Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DJ ARASSH

Oprawa muzyczna wesel itp. Śląsk i okolice

Polecane posty

DJ ARASS (ARAS, ARASH, ARASSH) na każdego rodzaju imprezy. Wesela (zabawy, konkursy), sylwestry, dancing, dyskoteki itp. Posiadam bardzo szeroki zakres gatunków muzycznych od: Lat 60` (Rock & Roll, Twist), poprzez Taneczne hity i przeboje lat 70`/80` (Modern Talking, Savage), w tym również polskie (Irena Jarocka, Urszula Sipińska itp.), Włoskie przeboje ( Albano Romina Power, Drupi itp.), Lata 90` (Dance: Los Del Rio, Dr. Alban, Mr. President itp.), Śląskie Szlagiery, typowe dla Śląskich wesel (według życzenia możliwość operowania gwarą śląską) po wszpółczesną muzykę klubową: R&B, Dance, House itp. Na zabawie weselnej: konkursy i zabawy dla gości i młodej pary. Posiadam profesjonalny sprzęt dyskotekowy + nagłośnienie i oświetlenie. Gram od ponad 5 lat, nie tylko na Śląsku, ale i w całej Polsce w klubach małych, dużych, imprezach okolicznościowych itp. jako DJ i wodzirej. Istnieje możliwość posłuchania na żywo u mnie w domu (między innymi próba głosu). Z mojej strony mogę zagwarantować profesjonalną oprawę muzyczną przyjęcia weselnego. Ruda Śląska woj. Śląskie Tel. 696353033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny juz jestes
i monotematyczny skoro nikt cie nie chce bo jestes słaby to daj sobie spokój:o jest tyle innych zawodów,np.kopanie rowów czy zbieranie węgla na haldach ...:o :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty nie jesteś nudny
A ty? pochwal się co umiesz oprócz kopania rowów i zbierania węgla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta 100
Uwaga spóżnialscy. Jeśli ktoś szuka sali z obsługa na lato tego roku to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Widzę, że co poniektórym przeszkadza reklama DJ-ów na tym forum. 2. Jeśli twierdzisz, że jestem monotematyczny to po co czytasz moje posty? 3. To ty powinieneś sobie dać spokój z wypisywaniem takich bzdur. 4. Jeśli twierdzisz że jestem słaby to życzę ci obyś trafił na równie słabą oprawę muzyczną na swym weselu. 5. Pracuję przez cały tydzień, a co weekend gram, więc nie mam czasu na kopanie rowów i zbieranie węgla i wydaje mi się że to ty powinieneś się zająć kopaniem lub zbieraniem jeśli aż tak ci się nudzi. 6. A jeśli masz problemy z osobowością to mogę ci polecić dobrego psychoanalityka. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta 100
DJ ARASSH Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam co ty robisz
didżeju, GRASZ????? BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! A na czym grasz? Na cymbałkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze dj
skoro 5 dni pracujesz a dopiero w soboty zajmujeesz sie dj-ą to znaczy ze nie jesteś profesjonalista tylko zwykłym chalturnikiem - kominiarzem po drugie - dj nie gra,dj odtwarza musyke :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty możesz wiedzieć o życiu dj-a? Większość dj-ów pracuje przez cały tydzień. Jeśli sam siedziałbyś w tym fachu to i ty byś pracował. W ciągu tygodnia można z nudów umrzeć. Poza tym, nie bądź taki dosłowny - pisząc mi czym dj się zajmuje. Jeśli już coś odtwarza to na pewno nie musyke tylko muzykę. Więc proszę cię, nie wypowiadaj się na jakiś temat, jeśli nie masz o tym pojęcia. Zastanów się, popytaj, poczytaj. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanowny Didżeju
O literówkę łatwo. Niech Pan nie robi z siebie niewiadomo kogo, bo jest Pan TYLKO ludzkim gramofonem, maszynką do odtwarzania piosenek. Zwykłym Juke Boxem. Nad czym się tu zastanawiać, nad Pańską "pracą"? Drogi Panie, to jest FORUM i każdy ma prawo wypowiadać się w takim tonie, jaki aktualnie mu pasuje. Pan też wypowiada się na temat PRACY i MUZYKI, a o tym pojęcia Pan NIE MASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta 100
A kto cię prosi o wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie musi prosić
To jest FORUM, dziewczynko. A ciebie ktoś prosił o wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta 100 to DJ Arash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta 100 to DJ Arash
Ja też tak mogę zrobić, koleżanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Arash
Gdy podczas golenia fałszuję do wtóru arii operowych primadonny Senyszyn odtwarzanych ze zardzewiałego patefonu mojego prapradziadka Idiosynkrazego Kalesona Jr, mój naprężony członek wystukuje o umywalkę morse'em kod Fibonacciego odbierany przez znajdujący się w Pałacu Prezydenckim dekoder TV Trwam jako protokół z tajnego zebrania opozycji zwołanego w dworcowym wychodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda słów i miejsca na serwerze na takich prymitywów jak wy. Poziom inteligencji mniej niż zero. Jeśli któryś z was twierdzi że \"odtwarzanie\" muzyki i gadanie do sitka jest takie proste. Niech stanie na konsoli w jakimś klubie i niech spróbuje, a potem dyskutuje na takie tematy. Ja nie poruszam tematów TV TRWAM tak jak jeden z podszywających się, znający się dobrze na rzeczy. Bo nie mam o takowej TV pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie unos sie tak bardzo,Arassh :-p od razy od prymitywów ?? ludzie tak to widza,stoi facet,plyty puszcza,od czasu do czasu cos powie do mokrofonu...nie opowiadaj ze to takie stresujace i męczące zajecie :o Poza tym tylko winny sie tłumaczy,jak nie masz z czego sie tlumaczyc to po co nerwy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mówię niech ktoś spróbuje. A zdziwiłbyś się jakbyś stanął z mikrofonem w ręku i miałbyś gęgać do kilkuset osób. A do prymitywów, właśnie tak bo inaczej nie da się tego nazwać. Czy ja się pod kogoś podszywam? Czy ja wypisuję takie głupoty? Czy ja zaczynam z kimś takie dyskusje? Daję tylko ogłoszenie, a zaraz się pojawia ktoś takowy, komu się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ów KTOŚ miał odwagę na publiczne wypowiedzi nie musiałby anonimowo ironizować cudzych wypowiedzi. Ale anonimowe forum jest jedynym miejscem, gdzie zakompleksiony nieszczęśnik może wtrącić swoje nic nie warte trzy grosze i nie zarumienić się i nie zająkać. Proponuje olać mądrale - niech pisze w eter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ - na czarno masz 2 posty,a szafujesz tu slowami jakbys był conajmniej Jan Wayne albo Dj Novus :o Pokory trochę.Nie sadź sie tak,bo sobie konsole zaplujesz :-p Od jakiegoś czasu trwa tu wymiana zdan na temat pracy Dj-ów.Jak na razie zadna ze stron nie przekonala mnie do swoich argumentów.Gdybym jednak mial wybierac,postawiłbym na zespół,sprawdzony,ale bez przesady,nie przeswietlony jak to ostatnio maja w zwyczaju robic nieliczni na szczęscie.Zespół to jednak klimat,cos innego,jakies novum.Nie krystalicznie czyste oryginaly odtwarzane z przez Dj,pozbawione \"chropowatosci\" i cieplego tła.Napewno,w 100% nie zaryzykowałbym zaangazowania goscia o nicku DJ.Jesli to nie \"posiłki\"Arassha wezwane przez Prferencje,to osoba ta jest mało wiarygodna i opryskliwa,co nie wrózy dobrze ani jemu,ani tym którxy go ewentualnie wynajmą. Pomarańcze sa siłą rzeczy anonimowe i stwierdzanie tego jest potwierdzaniem niczego innego jak wlasnej bezsilnosci i zwyklej glupoty. ps.mnie tez strasznie dziwi i wkurza jak ktos mówi:\"gra Dj\" Gra ktos kto umie grac na instrumencie.Ale to nie jest w końcu najwazniejsze.Niech mu będzie ze \"gra\" i tak wszyscy wiedza ze nie gra.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×