Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mykmyk

zarośnięta czy wygolona

Polecane posty

Gość mykmyk

mam taki pytanie, pytanie do kobiet depilujecie /wygalacie owłośnie łonowe czy nie i czy wasi faceci mają na to jakiś wpływ tzn czy chcą żebyście wydepilowały pytam apropo tego, że chiałbym żeby moja żona wydepilował sobie to miejsce, ale żona nie chce tego zrobić - jej sprawa na siłe nie wymagam, ale chciałbym poznać zdanie inny kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo długo tego nie robiłam,raz spróbowałam i facetowi się spodobało.Ale nie ogoliłam się całkiem na zero jak mała dziewczynka bo nawet mi się tak nie podoba,ale zostawiłam troszkę włosów na wzgórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam
że skoro tam włosy rosna to chyba po coś sa potrzebne. Dlatego lubie jak kobieta sobie skraca długośc ale nie do zera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namów żone chociaż ,żeby spróbowała. Ja nie chciałam za bardzo na początku,a teraz mam cały czas paseczek:)O niebo lepiej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykmyk
Oj Wy baby namawiam :D ale narazie nić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykmyk
dementia a jak jest z odrastaniem: żona mówiła mi że kiedyś sobie wydepiloławała (niesty jeszcze nie za mojej "kadencji") i ma złe wspomnienia z tym, bo ponoć jak włoski odrastały to odczuwała swędzenie, drapanie .... włoski wczepilały sie w majtki itd .... takie moim zdniem ble ble żeby sie odczepił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykmyk
Oj Wy baby nie będe jej szntażował ... nie chce, trudno zakceptuje to ...próbuje to tylko zrozumieć.... może podlłąpie tu jakieś argumenty do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybek24
włosy łonowe, pod pachami i na nogach są zupełnie niepotrzebne mówię to jako kobieta i jako biolog. Zawsze goliłam, depilowałam ewntualnie czasami pasek zostaje tak żeby zbić trochę nudę pod majtami ale jak by mnie było stać na laserowe usuwanie to chętnie bym sie skusiła bo te włosy to udręka i zero atrakcji tak uważam ja i mój mąż który nie musi mi mówić nawet bo to oczywiste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzak
Ja mam sumiaste, podkrecone wasy gdzie sie tylko da i jestem z tego dumna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samina
A ja nigdy bym nie usuneła lasrerowp włosow łonowych.Pewnego dnia znowu zaczna byc modne zarosniete cipeczki,nie mowie,ze tak niedbale ale beda i co w tedy zrobia te co maja usuniete włsoy łonowe laserowo..Najlepiej goic zwykła maszynka i pianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gadacie głupotym, na poczatku przez góra tydzien troche swędzi i denerwuje ,ale później to juz luzik.u mnie golenie jest tak oczywiste jak mycie rąk i dziwie sie kobietą, które tego nie robią. Te włosy są niehigieniczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algursia
NIe przesadzajcie.Kiedys i to nie tak dawno kazda kobieta miała zarosnieta i jakos nikogo to nie brzydzało i mezczyźni minetki strzelali kobietom,ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykmyk
czyli gadanie, że nie bo bedzie swędzieć itd. to takie ble, ble,ble żebym się odczepił no nic podrąze temat chce żobaczyć jak to jest niesty moje prterki przed zona tez tego nie robiły żona nie chce jakiś niedostyt pozostaje ale na siłę tego wymagać nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybek24
jeśli nie chce to nie, nie należy zmuszać i potępiać to jej wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że to bzdura, wiadomo,że skóra musi sie przyzwyczaić. Kobiety jeszcze do niedawna też nie goliły nóg i chyba nie powiecie mi ,że my nie musimy?? Biedny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest doktorku
Żadna tam łysa jak kolano i zarośnięta jak hipis. Prawdziwa kobieta już sama wie jak ma wyglądać nawet tam między nogami :P by coś się u faceta podnosiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej, by pomyślała ile więcej będzie miejsca na oralne harce, jeśli to nie pomoże, przyjdzie Ci się dalej w gąszczu przedzierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairy lover
Tylko naturalny zarost! WSZĘDZIE!!!! Także pod pachami!!! Brawo dla futrzaka Jesteś wspaniała!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalinka
osobiście czasem golę sobie myszke, chociaz moj mily lubi wloski:) ale dla mnie to udreka...chocbym nie wiem jakis mazidel uzyla i specyfikow to i tak zawsze piecze, swedzi, drapie...po depilacji czasem nie dam sie dotknac tam narzeczonemu bo tak boli...to takie uczucie jakby cie ktos podpiekal ogniem...tak wiec przez dwa dni nie wolno dotykac! a po 2 dniach to juz brzydko odrastaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek
cipeńka musi być ogolona super sie ja mizia jęzorkiem i wogole miętoli!!!! A tak to tylko kłaki w gębie sie poniewierają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGOLONA
ja mam wygoloną, na pieczenie pomagaja kremy łagodzące, nie lubi mieć tam włochów pozarym mój facet łubi jak tam nie ma włochów ale skoro ktoś lubi mięć tam gąszcz no to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie golenie to przyjemność , a nie obowiązek i robiłabym to nadal nawet wtedy gdyby się to mojemu partnerowi nie podobało.Mam tylko jedno pytanie- dlaczego dla mężczyzn jest to taki straszny problem gdy to kobiety proszą aby zgolili kędziorki. Zarośnięte ptaszki są FE. Włosy wchodzą do ust, i plączą się między palcami. Rada dla panow-Wy też dajcie nam trochę przyjemności, a tak na marginesie to wygolone jajeczka są absolutnie sexy i optycznie powiększa się to co normalnie ginie w gąszczu kłaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowana
raz ogolilam i nie polecam! a jak odrastaja to katastrofa, nie ma jak gladziutka na kilka tygodni po depilacji pasta cukrowa. nie uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greńczuk44
dsaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greńczuk44
noo hmm dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashley_
nie rozumiem kobiet, które twierdzą że jest to nie miłe. Jak dla mnie nie dość że ze względów higienicznych to jeszcze estetycznych jest lepsza wygolona. ja golę odkąd pojawił się u mnie pierwszy włosek, na początku wiadomo, troszkę swędziało , szczypało ale po dłuższym czasie skóra, nawet tak delikatna jak tam na dole przyzwyczaja się do takich zabiegów. i uwierzcie że dla faceta też jest lepsza wydepilowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domykmyk
swędzi jak jasna cholera, golenie jest to bani. Lepsza jest depilacja cukrowa. Zwykla depilacja tez bywa nieprzyjemna. Golenie jest najgorsze. nie, gorsze są depilatory mechaniczne - elektryczne. Straszne! 2: depilacja chemiczna - śmierdzi, żre (nie częściej niż raz na 3 miesiące!!!), ale nie wrastają po niej włoski 3: wosk w plastrach - boli i potrafi uszkodzić skórkę. Plus bywa niedokładny. 4. Wosk na ciepło - niestety, jest gorący. Dokładny, ale gorący. 5. wosk na zimno - przynajmniej jej nie poparzy ;) 6. pasta cukrowa - najlepsza!!! ps. sam się tez wydepiluj. Tylko nie maszynką, bo się wściekniesz z bólu, a wrastające włosy, które powodują ropne infekcje przez tydzień sprawią, że to będzie dłuuuugi tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×