Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnifica

Dobry ginekolog w Poznaniu

Polecane posty

Gość magnifica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
Szukam dobrego ginekologa w Poznaniu, chcemy zacząć starać sie o dziecko, więc zalezy mi na kimś kto ewentualnie mógłby poprowadzic moją ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
podnoszę dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
:-( nie znacie zadnego dobrego ginekologa w Poznaniu? Nie mieszkam na stałe w Poznaniu więc nie znam zadnego. Poradzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
OOO dzieki Salome - prywatnie jakiś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_29
dr Radosław Słopień (ginekolog-połoznik) Gabinet Ginekologiczny ul. Kościelna 39F Poznań telefon: 061 8481893,501329849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam do Kliniki \"Promienistej\" (ul. Promienista), do lekarza nazwiskiem Zygmunt. Andrzej Zygmunt. Jestem z niego barzo zadowolona- rzeczowy, cierpliwy, bardzo sympatyczny. No, i wg moich (sporych :) ) wymagań- kompetentny. Wiem, że w tej klinice przyjmuje też jakaś kobieta, która cieszy się \"wzięciem\". Nie pamiętam niestety nazwiska. Telefon do kliniki:618622025; Dojazd autobusami: 69, 79, 64; przystanek Sciegiennego i należy się cofnąć przez skrzyżowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
Salome ty mi chyba Z NIEBA SPADŁAŚ!!! Bo chciałam o ta klinike zapytac, miałam tam operacje w zeszłym roku u chirurga naczyniowego i jade niedługo na kontrole wiec za jedym zamachem bym dwie rzeczy załatwiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
dzieki dziewczynki. a czy ci lekarze prowadzili wam ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niebem mam raczej mało wspólnego :D. Ale cieszę się, że mogłam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
Salome i jeszcze jedno pytanie czy rodziłaś moze na promienistej czy gdzes indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadził moją drugą ciążę- nie mam zastrzeżeń. Obecnie także jest moim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_29
ten lekarz prowadził ciażę mojej przyjaciółki..ja jeszcze nie mam dzieci. była z niego bardzo zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
Salome, gdzie rodziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Promienistej nie można rodzić. Przynajmniej nie \"za mojej kadencji\" (niespełna rok temu). Rodziłam dwukrotnie- za każdym razem Klinika Św. Rodziny, z położną Ewą Piechotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
hmmm ja pod koniec roku w tej klinice widziałam duzo zdjęć małych dzieci przy rejestracji, wiec myslałam, że tam można rodzic, ale moze to były ciąże prowadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to są to po prostu fotki dzieci z ciąż prowadzonych przez lekarzy z tej kliniki. W zeszłym roku sama dowiadywałam się o ewentualność porodu w \"Promienistej\", ale nie było takiej możliwości. Jeżeli będziesz mieć jeszcze jakieś pytania do mnie, napisz na maila, bo teraz musze już uciekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
dziekuje Salome :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam profesora kedzie z polnej.prowadzil moja ciaze i moich kilku kolezanek 601717439.konkretny lekarz.rodzilam tez na polnej.we wrzesniu zeszlego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
wiem, że na polnej to też fachowcy, chce takiego lekarza który się mna zajmie a nie bedzie zbywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Piotr Puacz specjalista w położnictwie i ginekologii anestezjolog, prywatnie przyjmuje Szamarzewskiego 44d/2 tel. 843 73 33, normalnie pracuje na Polnej, w gabinecie ma super sprzęt i jest bardzo dobrym diagnostą. Ma full pacjentek, na wizytę poczekasz ok. mca. Bardzo rzetelny i kompetentny choć trochę małomówny, ale może dlatego, że jak na razie ciąża przebiega wzorcowo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnifica
dzięki Hey_madzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resz
A czy ktoś może zna dobrego ginekologa w Luxmedzie. Mam tam ubezpieczenie. Na razie zapisałam się do dr Małgorzaty Jakubowskiej, ale nic o niej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masop
mogę szczerze polecić doktora Pawła Rzymskiego, wyleczył nie z niepłodności, zaszłam w ciąże dopiero po 5 inseminacjach do macicy, ale się udało, prowadził całą ciąże i chwalę sobie że zwsze można do niego zadzwonić i rozmawia się z nim a nie jakąś nadętą rejestracją. Pan doktor opiekował się też podorem, tzn robił cięcie cesarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMagda
Hej dziewczyny:) Swojego lekarza ginekologa szukałam bardzo rzetelnie pytałam znajomych, szukałam na forum opinii. Ostatecznie Wybrałam dr. Waldemara Turkowskiego i powiem szczerze jestem zachwycona, polecam całym serduszkiem. Ma dobre podejscie do pacjenta jest cierpliwy i rzeczowy. Nie chce robić sztucznej reklamy poszukajcie to bez problemu znajdziecie kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:-)
Czy ktoś mógłby podrzucić aktualne namiary na Doktora Radosława Słopienia? Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Salome
jak Ci się rodziło z Ewą Piechotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorgusia
Dr Rzymskiego odradzam pierwsza ciążę poprowadził dobrze wykrył nawet nadciśnienie i 2 tygodnie przed porodem położył do szpitala urodziłam szybko sprawnie choć lekarz już się nie pojawił ale rok po porodzie zaczęły się problemy ciągłe miesiączki plamienia lekarz stwierdził że mam problemy z płodnością i przepisał hormony a okazałą się ze jest ciąża poza maciczna której nie zauważył na usg i o mało co nie przypłaciłam tego życiem nie wiem co zawiodło pośpiech czy przeoczenie jestem teraz po ciężkiej operacji i dochodzę do siebie muszę iść na kontrolę ale żaden lekarz nie wykazuje mojego zaufania jeżeli znacie kogoś od trudnych przypadków to proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×