Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magiczna7

Magiczne Miasta Europy i reszty Swiata

Polecane posty

Gość Magiczna7

Chcialabym, aby kazdy wpisal tutaj miasto lub miasta, ktore wywarlo na nim wielkie wrazenie, miasto o niesamowitej, magicznej atmosferze. Czesto jadac do danego kraju odwiedzamy tylko jego stolice i przez to chyba duzo tracimy. Mam nadzieje, ze znajde tutaj inspiracje do przyszlych podrozy:) Zapraszam do wpisow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglistka1967
Bratysława, Belgrad, Budapeszt (nie ma piękniejszego miasta), magiczny jest Kraków, Wenecja, Nafplio (na Peloponezie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna7
Wreszcie ktos sie wpisal, dzieki:) Czekam na dalsze wpisy! Enamorada, slyszalam od wielu osob, ze Madryt nie dorasta do piet Barcelonie, to prawda? Bylas moze w Sevilli i Valenci?? W przyszlym roku chce odwiedzic miedzy innymi Hiszpanie i slyszalam, ze Sevilla jest urocza...Wiesz cos na ten temat?:) Chce takze pojechac do Budapesztu. To miasto zawsze kojarzylo mi sie z atmosfera Wiednia...myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcelona i Budapeszt tez super...i masz racje podobny do Wiednia tylko Wieden bardziej monumentalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy co kto lubi. Ja sie zakochalam w Madrycie, bo mieszkalam tam przez rok, a w Barcelonie spedzilam tylko 3 dni... tez fajna. Poza tym jesli sie gdzies jedzie na tydzien, a zyje tam, to tez jest roznica... W Hiszpanii jest bardzo wiele miejsc wartych zwiedzenia, w Sevilli ani w Valencji nie bylam, ale chetnie bym sie przejechala :) Podobno Bilbao tez jest ok, a Grenada slynie z wielkich tapas i niskich cen. Poza tym w Hiszpanii ciagle odbywaja sie jakies swieta i festyny, z ktorych slyna poszczegolne miasta i wtedy najlepiej sie do nich wybrac na rzucanie sie pomidorami, palenie wielkich kukiel czy uciekanie przed bykiem. No, chyba ze ktos lubi spokoj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nazywaj tego sztuką
Budapeszt😭😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_boża
Zakopane w Polsce, York w UK, Boulgne Sur- Mer we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_boża
Boulogne Sur- Mer * głodna jestem, zjadam literki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedeń i kraków........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn is a magic city

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznany w terenie..
Slough i Luton,poprostu bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoje pytanie kierowane było do mnie to nie, nie mam niestety na komputerze.Jednakże myślę, że żadne zdjęcie w pełni nie odda piękna i atmosfery tego miasta, a szczególnie nocą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Edinburgh 2. Otranto (poludnowe Wlochy) 3. Key West (niesamowite zachody slonca) 4. Lisbon 5. Brighton hmmm, niewymieniajac tych oczywistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdali
tel aviv -izrael,wenecja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
rzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczne Sydney
Sydney. Nie jest stolica, jest piekne ludzie pogodni, przyjacielscy (w wiekszosci) Swietnie jest pozwiedzac samochodem, na pieszo i na koniec wjechac na wieze i podziwiac z gory dzielnice ktore sie wczesniej poznalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×