Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

racice

vber, a na takim koncercie chciałbys byc?

Polecane posty

bylam na Tiesto ..............to byl koncert.... a teraz tylko muza zostala...no i w lipcu creamfiekds , tunell electrocity i white sensation:D :D :D zycie jest piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym juz wolała toola,watersa, albo tych ironsow,a byli ongis w tym moim Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba właśnie wtedy i ponoc zrobili niezłe show,jak zwykle zresztą.No ale ja ,chytra studentka nie chcialam bulic za bilet i pozniej sobie plułam w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wtedy maturzystką :) ale jakoś uzbierałam, z pomocą rodziców. No było bardzo fajnie, show świetny tylko scena za nisko, więc mi ludzie zasłaniali :) A w Chorzowie byłaś? Też fajny koncert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie byłam.Ja mam mały problem,nie znoszę tłumow i przez to kazdy koncert,nawet mojego ulubionych zespołów staje się koszmarem,dlatego raczej nie bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle :) W sumie rzeczywiście na takim koncercie tłumy ludzi, na dodatek wszyscy cisną się pod scenę. Ale jak już zespół zaczyna grac, to się to robi mało ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tematu ino... ... litości wystarczy że byłem na koncercie A-HA. Niemalże ciągnikiem wyciągnięty przez dziewczynę. Tak na marginesie jestem ciekawy czy już jej przeszło czy jeszcze ją ciśnie :P Biedactwo nie mogło doprać bielizny po koncercie ... :D Ja też nie lepszy bo tnę się żyletami :P bo nie byłem 13 czerwca na Stadionie Śląskim 😭 a tam \"Pearl Jam\" suport \"Linkin Park\" no i ziomale czyli \"Coma\". A już totalnie żal mi ściska dupsko że nie będę na takiej imprezie o której już wspominała \"mniami\"czyli white sensation. To musi być jaaaaazzzzdaaaa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje koncert ktory sie odbedzie 12 sierpnia 2007 w katowickim spodku. wystapia: Dir En Grey, tool, coma, delight i chris cornell. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×