Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monka2511

DORADZCIE MI PROSZĘ!!!!!1

Polecane posty

Gość monka2511

pod koniec czerwca śmigam na wesele, kupiłam sobie sukienke erci(odcień zbliżony do bieli) i mam problem, nie wiem jaki dobrać sobie żakiet, buty i torebkę żebym nie wyszła zbyt blado i żeby wszystko się nie zlewało. DORADZCIE PLIS!!!! I jeszcze jedno mój chłopak kupił sobie jasny beżowy garnitur, może założyć do niego czarne buty? Jeżli nie to jakie ? Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śłub nie wypada iść w tak jasnym kolorze, jest on zarazerwowany dla panny młodej. Jeśli juz kupiłaś to dobierz jakieś wyraziste dodatki, np bordowy żakiet, buty, korale, żebyś nie wyglądała na druga pannę młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka2511
Pani młoda ma zupełnie inny kolor sukni, śnieżną biel. Pozatym jedna z drugą nie maja nic wspólnego. Panią młoda jest moja siostra i podoba jej się moja kiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututuga
wybierz jasno oliwkowe dodatki, i nie zapomnij o odrobine słoneczka a on niech zapomni o czarnych butach tylko wybierzcie sie do dobrego sklepu i i pokażcie garnitur ekspedientce- powinna doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka2511
A co myślicie o torebce i butach w kolorze złota,bądz kremowych z dodatkiem złota? Do tego żakiet w kolorze kakao bądz niezbyt ciemny brąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka2511
W takim razie co Jenny Colgan proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvd
ja bym postawiła na czerwien (buty i dodatki ) a chłopak to najlepiej niech kuupi buty jasnt braz lub ciemny braz byle nie czarne :) udanej zabawy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka2511
Dzięki dvd!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka2511
A co myślicie o bronzowych dodatkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara.....
Jakich? "Bronzowych"?! Spadłam z krzesła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvd
ja mysle ze brazowe nie w koncu mamy lato :) braz z jesienia mi sie kojarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka2511
buciki już mam, kremowe troszke wpadające w złoty kolorek. Torebke kupie sobie w podobnym kolorze. A jaki żakiecik? Może kakao...? A jaka biżuteria będzie do tego pasowała, srebro będzie chyba nijakie, złotej nie lubie????? Podro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z dvd, czerwień byłaby super no ale skoro już się zaopatrzyłaś w takie buty to musisz teraz do nich dobrać dodatki, śmiesznie to będzie wyglądało jak cały strój będzie w tonacji beżowo-złotej a nałożysz do tego jakiś kontrastowy żakiet, chyba pozostaje tylko jakaś kawa z mlekiem, coś w tym kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×