Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygladasz na 92

czy szelki od biustonosza mogąawać spod bluzki?

Polecane posty

Gość wygladasz na 92

kupiłam 2 bluzki o szerokich dekoltach w stylu łódki. W zasadzie na całą szerokość ramion. Oczywiście widac przez to szelki stanika. Czy to przypadkiem nie jest gafa? Czy powinnam nosić staniki bez szelek, czy spokojnie może być je widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladasz na 92
w tytule ma być: czy mogą wystawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie szelki to ramiączka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladasz na 92
a to nie to samo? ale czekam na dalsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od kilku kwestii, np. w jakim są one stylu? Niektórzy specjalnie kupiują takie bluzki i np. czerwone staniki lub chociaz z ozdobnymi ramiączkami, ale to raczej młodzież. :p Generalnie raczej mogą, gorzej to wygląda przy amerykanskim dekolcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za stanik na szelkach
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie szelki to ramiączka
Stanik nie ma szelek ale ramiączka...szelki to tylko do spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladasz na 92
a co do kwestii ramiączek czy szeleczek - to wiele osób mówi szelki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksamo
moim zdaniem mogą. Zwłaszcza w takim samym lub podobnym kolorze albo oryginalnie - w kontrastowym kolorze. Dobrze by było, gdyby nie wystawały jakieś zwykłe, białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie już spokój
i raz na zawsze się nauczcie, że bieliznę nosi się pod odzieniem wierzchnim i nie mogą wystawać choćby silikonowe ramiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
niestety nie zgodze sie-ja mam miseczke E i nie dam rady nosic stanika bez ramiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie
jak kobieta ma bluzeczke z dekoltem carmen i wygladaja spod niej ramiaczka , czy zwykle czy silikonowe to oznacza tylko jedno, brak klasy Po to sa biustonosze bez ramiaczek aby je nosic a jezeli juz ktos naprawde musi nalozyc biustonosz z ramiaczkami z powodow np bardzo duzego biustu to tylko ramiaczka cienkie, dobrane koniecznie pod kolor, moga miec ladny fantazyjny ksztalt, tak jakby topic wygladal spod bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę nosić stanika bez ramiączek i w ziązku z tym z pewnych bluzek rezygnuję. Wystające ramiączka akceptuję tylko w przypadku bluzek na ramiączkach... Są częściowo zakryte,więc jakoś to jeszcze ujdzie. Ale nie lubię tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytalska
dziewczyny ale glupoty wypisujecie Pewnie ze moga wystawac i to wcale nie jest brak klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak dobrego smaku. I tez mam E i nei mam klopotu z wystajacymi ramiaczkami. Bez ramiaczek - mozna nabyc, nie sztuka. No i sa jeszcze bluzeczki z wbudowanym stanikiem, genialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaska balbinka
sorry ale ja na E nie znalazlam stanika bez ramiaczek-wszystkie maja grube ramiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja się wypowiem
nie powinny ramiączka wystawać z łódowego dekoltu bo to brak dobrego gustu. A co do wystających ogólnie to uważam ze jak bluzka jest np na ramiączkach to stanik powinien byc dobrany kolorystycznie i nawet jak ramiaczko bedzie widoczne to jest to dopuszczalne. Inna sprawa jak np spod białej bluzki przeswituje czarny stanik :-o bądz miseczki od stanika odstaja z przodu :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytalska
moze my Wloszki nie mamy smaku jezeli chodzi o bielizne i ubrania Chyba jednak wiecej o tym wiemy niz Polki Jeszcze jedno chyba tylko w Polsce dziewczyny sa tak bardzo zarozumiale jezeli chodzi o mode Tak naprawde to macie o niej bardzo male pojecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehheheeeehehe
Haris Pilton---> brawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziąć
A ja uważam za szczyt niechlujstwa, jak komuś wystaje bielizna spod ubrania. Już nie wspomnę, że często jest ona ...hm... poprostu brudna. Z tymi włoszkami, to się Haris Pilton udało 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPYTALSKA
DZIWNE Z WAS DZIEWCZYNY TO TYLE NA TEN TEMAT POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to po co robi sie
takie bluzki z łódkowym dekoltem, jeśli wiadomo, że do nich tylko biustonosz bez ramiącek, a z cudem graniczy znaleźć taki, żeby nie odstawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie bez ramiączek z wszytymi wewnątrz silikonowymi tasmami, które przylegają do ciała i zapobiegaja przesuwaniu stanika (nie mam na mysli silikonowych ramiaczek!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziąć
Właśnie są różne wyjścia: 1. noszę stanik i bluzkę i wystaje mi bielizna 2. noszę bluzkę i nic mi nie wystaje (mało która może sobie pozwolić na nienoszenie stanika) 3. noszę bluzkę i mam naprawdę dobry stanik bez ramiączek 3. nie kupuję takiej bluzki. Pomysły można mnożyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiejcie się z Włoszki
Naród, który stworzył mokrą włoszkę musi byc wielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×