Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlueDream

Miesieczne Wydatki

Polecane posty

Gość BlueDream

Hej wam, Ile na miesiac potraficie wydac pieniedzy? Ile kosztuje miesiac zycia w Walii? badz ogolem Anglii. Taka srednia i ile mozna odlozyc po zaplacie wszelkich oplat i pieniedzy odlozonych na zycie. Oczywiscie uwzgledniajac poziom zycia i jakosc. Znam takich ktorzy oszcedzaja strasznie jedzac tylko cos by przetrwac ale mysle ze to juz lekka przesada. Natomiast ja lubie rzeczy dobre jakosciowo i napewno niebede sobie odmawiam bedac w Walii a konkretnie w Wrexham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbpoj
ja potrafie wydac wiecej niz mam do dyspozycji,zawsze mam debet na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiecznie: Moja polowa czynszu za 1-pokojowe mieszkanie: £212,50 Moja polowa za jedzenie: £80 (nie oszczedzamy na jedznieu, ale z drugiej strony to prawie w ogole nas nie ma w domu, a zakupy robimy raz w tyg. za ok 40 funtow)) Council: ok £50 Woda, gaz, swiatlo: ok £50 Benzyna: £30 To sa te najbardziej niezbedne wydatki, a raczej ich polowa, ktora ja oplacam, na szczescie moj chlopak placi ubezpieczenie samochodu. Do tego dochodzi zawsze cos ekstra, a to trzeba kupic cos do domu, a to licencje za tv zaplacic, a to bilet kupic, samochod naprawic, a to to, a to tamto. No i dochodza tez przyjemnosci jak wypady do kina czy pubu, zwiedzanie Anglii, ciuchy, kosmetyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enamorada! ja tyle samo! heh>>>>> no czasem piwko i wypad nad morze ale ostatnio rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×