Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o125l

Zlote i srebrne sandalki

Polecane posty

Gość o125l

widze ze w sklepach jest pelno zlotych i srebrnych sandalkow-ide na wesele i nawet bym mogla kupic ale czy to nie jest kicz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 29
ja sobie wlasnie na wesele kupilam i chodze w nich ladne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego maja
byc kiczowate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrtrtrtyrty
niektore sa...ale to te przesadzone z jakimis wstazkami klamrami fuj..najczesciej w sklepach do ktorych wchodzisz i od razu razi cie skupisko jednakowych oblesnych butow. a tak w ogole to srrebrne i zlote, o ladnym ksztalcie sa bardzo modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oona
Wejdź na którykolwiek bazar to zobaczysz, modne są faktycznie, wszytkie buty są teraz srebrne albo złote chryste:O jeszcze z jakimiś dupnymi kamieniami co się świecą na 10 metrów, kupowałam klapki ostatnio i co weszłam do sklepu to mnie mdliło od tych sreber:O na szczęście znalazłam proste czarne na szpilce i jestem zadowolona, dla mnie te złota i srebra to straszny kicz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o125l
dla mnie troche tez ale na wesele pomyslalam bym zalozyla bo do sukienki pasuje a przy okazji bym wynosila-a czarne to zawsze moge kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od okazji. Złote czy srebrne szpilki na weselu będą wyglądać fajnie, na codzień niekoniecznie. Chyba że na wieczór na jakieś większe wyjście, fajnie dopasowane itd. Wesele samo w sobie jest trochę kiczowatą imprezą i można się ubrać w coś, czego na co dzień się nie nosi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×