Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam i szukam...............

Załamałam sie szukaniem pracy...

Polecane posty

Gość szukam i szukam...............

Już się załamałam... nie mam siły... Szukałam sobie pracy na wakacje, żeby mieć za co wyjechać gdzies na jakis tydzien czy poltora... Szukam pracy od ok miesiaca i NIC... chodze na te spotkania, ale no sorry nie wezme pracy za 6zł/godz netto jako hostessa z pliczkiem materialow do nauki :( i tylko na 3 dni :( zarobilabym 1300 w dwa miesiace :/ Jestem po maturze i po prostu załamać się można... Dopiero wyrabiam ksiązeczke sanepidu, ale strasznie to sie przeciaga :( Co ja moge robic? Juz nie mam sily...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam...............
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam
skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututut ...
No właśnie skąd jesteś ??? Ja jestem z województwa śląskiego no i powiem tak ... Ofert jest sporo (różne zarobki) ... tylko pracodawcy są jacyś jebnięci ... Złożyłem już chyba 10 CV do różnych hipermarketów ... i cisza ... nic .... Nie mam pojęcia jakich ludzi oni poszukują ??? Nie mam doświadczenia ... no ale jakie dośiwadczenie jest mi potrzebne do wykłdania towaru na półki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam...............
Jestem z Warszawy :( szukam pracy na 2-3 miesiące, ale po prostu... Wiekszosc ogloszen "dla maturzystow, studentow..." itp to miejsce dla akwizytora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
zarobilabym 1300 w dwa miesiace :/ ---- tyle zarabiaja ludzie po 5cio letnich studiach mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuu
Mój facet zarabia tylko tyle po doktoracie. Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
święta racja zuzuuu.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam...............
No tak, ale dla nich może to być przepustka do innej pracy, a to tylko miala być dorywcza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a dziwicie sie ...
Ludzie nie pieprzcie, że ludzie po studiach ... zarabiaj ą 1,3 tys zl na 2 miesiace ... to swiadczy tylko o Waszej niezaradnosci ... Ja ukonczylem liceum, teraz ide na studia ... pracuje od polowy maja na kasie w hipermarkecie .... w krotce pierwsza wyplata ... 900 zł na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
no to mamy 3/4 niezaradnego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _haha_
hmm, a ja powiem, że tak samo to działa w drugą stronę :( pracodawcy załamują ręce, bo ciężko jest znaleźć osoby kompetentne ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
To zależy od tego, co pracodawca rozumie pod pojęciem "kompetentny". A ludziom zawsze może wytknąć błędy. Wyimaginowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tym akwizytorstwem to akurat smutna prawda. Jak widzę w 90% ogłoszeń dopisek o \"pozyskiwaniu nowych klientów\" to się zastanawiam o co w ogóle chodzi! TO chore jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
Mam znajomego. Po studiach , pracuje już pare lat w zawodzie, pracowity, sumienny znający się na swojej robocie, zarabia ha ha ok 800 na rękę. Dwa miesiące temu do pracy w jego dziale przyjęto jakiegos siostrzeńca szefa-bez praktyki, umiejętnosci. Skończone technikum. "nowy" zarabia dwa razy więcej od mojego znajomego. A to dopiero 3 miesiąc pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nie znasz zycia
zalamiesz to sie doiero jak bedziesz sie musiala za tyle utrzymac. i to i tak bedzie dobrze jesli prace znajdziesz w naszym kochanym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
do haha------Dobrze, zgodzę się z tym, że predyspozycje takie s a ważne na tego typu rozmowach. a co jeśli już pracuje sie w firmie, jest się w tym dobrym, praacy nawał, a pensja -750 zł. Co, czef nie widzi jakie są poczynania pracowników? U nas w tym roku rotacja:już 6 osób odeszło. I dobrze. tez zaczynam się rozglądac za czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
człowiek jest tylko człowiekiem, popełniał błędy, popełnia i zawsze będzie je popełniać. Nikt nie jest nieomylny -----Ja to wiem, ale szefostwo to chyba nie ;) Ps. ten się nie myli, kto nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
No bo tak powinno być. Dobra praca-dobra płaca. a tu tylko pracuj pracuj, a dorobisz się garbia.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeoMafik
Jeśli chciałabyś zarobić minimum 3500PLN na miesiąc to mozesz porozmawiać ze mną, Wymagania: - asertywnosc, - komunikatywnosc miedzyludzka, roznopoziomowo-spoleczna, -przebieglosc i blyskotliwość umysłu, -opanowanie i mocna sila woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
do ha ha myślę, że młodzi ludzie po liceumm( imłodsi) nie bardzo orientują się w realnych zarobkach. Dam przykład: stoję sobie niedawno w sklepie agd , przy dziale z komórkami . Obok dwóch chlopaczków 14-15 lat. Icvh rozmowa:- -Zobacz na tego xxxxx -Fajny, ale ja szukam lepszego _a jaki model chcesz? _ a, myslałem o xyz55555. _Za ile? _Niedrogi. 450zł. -Faktycznie niedużo. Ręce mi opadły. Ponad pół mojej pensji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
Neomasfik- firma krzak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze
_haha_ - szukam pracy od dawna (technik ekonomista z doswiadczeniem w finansach)wszedzie, gdzie "pasuje" do wymagan potencjalnego pracodawcy. Ide na rozmowe i sie nie pesze. Jestem osoba komunikatywna i jakos tak samo wychodzi, rano sie stresuje,ale na rozmowie jest ok... I co? I dalej szukam. Sama nie wiem czemu. Zaczynam sie zastanawiac cxy przypadkiem nie jestem za bardzo otwarta. Moze jakby widzieli stres,mysleliby ze mi bardziej zalezy... Juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie wymagania że hej
droga autorko tematu, skoro masz tylko wykształcenie średnie to nie wiem jak Ty chcesz znaleźć dobrze płatną pracę i to tylko na wakacje. Jesteś młoda i nie masz praktycznie żadnego wykształcenia, poza promocjami czy hipermarketem to ciężko będzie Ci coś znaleźć. A poza tym-co Ty byś chciała robić, co potrafisz robić?? 6zł netto za godzinę to 48zł na dzień czyli razy 5 dni w tyg to 960zł na miesiąc, to chyba nie jest tak źle jak na maturzystkę. Od czegoś trzeba zacząć. Co mają powiedzieć ludzie po studiach w takim razie dla których nie ma poracy w zawodzie ? Albo nauczyciel stażysta za 750zł czy też początkujący lekarz za 1000zł->to jest dopiero padaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie wymagania że hej
aha, sorry to 6zł netto miało być niby na promocjach?? Co to za promocje, w jakim mieście, 8-10zł dostaje się na Śląsku z tego co wiem, a 6zł to przeliczałam na market :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeoMafik
NIe to nie ta firma. Jestem przedstawicielem pozarządowej firmy. Ale dobrze prosperującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaggaaa
a co potrafisz robić? na jakim stanowisku się widzisz? i jakie miesięczne zarobki by Cię zadowoliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbus
na szczescie to wyjatek. Bo 99procent ludzi pracuje, że by przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×