Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamy z Plymouth

sa tutaj jakies mamy z Plymouth ??????????????????????

Polecane posty

Gość mamy z Plymouth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy z Plymouth
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKUŚ
Hej dziewczyny:) jestem w Plymouth od 6miesięcy...mam synka 2,5rocznego no i męża:)szukam jakieś koleżanki do kawki i ploteczek.Nie pracuje i siedze w domu z synkiem,troszke to nude na dłuższą mete.Dlatego jak masz ochotę pogadac to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek_aga
Hej, ja się za miesiąc wybieram. Daje sobie 3 tygodnie (w trakcie kursu) na znalezienie pracy i mam nadziję że nie będę muiała już tu wracać. A mamą jeszcze nie jestem:( Choć pracuję nad zmianą tego stanu rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makuś
witam:) fajnie,ze sę odezwałaś-już pewnie siedzisz na torbach w domu i nie możesz się doczekac:)a jedziesz w ciemno czy masz tutaj znajomych?Miasto jest bardzo ładne,ale jak mozesz to spakuj do torby trochę słońca bo ostatnio z tym jest ciężko tutaj:(ciągle pada(jak w piosence...hihi).życze powodzenia i moze do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek_aga
witam:) jade na kurs 3-tygodniowy i w tym czasie będę szukać pracy (mam nadzieję że się uda) Jestem baaaaaaaaardzo zdeterminowana by coś znaleźć i tam pozostać. Co do pogody to chętnie zabiorę słoneczko i upał bo u nas 36 stopni!!!! Jak będę na miejscu (wyjeżdżam 12 sierpnia) to na pewno się odezwę:) Pozdrawam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×