Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

do nastek.

Polecane posty

Mam 17-letnią kuzynkę i się zastanawiam, czy jest wyjatkiem, czy to jest wśród nastolatek powszechne - ogólnie rzecz ujmując - robi z siebie lafiryndę. Z tego co ją znam przez te kilkanaście lat, to na pewno jest jeszcze dziewicą, lediwe się może casłowała z jakimś chłopcem, ale generalnie jest w stosunku do chłopców nieśmiała - a w Internecie - cicha woda - ma konto na epulsie, gdzie na zdjęciach kreuje się na rasową k****ę, czasem pokazuje mi swoje rozmowy z chłopakami , gdzie obiecuje im loda (sic!) a potem mi płacze, że oni się nie chcą z nią umawiać, bo się dowiadują, że ten lód to ściema, i pyta, czy ma to zrobić :O... itp. Pytanie brzmi - czy teraz jest trendi, dżezi, cobądź, robienie wrżenia łatwej w oczach chłopaków ? Że oni wiedzą, że zawsze mogą na dziewczynę \"liczyć\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że tu nie ma nastek... może i lepiej. A czy widzi ktośten problem też? Bo naprawdę się zastanawiam ,czy mam normalną kuzynkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma 19 lat ale się w ten sposób nie zachowuje jest spoko dziewczyna pozatym innych nastolatek nie znam ale powiem Ci tak - patrząc na portal fotka.pl, nie wiątpię, ze to co piszesz to jes tprawda i jest to bardzo powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine.
Mam 17 lat i nie kreuję się nigdzie na kurwę, nie jestem łatwa i nigdy nie będę, koledzy mnie bardzo szanują, bo już wiele moich rówieśnic ma za sobą pierwszy raz, dziewczyny które zaczynały w wieku 14 lat, porażka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalka
teraz e-nastolatki dzieli się na dwie grupy: a) jentelektualistki b) kurwiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalka
PS. Pamietam jako moja kolezanka w 1 gimnazjum nosila w piorniku kondom podarowany jej od chlopaka (z 3 gim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nic - jak miałam 15 lat, byłam jeszcze bardzo skromną dziewczynką, dopiero pojawiały się pierwsze niewinne kontakty z chłopakami (najwyżej pocałunek) i marzenia o nich (ale oczywiście wielka romantyczna miłość jak z filmów a nie seks). I wtedy jakoś rozmawiałam ze swoją koleżanką rówieśniczką (też jestem pokoleniem gimanzjum, to była druga klasa) i ona nagle zaczyna opowiadać, że seks analny na początku boli jak s****syn ale potem ma się mega orgazm itd ... Czujecie, dziewczynka 15 lat ... Bo już nie wspomnę, że było kilka moich rówieśniczek, które były już, że tak powiem, doświadczone, jedna nawet była w ciąży (też jak tamta, mając 15 lat) WNIOSEK: gimnazjum psuje młodzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×