Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gzika ma problem

Jak facet ma sie teraz ubrac na randke ?

Polecane posty

Jenny_Colgan ===> mój facet ma 25 lat, z 6 par adidasów i uwielbiam jego styl :P co więcej podejrzewam, że gdyby mi wyskoczył w takich jak pokazałaś to byłabym mocno zdziwiona :P gzika ma problem ===> białe spodnie (nawet z materiału) są wg mnie chujowe i lekko pedalskie więc gdybym ja była Twoją randkowiczką to by mi sie nie spodobało co nie znaczy, ze wiecej bym sie nie spotkala bo nie można po samym wyglądzie czy stroju oceniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daruśkadziewuszka
bo to wygląda tandetnie nie ukrywając i są niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają buty LACOSTE tylko nie wiem czy można je nazwać \"adidasami\". Co do białych spodni to wcale nie są pedalskie. Kwestia dobrze dobranego stroju i mogą wyglądać ok. Aczkolwiek powtarzam, że białe jeansy to raczej pewna porażka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w krótkich spodenkach
to moze przyjsc tylko taki co nie ma nóg zarośnietych jak u małpy ale raczej lepsze długie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty z deczka tandeciarskie
najlepiej ubierz sie w to w czym chodzisz na codzien ale w bardziej eleganckim stylu? chyba masz cos w szafie. spodnie moga byc nawet i biale, nawet i jeansy bo teraz sa bardzo fajne kroje z cienkiego jeansu, do tego jakas granatowa koszulka polo i fajnie moim zdaniem. jestem mlody wiec wiadomo,ze sportowy styl jak najbardziej ci bedzie pasujeniz robic z siebie bonza z zelem na glowie i wystajace wlosy na klacie w rospietej koszuli w palmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty z deczka tandeciarskie
puma ma tez fajne buty ale niestety drogie. jestes zdecydowany kupic sobie cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
W Poznaniu faceci chodzą w białych spodniach i nikt tu o wiosce nie mówi więc dziwne troche dla mnie te komentarze, nie mówiąc już nawet o dziewczynach bo przecież co druga w białych chodzi... Moge wydac do 300 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe odwalcie sie od tych butow:D zalaczylam pierwsze z brzegu zeby pokazac o co mi chodzi, rownie dobrze moge zalaczyc innego linka np: http://allegro.pl/item203546894_nowe_buty_lacoste_roz_42_nowosc_mokasynki_767_.html - te wedlug mnie sa ok, http://allegro.pl/item205827754_lacoste_skora_100_oryginalne_kolekcja_2007_41.html - te tez Teoria zgadzam się z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no właśnie o to chodzi, że co ładnie wygląda na dziewczynach nie zawsze jest męskie i pożądane na randce;) A białe jeansy kojarzą mi się z MIAMI VICE i Donem Johnsonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe eleganckie spodnie
w lecie moga byc do nich np. jakas jasno niebieska koszulka w drobna kratke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty z deczka tandeciarskie
to teraz napisz co masz do wyboru w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
A powiedzcie mi szczerze czy przestalybyscie nosic jeansy gdyby faceci powiedzieli wam ze to nie kobiece tylko meskie ? troche tolerancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej no jak chcesz to idź w białych jeansach :D pytasz o radę więc Ci mówimy, że lepiej białych jeansow nie nakładać - widocznie większość dziewczyn ma takie odczucia, no ale też pisałam wcześniej że to zależy od fasonu i od tego jak w nich wyglądasz ;) Jeśli jesteś jednym z nielicznych, który ma fajne białe jeansy to możesz zaryzykować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
koszulke mi sie wydaje ona biala ale dla kobiet ona podobno jest troszke rozowa :) koszulke bialo niebieska, nie typowe paski tylko taki jakby efekt sprania dol niebiesk i iim wyzej coraz jasniej. Czarnejeansy ale zle na mnie leza ( tak mi sie wydaje), biale jeansy, spodnie na kant ecri , jasno niebieskie jeansy ale z zamkiem na kolanach, plus czarne od garnitury... o dresach i bojowkach pisal nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie koszulka efekt sprania odpada:D czarne jeansy nie beda pasowaly do tej rozowej koszulki, biale jeansy - juz wiesz, jasnoniebieskie byłoby ok gdyby nie ten zamek na kolanach:D sama nie wiem trzeba by było to zobaczyc ;) a w czym zazwyczaj chodziles na randki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzika ma problem
jak juz pisalem nie mialem okazji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagaaaasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
ze to wszystko zalezy gdzie macie zamiar i jak spedzic ta randke to raz, dwa nie mozesz sie przebrac na randke za kogos kim nie jestes;)jezeli ona Cie juz widziala ( zakladam ze tak bylo ) i zgodzila sie isc na rande to wie mniej wiecej czego sie moze spodziewac wiec... ubierz sie stosownie do miejsca do okazji ale tez tak zebys sie dobrze czul to najwazniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty z deczka tandeciarskie
jasna koszulka polo, albo jasne spodnie i cimniejsza koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty z deczka tandeciarskie
Gość zdaniem faceta.
Zatem, czy uważacie kobiety, że facet nie powinien przyjść na pierwszą randkę ubrany w krótkie spodnie i w sandałach ( bez skarpet ) oraz w koszuli z krótkim rękawem, czy nie wypada ? Czy waszym kobiecym zdaniem , facet się powinien 'gotować i pocić' na randce ? Być może nie uwieżycie kobiety ale facet też człowiek i bardzo cierpi w czasie upału . Nie rozumiem , gdy kobiety w czasie upału 'gotują się' w długich dżinsowych spodniach , serio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie podobają buty które pokazał(a) buty z deczka tandeciarskie - według mnie są za bardzo sportowe. Co do strojów Dagaaaaasiu to uważam, że są ok, ale nie na taką temperaturę. To stroje na jesień czy wiosnę. Zdaniem faceta - wcale nikt nie mówi, że facet się musi gotować, już wcześniej pisałam, że przecież na randkę się nie idzie w środku dnia, tylko wieczorem 20-21 więc myślę, że wtedy jest chłodniej i nie ma opcji żeby się usmażyć w jeansach ;) Natomiast jeśli już to spotkanie miałoby się odbyć w środku dnia to oczywiste jest to, że krótkie spodnie i sandały byłyby ok;) I tak jak Ty nie rozumiem kobiet które się gotują w długich jeansach w upały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! I chciałam tylko dodać, że ta dyskusja jest najlepszym dowodem na to, że strój to kwestia gustu ;) Nie wiesz co lubi dziewczyna z którą idziesz na randkę ;) Ciężko dopasowywać się do tego co mówi ktoś z nas ;) każdy powinien mieć swój styl:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość America Libertadores
Nie wiem kto wsatwil ten link : http://allegro.pl/item203546894_nowe_buty_laco ste_roz_42_nowosc_mokasynki_767_.html Jak mozna byc takim bezgusciem? One sa tragiczne.... Jak facet przyszedlby na randke w takich butach to bym go wysmiala i odeslala do domu...co za wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka

o tak, tylko dolce vita 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×