...nie istnieje nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo grube baby
sama też nie jestem lepsza...nie lubię grubych kobiet... za to pulchnych facetów...jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że gruba kobieta to fe ... Przejdź się po ulicy to zobaczysz ilu przystojnych mężczyzn chodzi z puszystymi kobietami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej grubi faceci to
inna bajka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej grubi faceci to
na takich wcale nie zwracam uwagi-odwracam wzrok! no i jeszcze pewnie mnie zjadą że jestem pustą laleczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to spoleczenstwo jest mało tolerancyjne gruby chudy niski wysoki każdy jest jaki jest ty nie musisz zakochac sie w antyideale ,ale daj żyć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blowblow
grancias, ja tak nie uwazam, ale wystarczy troche posiedziec na tym forum, aby zobaczyc co ludzie mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również dołaczam
do klubu pań nielubiących grubasów i tez jestem szczuplutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również dołaczam
i z góry pozdrawiam podszywaczy, obżeraczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona grubego
nierozumiem..dlaczego gruby =niezadbany...i co to ma wspólnego z tym,ze nie bedzie dbał o mnie i dzieci? Pomyślcie nim napiszecie takie bzdury! Mój mąż jest taki od dziecka,jest na diecie...ćwiczy na siłowni..używa dobrych kosmetyków...dba o siebie...o mnie o naszego syna.....ale nie potrafi schudnąć a jeśli chodzi o seks ,to ...jesteśmy razem już 12 lat i znamy swoje potrzeby..często (przynajmniej 3-4 razy w tygodniu)kochamy się... Mój syn też ma problemy z nadwagą...chodzę z nim na basen..ograniczam jedzenie..chodze po dietetykach... Najlepiej się wyśmiewać...to przez takich rodziców jak Wy..moje dziecko wstydzi się przebrać na lekcji w-f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollonuss
Lubicie pojesc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×