Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka1

do szczupłych pańz dużym biustem

Polecane posty

Gość wklej linka poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1
nie wiem co robie zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1
No i udało się:) Dzięki Miarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ale gdzie kupic stanik K?!?! sorry ja mam takie E-F ba, nawet udalo mi sie znalezc stanik z taka numeracja, nie wpsomne ze byl horrendalnie drogi... ale mam. ale np firma trumph ktora niby taka oh i ah, a co? ich numeracja sie konczy na D, ktory to rozmiar i tak jest w sladowych ilosciach na polkach. a i w to cholerne D sie nie mieszcze. 177cm wzrostu, waze niecale 60kg. bardzo ciekawy wywod na tym blogu, lecz bezuzyteczny. na rynku dostepne sa glownie staniki A-D. a jak sa wieksze to tylko od 85 pod mieseczka. (vide KappAhl i seria xlnt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
no co Ty? Ja bez problemu kupuje moje 60FF. Jest kilka polskich sklepów internetowych które sprzedaja biustonosze do K i dla każddego obwodu i masa sklepów zagranicznych. Przesyłka z Anglii idzie 3 dni a i tak wychodi taniej niż Triumph. Na wyprzedazach mozna kupić firmowe staniki nawet za 50 zł. A pozatym jak ktoś mieszka w takich miastach jak Wroclaw Kraków i chyba Poznań rto moze kupować stacjonarnie. (Ale w sumie mnie to sie nei che chodzić po sklepach, wole zeby mi pzyszło do domu i zebym mogła sobie poprzymierzac na spokojnie, do wszystkich bluzek, zastnaowic się a nie 5 minut w przymierzalni). Linki do sklepów były przeciez w podanym blogu. zachecam do wejscia na blog teraz, wiel eciekawych nowych wpisów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
najbardziej polecam notatki z serii biust tygodnia a takze przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfvhfff
60 ff to bardzo duże piersi. Jak to wygląda u chudej osoby?? jak się z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
o! ja wyglądam mniej wiecej tak samo jak dziewczyna z linku. pomiar miarka krawiecka wskazuje na to ze jestem troche szczuplejsza w żebrach i w biuscie. Ale tak na oko to wygladam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczowa1
a na pytanie jak czuję sie z moim duzym biustem dodam ze czuję sie całkiem przeciętnie. Chetnei bym dodała sobie jesze troche w biuście:) Tak zeby dobić do 90cm ( prawie jak ideał:), bo w tallli niestety nie mam 60:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×