Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gzika ma problem

Jak facet ma sie teraz ubrac na randke ?

Polecane posty

Gość gzika ma problem

Mam 23 lata ale nigdy nie bylem .. Miejsce to ogrodki piwne na Starym Rynku w Poznaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysto
schludnie żadnych sandałków ładna koszula delikatny zapach kwiatek w łapce powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggf
dzinsy, kozulka, adidasy... przynajmniej moj byly tak sie ubieral i bylo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
sportowo-eleganckich butach a jakie to ? kolor jeansow ma znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
no wiec z czym ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
i sobie poszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item206821216_66_ecco_soft_czarne_roz_41_sliczne.html - buty w tym stylu. A czego nie nakładać ? :D Białych obcisłych jeansów, skarpetek do sandałów lub klapek, koszul flanelowych, bluzek z \"tatuażami\", dresów, zniszczonych - znoszonych ubrań, odblaskowych ubrań i wielu podobnych rzeczy:D za długo by pisać:D Ważne też żeby nie przesadzić z perfumami - faceci mają takie tendencje, że pryskają się tak bardzo, że nie można się do nich na bliżej niż 2 m zbliżyc:D Poza tym nadmiar żelu na włosach, tak że wyglądasz jakby Cię krowa językiem liznęła:D To chyba najważniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansy w taki upał
? :-O Zwariowałyście chyba! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładam, że na randkę nie idzie się o 12 w dzień tylko o 20 wieczorem, więc wtedy jest chłodniej i spokojnie można wskoczyć w jeansy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałam, ze sa ladne tylko chodziło mi o styl ;) A jeśli uważasz, że lepsze są inne to pokaż jakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor jeansów nie ma znaczenia
czyste żeby były i nie obtarte skórzane półbuty, na przykład adidasy odpadają, adidasy nosi się na codzień, a to jest randka koszula ma być pasujaca do spodni, nie żadnen kontrast żadnej podkoszulki pod koszulą czyste paznokcie i czyste włosy wszystko dobrać pod kolor jeżeli materiałowe spodnie, to na pewno nie w kant prasowane jeżeli spodnie sportowe, to też czyste jeżeli spodnie od garnituru, to koniecznie z paskiem boszsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnachatka
a nie wystarczą jakies jasne bojówki oczywiście odpowiednio eksponujące posladki +koszulka ? nie wiem ja tam się nie znam ale te buty które wrzuciła Jenny mi się nie podobają, ani to jelegandzkie ani sportowe na coś się trzeba zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicikicikici
Fajne wytarte jeansy i koszulka bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie polecam jakies
jeansy, najlepiej ciemno-niebieskie, do tego koszulka polo lub zwykla, niewygnieciona, nierozciagnieta i czysta i jakies ladne adidaski pamietaj o czystych paznokciach i nie popekanych ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej w nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
A biale nie obcisle jeansy moga byc ? :) plus pomaranczowa polowka A&F ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co od razu eleganckie półbuty ? :O ja bym chciała, żeby mój randkowicz przyszedł w bojóweczkach jakis, koszulce i adidaskach (tylko takich na płaskim a nie na takich podeszwach wycudowanych) niż w dżinsach i eleganckich półbutach :P :P no ale to rzecz gustu :P choc z tego co widze tylko 1 osoba poleca eleganckie obuwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie biale jeansy
moga byc biale z innego materialy ale nie jeansy bo to straszny obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaa
czy ja tez moge przyjsc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ubieraj się jak chcesz
de gustibus no est disputandum ale jak laska nie będzie chciała po tej randce się z tobą już spotkać, to możesz mieć pretensje do siebie jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obcisłe mogą być ok zależy jak dopasujesz;) i nie polecam eleganckich butów, tylko takie coś pomiędzy, buty sportowe - tu nazywane \"adidasami\" nosiło się w liceum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie biale jeansy
no przestan, adidasy sa super ale te nowe modele, nie na wysokiej tylko plaskiej podeszwie bez zadnych udziwnienm skorzane czarne albo brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
ale jak laska nie będzie chciała po tej randce się z tobą już spotkać, to możesz mieć pretensje do siebie jedynie no wiec pytam dlatego ...dlaczego biale jeansy to obciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie można powiedzieć, że wszytskie modele białych jeansow są obciachowe, ale to bardzo grząski grunt ;) Chociaż ostatnio byłam w WRANGLERze i widziałam całkiem fajne białe gatki. To zależy jak wyglądają Twoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marineaa
białe jeansy= największa wiocha w miescie. odradzam. zwykla koszulka polo+ jeansy i buty pol-eleganckie i bedzie dobrze. nie nakladaj na wlosy na zelu bo to wygląda oblesnie łeeeehrzygac mi sie chce jak widze takich lizusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×