Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggggggggggggggggg

DZIEWCZYNY JAKICH WY CHŁOPAKÓW SZUKACIE?

Polecane posty

Gość ggggggggggggggggg

TAK Z REGUŁY CZEGO OCZEKUJECIE,CO SIE DLA WAS LICZY?JAKI POWINIEN BYĆ CO MIEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Adonisem jestem.
ładnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj sobie topiki
o życiu uczuciowym o życiu erotycznym dyskusję ogólną to się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto co udzielił głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W skrocie szukamy facetow, ktorzy sa: -maczo, ale wierni -twardzi, ale delikatni -mescy, ale wrazliwi -wladczy, ale ulegli -przystojni, ale nie zapatrzeni w siebie -zabawni, ale umiejacy pogadac powaznie -odpowiedzialni, ale umiejacy sie bawic -pracowici, ale nie pracoholicy -majacy wlasne pasje, ale zawsze znajdujacy czas dla nas -zakochani w nas do szalenstwa, ale nie pantofle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Ja nie szukam, lecz poznaję:). A jeżeli nadajemy na tych samych lub podobnych falach, że tak to ujmę, to znajomość jest kontynuowana. Napiszę jeszcze, że nie odpowiada mi facet, który jest dziecinny, nie szanuje kobiet, nie potrafi się wysłowić, nie potrafi się zachować w towarzystwie, od razu dąży do stosunku, nie dba o siebie. Reszta to kwestia poszczególnych porzypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggg
A CZY KASA JEST DLA WAS ISTOTNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardaco
Dla mnie nie kasa a wyksztalcenie, bez wyzszych studiow facet się dla mnie liczy. Nigdy tak nie myslalam, ale ostatnio się przekonalam, ze nie mogę byc z kolesiem po zawodowce. Kasa nie jest najwazniejsza, wazne to co w glowie i praca stala. Bo nie bede kolesia utrzymywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
a czy studia=praca stała? a czy praca stała=kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhg
a od kiedy to wykształcenie jest wyznacznikiem tego co ma się w głowie?? bueheheh co za bzdura. jak nie masz wrodzonej inteligencji to ta nabyta ci g***o pomoże. jak widzę tych mgr którzy nawet gwoździa nie potrafią przybić to ręce opadają. Ja mam faceta po podstawówce ze stałą pracą. I wiesz co?? jest ZAJEBISTY I INTELIGENTNY. Nie boi się wyzwań, nie ma u niego czegoś takiego że się nie da. Jak się chce to się da. Jeśli chodzi o domowe naprawy, instalacje i takie te wszystkie chłopskie zajęcia to wszystkim się potrafi zająć. i do tego jest dokładny. No ale jak ktoś patrzy na mgr przed nazwiskiem no cóż... Powodzenia życzę. Wiadomo że nie każdy mgr taki jest, ale zauważ że większość w szczególności facetów się nie nadaje do roboty fizycznej. Myśli taki jeden z drugim że jak już studiuje informatykę to już jest pro kolesiem i należy mu się na start 5000 netto. inteligencja, spryt i kombinatorstwo to jest ważne, a nie jakiś świstek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka
Nie chłopaków, a Mężczyzn. Z szeroko pojętą Klasą (nie mylić z kasą!!!), czyt. eleganckich (to podstawa!), kulturalnych, na poziomie, inteligentnych, elokwentnych. Ponadto, energicznych, emanujących humorem, ekspresyjnych, odpowiedzialnych, aczkolwiek spontanicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdh
ale pierdoły tylko żałosne cipy mogą takie rzeczy wypisywać im głupsza pizda tym większe ma wymaganie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhg
@up wypraszam sobie, nie jestem głupia :) a jak nie masz nic do powiedzenia na temat to się nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hjhg
wybacz, ale nie znam naprawdę inteligentnego człowieka ponizej 30 tylko po podstawówce acha i studia to nie jest papierek, ale coś innego a prace fizyczne: mechaniczne, instalacyjne co trzcia kobieta potrafi zrobić, więc nie wiem co to za zasługa a jesli używasz pojęć spryt i kombinatorstwo,. o których twierdzisz, że są wazniejsze niż wykształcenie, to łatwo wywnioskować co masz na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdh
gdybyś była sama i bym Ci powiedział że jestem po podstawówce to juz byś mnie skreśliła z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mui
hjhg - jezeli dla ciebie kombinatorstwo jest zaleta, to wspolczuje. I jeszcze pytanie, dlaczego ten twoj inteligentny facet skonczyl tylko podstawowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hjhg
no własnie twierdzenie, ze ktos kto skonczył podstawówke jest super inteligentny to jakiś absurd :O wiadomo, ze pwoiedzmy mozna zrobić maturę i nie iść na studia tylko byc pewnego rodzaju samoukiem i oddawać się jakiejś pasji, ale po podstawówce ? Taki człowiek nie ma nawet wypracowanej metody szukania źródeł czy materiałów, poza tym każdy przynajmniej ćwierćinteligentny człowiek chce zrobic maturę, a jesli nie ma pieniędzy na studia to idzie do pracy na wakacje lub w weekend, to między innymi o inteligencji i zaradności swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah.............
hjhg rozsmieszyłas mnie i nie wytykaj magistrom, że nie umieją wbic gwożdzia , bo od wbijania gwoździ Ci magistrowie maja właśnie takich ludzi jak Twój facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhg
nie każdy ma sielankowe życie i może sobie pozwolić na naukę, bo rodzice go utrzymują. Mój mężczyzna nie miał możliwości skończenia szkoły średniej bo musiał zarabiać żeby mieć gdzie mieszkać. I pracuje legalnie, a kombinatorstwo miałam na myśli legalne, a nie gdzieś na lewo przekręty robić. A co do wykształcenia to jakoś niewiem czy to taki wyznacznik dobrej pracy, ja jestem po średniej i co? zarabiam mniej od swojego chłopaka. Zaradny to mój facet akurat jest, w życiu sobie radzi świetnie. I nie skreślam ludzi po wykształceniu, jak poznałam mojego mężczyznę to nie pytałam się go najpierw jaką szkołę skończył. Ważne było jakim jest człowiekiem, a kwestia wykształcenia wyszła dużo później. Nie mówię też że kombinatorstwo to zaleta, ale dobrze wiecie że ważne jest żeby w pracy się nie narobić a zarobić. O takie coś mi chodziło. I jeszcze raz powtarzam inteligencja nie zawsze idzie w parze z wykształceniem. A co to jest ta wypracowana metoda szukania źródeł he? Szukania czego? Bo chyba nie pracy... Zresztą każdy z was ma swoje zdanie, łatwo się gada jak się siedzi u starych na garnuszku i można się kształcić bez obaw o jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hjhg
"ale dobrze wiecie że ważne jest żeby w pracy się nie narobić a zarobić. O takie coś mi chodziło." "A co to jest ta wypracowana metoda szukania źródeł he? Szukania czego? Bo chyba nie pracy..." no to widzę, żeście się dobrali z tym facetem :D ważne, że jesteście szczęśliwi i macie o sobie dobre zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×