Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtekkkk

likwidacja salonu piękności- okazje

Polecane posty

Gość Twój Styl
a to są oryginały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwab do wloskow
ja jestem zainteresowana jedwabiem do wloskow:P:P po jakiejs nizszej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwab do wloskow
ale lacosty za 30 zlotych?!?!?! cos mi tu nie gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczegolnie re 30
to bankowo oryginaly ze sklepy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek-88 allegro
NIE OSMIESZAJ SIE lacoste za 30 zl???????????????????????? HEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekkkk
fiolka 20-30ml jest w cenie 35-36zl zł czy to mało hmm rozumiem gdyby chodziło o 50-100ml to wtedy można powiedzieć że mało.Ale to jest normalna promocyjna cena. Nie będe sprzedawał po tyle co konkurencja bo nei mam na to czasu, chce odzyskać troszke pieniędzy :) i jest okazja jakieś 25% taniej kupić fajne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potas
co się czepiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziwię sie, dlaczego ten sprzedawca chce poświęcić swoje konto, bez ani jednego negatywa i neutrala na sprzedaż tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpa Stara
a Ciebie coś jeszcze dziwi na tym świecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziwią mnie ... np. takie aukcje. Ale jak już nieraz pisałam, dziwienie się jest nieodłącznym elementem życia człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekkkk
stara małpo weź się troszke ogarnij widzisz że to butelki testerowe?Kto się nie zna sprzedaje perfumy i kosmetyki już długo.to są małe butelki które miałem po hurtowych cenach, jeśli mają mi leżeć w domu wole wysprzedac z małą stratą, drożej nie ma sensu bo pół allegro jest zapchane takimi aukcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiego materialu
NIE KUPUJCIE!!!! 1. TO PODRÓBY - kształt i materiał flakoników taki sam u Armaniego i Lacoste :P oraz Miracle i Chanel - no comments 2. Konto owszem, bez neutrala - ale wszystkie komentarze są od SPRZEDAJĄCYCH, facet nic jeszcze nie sprzedał UWAGA PODRÓBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekkkk
chyba nie umiesz czytać zobacz ile mam komentów od kupujących, chyba większoć, przeczytaj na pierwszej stronie również gdzie ludzie wspominają również o gościnności bo na allegro sprzedawałem równiez przedmioty o bardzo dużych wartościach z odbiorem osobistym, komentarze się z powietrza nie biorą więc mi nic nie zarzucaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dop wojtekkk
wlasnie ze ty sie nie znasz bo oryginaly nigdy nie sa w tych twoich super rozmiarach 20-30 ml, za to pelno ich na stadionie i na bazarach. Testery maja 100 ml, ewentualnie moga byc w formie malutkich probek. Tak sie sklada ze zajmuje sie tez sprzedaza perfum i wiem. Przez takich jka ty tylko trace klientow, bo ludzie nie ufaja allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×