Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwsza praca

pierwsza praca POMOCY!

Polecane posty

Gość pierwsza praca
do autori to picu well skoro dla CIebie pytanie innych o doświadczenia to zrzędzenie to ja nie mam nic do dodania:) poza tym nie jestem tutaj zeby się kłócić czy spierać tylko wiedzieć czegoś co będe mogła wykorzystać żeby szybciej moze efektywniej znaleźć prace:) za konstruktywne rady DZIĘKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111111111
a co studiujesz ... --> w przeciwieństwie do Ciebie nie mam czasu ciągle siedzieć na necie. pisałam już, że studiuję humanistyczny kierunek, więc zarządzanie nie pasuje żadną miarą :/ jestem na kulturoznawstwie i możesz mi wierzyć lub nie, ale na tych studiach nie pierdzi się w stołek. moja praca jest ściśle związana z kulturą. do autorki topicu --> masz 100% racji. dziewczyna siedzi na necie i użala się nad sobą, a inne sierotki dla których łączenie studiów z pracą to wyczyn ekstremalny przytakują jej. na razie nikt nie podał tu konkretnej rady jak znaleźć pracę mając dyplom ale nie mając doświadczenia. ja polecam udać się do urzędu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza praca
1111 dlaczego Ty jesteś taka agresywna? urząd pracy? jeszcze jakieś odkrycze rady? poza tym zadałam konkretne pytania czy ktoś korzystał z usług firm doradztwa personalnego. narazie sobie jakos daje rade z szukaniem. jako ze mi sie grunt pod nogami ni epali nie wezme pracy za 800 bo nie po to uczylam sie na dwóch kierunkach żeby teraz zarabiac minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111111111
a gdzie widać tą agresję? :> spróbuj w randstadt. mojemu kumplowi znaleźli tam bardzo dobrze płatną pracę, dokładnie taką o jakiej marzył. na razie jest zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×