Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubujaca/

solarium w UK

Polecane posty

Gość coniektorzy
tu sa naprawde smieszni! i szczerze moge powiedziec glupi! a ty mis kolabor chyba o roznorodnych chorobach malo wiesz! poza tym do anglii mozna po prostu pojechac np do znajomych czy rodziny a nie jak zazwyczaj kazdy mysli po zarobek! zawsze mozna zrobic sobie wycieczke turystyczna czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watpie czy ma chorobe skory
i chce sie opalac na solarium z tego powodu bo jak sie ma chorobe skorną to chodzi sie na specjalistyczne naswietlania i inne zabiegi a ta laska to co najzwyzej uzalezniona jest od solarium skoro nie moze sie bez niego obejsc w Uk choc jak sama pisała jest tu przejazdem na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba zle czytasz
ja doczytalem ze bedzie tu jakis czas-wiec raczej nie przejazdem! poza tym kto wspomnial cos o chorobie skory... eee co za pusci ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisała ze jest chora i z tego
powodu chce isc na solarium wiec pomyslałam o chorobie skory ale watpie czy ja ma bo on chce poprostu na bronz sie zrobic bo to kolejna solara z Polski co pewno jeszcze ma rózowe tipsy na 5 centymetrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty piszesz tutaj...
przeciez nie pisala ze chce isc na solarium z powodu choroby!! chyba na tych forach nie ma co pisac bo jak ktos nie umie czytac tylko sobie cos wymysla to co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. ja jestem miły i pomocny. może jeszcze komuś coś przetłumaczyć po angielsku? :) służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zeebeedee
leze pod biurkeim i umieram ze smiechu!!!!!!!!!! dobre to bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvv
a kto powiedzial ze kazdy kto jest w uk i chodzi na solarium jusi pracowac na zmywaku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to w nosie
ale z was debile ....... ten topik jest tak madry jak ten o kartoflach godne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na co ona jest chora
ze musi na solarium chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepota jestes
solarium na tradzik wcale nie pomaga..... ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Zeebeedeee
Wiesz Zeebeedeee ja się ciebie lepiej pytać o nic nie będe... tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno bylam pierwszy raz w solarium.6 minut £4. Wypelnilam krotki formularz z adresem i nr tel.Pierwszy raz nie pozwalaja sie opalac dluzej niz 6 min. solarium - tanning centre, ja zapytalam o tanning bed (lozko) ale solarium bylo stojace:) Mieli dobre lampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko ciekawa na jakim poziomie jest anielski tych co cie blotem obrzucil... No wlasnie po tym poznaje sie ludzi wyksztalconych i z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś może czy jest dobre solarium w cupar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna uk
Mysle ze te co rzucaja blotem mieszkaja gdzies w polsce na esi i pasa krowy zazdroszcza Ci ze jestes w uk i dbasz o siebie bo ich po pierwszw nie stac na solarke po drugie moze nawet nie wiedza co to takiego pasiwoly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ci w dupe

Ograniczone mozdzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×