Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jenny_Colgan

Szmateksy to rewelacyjna sprawa!

Polecane posty

Niedawno się o tym przekonałam, można znaleźć naprawdę fajne rzeczy, za małą kasę! I jakie oryginalne:D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phii dopiero się dowiedziałaś
:D Zgadzam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezla laska z ortopedycznego
dokładnie :D :D ale ja nigdy nikomu nie owie gdzie sa fajne,zwłaszcza osobom,ktore maja ten sam rozmiar co ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż wstyd się przyznać, ale serio niedawno:D Te miejsca nigdy mi się dobrze nie kojarzyły i omijałam je wielkim łukiem do czasu kiedy zaciagnela mnei tam kolezanka:D kupiłam 3 rewelacyjne bluzki i w sumie zapłaciłam za nie 20 zł:D To się nazywa coś!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phii dopiero się dowiedziałaś
No bo kiedyś to rzeczywiście nieciekawie tam było:O Chociaz takie grzebanie w stertach ciuchów i znajdowanie perełek w tych stertach też miało swój urok:D Ja kupuję tam głównie bluzki i tuniki w stylu hippi. W sklepach takich nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam jedną modną bluzkę ze ściągaczami w pasie i na rękawach, tak, że jest taka jakby nadmuchana:D Druga to rewelacyjny top z haftami (zapłaciłam za niego 5 zł a na allegro identyczny kosztuje 20zl:D) a trzecia to dluzsza tunika bez rekawow z naszytymi koralikami;D ach cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phii dopiero się dowiedziałaś
Widzę, że mamy pdobny styl, mam nadzieję, że nie jesteś ze stolicy:P Ja ostatnio znalazlam śliczną tunikę z wysokim stanem, wykończoną haftem na rękawach i dekolcie. Też była z siebie dumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie nie jestem dziewczyną ze wschodu ;) także nie martw się nie będę Ci podbierać fantastycznych tunik z lumpeksów :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phii dopiero się dowiedziałaś
:D Pozdrawiam i życzę owocnych łowów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×