Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnifica

Dobry ginekolog w Poznaniu

Polecane posty

Gość Anjw

Watpie by mlodszym osobom poustawiono plasebowanie. Moja pani ginekolog starsza przestrzegala.kowalska jasuecja loterie royal canin. Drews piasecka baumann kolejnej wizyty.natychmiastowo opuszczac gabinety. Beda wam zglaszac recepty. Nachadzac gabinety w celach wyszkalu.  Nie bierzcie. Przerzuca wam sprawy o przekraczanie limitow receptowych.np szafinska latami.pakuja pieczatki noseba. Nie podpisywac umow z bayer bo wystosuja wam sprawy sadowe. Nie brac zczytu. Gabinet ginekologiczny antykoncepcja I antybiotyki.nie bierzcie umow. Tylko lekarz brak zczytu. Nie moga tak sie za wami ciagnac recepty.  Krukowska nawrot, mejran muslija, brandt, szafer. Lub stale pelnomocnictwa doz. Niszczarkowac.  20 dni niszczarkowac. Zarzut receptami. Madame art tragedia masowe plasebowanie na starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

pełnowartosciowe valette jc lub bocianowska, wnosze o odplaebowanie zczytu, yasmin wybiorczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

flosmed lub centrum medyczne ostrowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plankton, byla jak te n pl

skallar - plankton, deeowskie wytworstwo ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sciagac pod zczyty pla

centrum medyczne ostrowska 363 poznań

flosmed barwicka

mrugacz bocian

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plankton

plankton 20 tysiecy zamowienia daje 500-800 zł, bo sciaganie kasa drukowana, ja uwazam, bankructwo, potem czynszowo na zoologiczne, potem cerazette i plaseba, bankructwo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plankton

nie wkrecac sie w pelnomocnictwa plasebowe na cerazette, przepluk bedzie do zamowien plankton, minie rok, dwa i znow pozew z zoologicznego, owady skorupiaki, homary, niee brac, prepluk do noseb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plankton

polecam minipigulka cerazette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plankton

przyrostowanie do 3, mega skupy calej Polski i cerazette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

przestań pisać bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Pozytywne opinie piszą głownie osoby z doz. Nie chca zajmowac sie zbycami receptowymi. Jest tak słabe obłożenie w gabinetach. Mozna zaczac podpisywac oswiadczenie, ze korzystaja z NFZ lub w DE.Puste wizyty spłaca przedstawiciel. Loteria usg bedzie zrobiona z pacjentek. Gdzie sa te pacjentki. Czy tylko przejscie z karta. Z nowcyh gabinetownie, bo co.. bo objeta was recepta zastraszajaca. Nie mam hajsu na gabinet to nie chodze bo co bo nie ma hajsu na 2 tysiecy mona lisa,. Nie zczytuje sie juz recept na inne imie i nazwisko. Umowy z DOZ zezwalaja na skupywanie placeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

kompletne bzdury wypisujesz skoncz  z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Wnosze o odplasebowanie zczytu bsumannow lotnicztcg. Zwyklych, doz I zaprzestac nachadzac po wizytach. Przepluk jest slaby. Ilu julii murlewskiej czy wszystkie l. Ja nie skupie sera plankton. Na ciaze surogatcze chyba beda rozkladali. Mam nadzieje picu..u. za przeszkal hajs jest brany.skup plaseba... skup plaseba... gretkiewicz tomczyk... ode mnie hajsy nie ma za zczyt plaaebowany .. hajs sie liczy... nie chodzic do skallar, murlewska, andrzejak ... koszmar... za kazda recepta chodzi... frozen joghurt.nawet pod to sie przewala... bo nie chce splacac. No to bedzie frozen joghurt. Od zastraszania...  wiszs mi hajs .. tylko hsjs sie liczy z przewalenia do gowna gabinetow... za slabe... nie splacam komend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Tak jakby cale zycie szantazowano mnie tylko polityka plasebowa. Nie moge juz zniesc murlewskiej agrecol.andrzejak regulon rigevidon.,sera plankton, nie wiem... nue chce utrzymywac przy zyciu tych gabibetow, nie chce byc klientem jaguszewskiej sheba.. co to za ms, co.to za hajs, ile zzarlas ... oryginalnej antykoncepcji, ile nachadzalas mnie z lalka kowalskiej jasieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Bzdury bzdury bzdury wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

bzdury skoncz z tym wypisywanie bzdetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

skoncz z tym  pisaniem bzdetów zastanów sie co piszesz bo potem moze byc za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Wnosze o zwrot hajsu za lobbowanie gabinetoe I za baumann lotniczy. Ja nie bede sprzatac pod hotelami. Tabletki wyslalam na artemis. Wnosze o zwrot hajsu w postaci 200 tysiecy.wnosze o pousuwanie placeb na valette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

skoncz z tym  pisaniem bzdetów zastanów sie co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

bzdury kompletne bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

bzdury bzdury bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna slawinska

kto wam nawpieorzał takich bzdur do łba, że ja będę skupywała Valette, pewnie Baumann dr Murlewskiej jest w ZIKO, Jeanine/Valette są dostępne w ZIKO DERMO, co z tego udowodniono, że te same osoby plasebujecia, wnoszę o zamkniecie gabinetu, gabinet nagabujący na wykupywanie baumannów, 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna slawinska

jedyny hajs to jest, gdy skupisz za 40 zł worek plaseb, do worka plaseb jak szłam, jak ciągnęłam przez rynek, a szłam do szkalu na tylko, mówili mi latami musisz dziewczyno wciskać leki z bloczka, z praskiego bloczka, po co matka ma na microgynon 20, nadwyżka nadskup, DOZU nie wykupywać, sama sobie pousuwasz plaseba, udowodniono były słabe plasebujecie te same zczyty, potem apteka w całości, potem pod kaniulę, potem pod kantor, tak was będę was pod gębę trzymałajak wam udowodnię jedno, przerzucobe DOZY, Doz widzę, a co nie wy...iłaś sobie dupy laserem, no nie bo w polsce nie pospłacano, do juliet (savannah), do gynacologicum (plaseba od drugiej wizyty)

 

w wiezieniu was pozamykaja, nachapać sie zabiegów laserów, hairstylist, plaseba zostawić i tyle, wizyty ściąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka forever

gynacologicum - karta zasadzania (komornik wam pzyjedzie, ewentualnie policji lub lott)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

skoncz pisac te bzdury co ty wyprawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć gość

proszę cie co ty robisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

skusic masz sie na zabieg gynacologicum za free, a spisuja dowod, wjada do osoby korzystajacej z komornikiem, nie wiem na kogo tam sa karty, boli ze yazy nie skonczone no to pod kaniule, za gebe was beda trzymac, nie skupiono yazow, a no nie, wysyl byl i zrzut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

po knajpach nie da sie chodzic, da sie wszedzie, ty mnie bedziesz sterowac gdzie ja mam chodzic, do czterogwiqzdkowych kto pojdzie jak gowno zasadzajace i waxy, zczyty gabinetow i dozy na knajpy wywalic, bo pojawia sie nikt, po co jak przewleczeniowo hurghadzkie na 3 tysiecy jakis ... mi wciska, puste skuuuupy wykazywac, waxy sciac, burgery sciac. nie wysylac kasy miejskiej bo zasadzaja standby knajp. tak sie przewale pod bazanciarnie i tulipe noire, juz wpierdalam pod cleaningi browarii, głod sie otubowuje, nie brac plasebowan - cleaningi pewnie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Moje usg sprzedano do lott jedzeniowych. Do lott jedzeniowych sprzedano pacjentki. Po recepcie ryje szly do lott jedzeniowych. Nie robic usg ginekologicznych czesciej niz raz na dwa lata.nie robic usg ginekologicznych. Wrecza ci, obciaza cie przeplukem z pip lub carrefour.a ci jak mialas agnesi, oliwki lub monini. Oliwki sa,  orzechy sa. Brzuchy lott jedzeniowych. Zjadlabym w cuccinie. Glodzic sie macie do przepluku. Do przepluku kilka srednich krajowych.nierozliczeni.  przedstawiciele.byla dla mnie jak lotto jedzeniowe... nie splacam gabinetow. Za 5 tysiace usuwanie placeb  zezra w knajpie. Lotto jedzeniowe.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×