Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdsds

tylko do kobiet

Polecane posty

Gość dsdsds

mozecie podac jak wielkosc mialy penisy ktore was zaliczyly? pytam was bo faceci zawyzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyżyta30
od 12 cm do 21... najlepsi, jakich wspominam 12 i 15cm :) 21 wielki z wielkim mniemaniem o sobie, a włóżku kiepściuuutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupu
Jakis metr osiemdziesiat. Wolalam na niego Pipunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua tall baby
To prawda z tymi duzymi kutaskami... Facet z palka 21cm mysli, ze jak ja wyciagnie to juz jest po sprawie i jestes jego. Seks z 20-21, trzeba uwazac bo troszke moze bolec, choc to pzyjemny bol. Ja po weekendzie i seksie z takim partnerem ledwo moglam siedziec! Ale jak pozniej masz faceta o 5cm mniejszego to juz jest gorzej! Wciaz czegos brakuje! Teraz moj facet ma 16-17 i jest super! Nic nie boli i moze mnie ostro kochac! Byl tez 12-13cm i powiem szczerze, ze bardzo sie staral i podkrecal mnie na inne sposoby, takze przy uzuciu wibratorka. Wibrator w pupke i wtedy bardziej czulam jego malego penisa w cipeczce. Ale orgazm byl odlotowy! A ten 20 cm to tylko ruchal jak krolik! Wiec chyba najlepszy rozmiar to 15, 16, 17cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua tall baby
teraz mam chłopaka murzyna z Mozambiku który ma penisa z napletkiem do kolan..to efekt jakichs plemiennych zwyczajów ,gdzie sie naciąga kamieniem tą skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzmy że
Są trzy wielkości: - Mały, średni i o Mój Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd mam wiedzieć...przecież nie pochodzę do mężczyzny z centymetrem...byłoby to strasznie głupie posunięcie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×