Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylvia*25

Szczesliwy zwiazek....

Polecane posty

Gość sylvia*25

hej wszystkim, napiszcie jak waszym zdaniem wyglada szczesliwy zwiazek, co jest w nim wazne, co sie dla was liczy, jak akurat jestescie w takim opowiedzcie cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka.
podstawa-zaufanie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy razem oglądamy świat ,śmiejemy się ,odsłaniamy nawzajem twarz i noc też całujemy wspolnie ,ufamy sobie bezgranicznie i mimo niekiedy wyrządzonej krzywdy w oczy patrzymy z wzruszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo szczesliwy zwiazek a podstwa to szczera rozmowa - o wszytkim mozemy pogadac i dzieki temu ze wszytkim sobie radzimy. nigdy niczego przed moim facetem nie ukrywalam, ani nigdy go nie oklamalam (ani nie zatailam czegos). dzieki temu jestesmy bardzo blisko siebie i jeszcze nic i nikt nas nie poroznil, a przechodzilismy juz niejedna ciezka chwile. tak bylo od poczatku - moze dlatego, ze musielismy walczyc o siebie. polecam od poczatku kazdego zwiazku - rozmawiajcie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia*25
madz co mas zna mysli mowiac ciezkie chwile : mialas kiedys watpliwsoci czy to ten??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia*25
szczerze powiem ze jestem troche zaskoczona odpowiedziami myslalam ze jak zadam to pytanie na erotycznym to 90 % bedzie pisac o seksie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego poczatku wiedzialam, ze to ten (z nim bylo tak samo) tylko moj brat chcial nas podzielic. byli z moim facetem przyjaciolmi do momentu az sie dowiedzial, ze jestesmy razem - robil wszytko aby rodzice mi zakali spotykania sie z nim (mimo, ze mialam juz ponad 20 lat i nigdy wczesniej tego nie robili), wymyslal jakies dziwne historie i ciagle musialam walczyc, czasami az braklo mi sil (dopoki nie zobaczylam albo nie porozmawialam ze swoja druga polowka). w koncu (po wielu miesicach) udalo sie nam pokazac kto mial racje i teraz to jest ulubiony ziec moich rodzicow i z reszta pupilek calej mojej rodziny (czasami az za mili sa dla niego) i sami przyznaja, ze sie mylili ale wtedy to bylo zdanie mojego brata, ktory sie dlugo przyjaznil z moim facetem przeciwko mojej zakochanej i oslepionej osobie. to baardzo dluga historia ale teraz juz nawet udalo mi sie wybaczyc bratu (moj juz zrobil to dawno), czesto sie z nim i jego zona (tak na marginesie - za jego zona nikt nie przepada i moze dlatego chcial zwrocic uwage na inna \'czarna owce\' ) sie spotykamy i wrocilismy do przyjazni (chociaz w tamtych czasach bym w to nie wierzyla) to tak w skroci - czyli jak w bajkach - wszytko dobrze sie skonczylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia*25
:) myslam ze tylko w bajakach od razu mozna wiedziec ze to ten a po czym poznalas ze znalazlas juz tego jedynego co bylo dla ciebie takim oczywistym znakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o sex - to my sie kochalismy po raz 1 jak bylismy pol roku razem. i to mi sie pierwszy raz zdarzylo tak czekac (jemu tez) - ale nie zaluje oplacalo sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego uczucia nie da sie okreslic - nie wiem skad ale to wiedzialam bardzo sie bronilam przed tym uczuciem ale nie dalam rady. jakos od poczatku bylo wiadomo, ze to ten. ona tez tak mial (mowi, ze od kad mnie zobaczyl) u mnie to przyszlo moze po tygodniu nie wiem skad sie to bierze ale jakos sie to czuje - nigdy wczesniej tego nie czulam i juz nie poczuje tzn nie przestane czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia*25
a prze zten czas do niczego nie dochodzilo miedzy wami czekaliscie tak dlugo "ze wszytkim" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia**25
madz a kiedy sie urodziliscie? moze macie to w gwiazdach zapisane;) chyba ktos juz sie z amnei podzszywa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bylo czekanie - jakos tak wyszlo, sami nie wiemy jak. wczesniej wiele nocy i dni spedzilismy razem, dochodzilo do roznych rzeczy ale nie kochalismy sie. jakos trudno nawet mi samej to wytlumaczyc - moze z nim mi szybciej czas mijal i nawet nie zauwazylismy ze to juz pol roku. do tego dochodzi jeszcze jedno, ze wczesniej mnie ktos bardzo skrzywdzil i nie chcialam slyszec nawet o facetach - a tu sie pojawil on (i dlatego sie bronilam przed uczuciem) i powoli wyleczyl moje obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nigdy nie sprawdzalam, gdzie to jest zapisane :) ale kazdemu zycze takiego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaa****25
a ile macie lat? i jakie macie znaki zodiaku wiem ze to nei ejst zadna wyrocznioa ale ja sie tym interesuje i mam male zboczenie bo zawsze pytam o znaki i numerki (numerologie) z tego co widze chyab juz sie roztroilam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaa****25
madz czyli jestes 81 rok?? wyglada na to ze jestesmy rowiesniczkami:) nie wiem czy zawsze to sie sprawdza ale raczki podobno sa domatorami wiec super facet na dlugi zwiazek:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 81 rocznik. a czy on jest domatorem - troche tak, ale weekendow nie spedzamy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaa****25
a jakimi jestescie numerkami? (dzien plus miesiac plus rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviaa****25
5 najlepiej pasuje do 5 i 3 wiec braavoo;) a wy jak macie madz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia...
a wrozko jak sie prezentuje twoim magicznym zdaniem :P zwiazek barana i skorpiona :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×