Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

zaczerwienienie po ukąszeniu OWADA

Polecane posty

[20.06] 16:15 roslina Hej, od tygodnia mam spore zaczerwienie-obrzek spowodowany ukąszeniem komara lub gzy i nie hcce zejść, bo trochę drapię Znacie jakieś fajne metody, bo musze się go pozbyć do soboty! [20.06] 16:16 okokokokokokoko Nie drapać Hehehe jedyny sposób. Ale podobno działa posmarowanie spirytusem salicylowym. Ile w tym prawdy to nie wiem. Są dwa serca ich ciągłe, nieustanne bicie zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzy życie, łańcuch który nas wiąże, los nie skruszy zmianą, będą bić zawsze razem, albo bić przestaną. Byron [20.06] 16:24 roslina hmm, nie drapać nie da się w nocy, robię to nieświadomie i pewnie dlatego sie nie goi, dzis chyba w rajtkach pojde spac A moze jakies naturalne sposoby ktos zna, musze isc na wesele w sukience i nie moge miec czerownej nogi! [20.06] 16:29 okokokokokokoko Spokojnie możesz przypudrować, a spróbuj tego spirytusu, i kup soie w aptece jakiś środek na ugryzienia np fenistil. Są dwa serca ich ciągłe, nieustanne bicie zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzy życie, łańcuch który nas wiąże, los nie skruszy zmianą, będą bić zawsze razem, albo bić przestaną. Byron [20.06] 16:37 kangurek Kupuj fenistill super rzecz.Możesz posmarować ziołami szweckimi to jest połyn właśnie między innymi na ugryzienia.Tylk osmarój już teraz bo to ma kolor ciemno brązowy. kocham moich chłopaków - Adama i Kacperka http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/24 58.gif[/img][/url [http://suwaczki.waszslub.pl/img-20040522003003 30.png[/img][/url] http://straznik.dieta.pl/show.php/lapki.png_fi t.png_107_57_52.png[/img] [/url] [20.06] 16:45 roslina kupiłam cos podobnego hydrocortizium, ale srednio podziałało, dlatego mam uraz do maści i żeli tego typu. Mam teraz takie zakole białe wokół którego jest zaczerwienienie całość spora [20.06] 16:48 no to nie sól hydrogortisonum jest na wypryski (krosty) skórne a nie na ukąszenia. Nic dziwnego że ci nie pomogło. W drugim twoim topicku pisałam o ślinie a nie o soli [20.06] 16:49 no to nie sól hydrocortisonum [20.06] 16:52 roslina tak mi doradziła farmaceutka i faktycznie tak pisze na opakowanie m.in jets na oparzenia i łagodzaco na ukąszenia owadów. p.s. juz doczytalam o soli [20.06] 20:49 czarnobrewa Zawsze po ukaszeniu przed rozdrapaniem posmaruj octem (takim kuchennym) - unikniesz obrzęku w 9 na 10 przypadków. Teraz radziłabym okłady z gniecionych liści białej kapusty albo aloesu. [20.06] 20:51 kook jestes pewna ze to nie byl kleszcz - biale zakole to fatalnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kook
pokaz to lekarzowi bo cos to nieladnie wyglada z twojego opisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem czy to dziala ale czytalam w jakiejs gazecie ze do zwyklego kremu dodaje sie zgnieciona na mial tabletke rutinoskorbinu i smaruje tym twarz po jednej nocy widac poprawe a po trzech dniach znikaja....uzywa sie na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cześć. Z komarami to sobie radzę o tyle o ile dzięki urządzeniu elektrycznemu Zap It ze strony www.zap-it.pl. Komarów nie odgadania, ale pomaga pozbyć się swędzenia ze skóry. Dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×