Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkkud

Gdzie na śląsku bezigłowa mezoterapia?

Polecane posty

Gość Morelka01
jeśli szukacie dobrego salonu który oferuje zabiegi dobrane pod klienta – np. liposukcja z dodatkowym zabiegiem, który wspomoże rozbicie komórek tłuszczowych, to polecam Ultraslim showroom w Katowicach. Korzystałam tam z zabiegów odchudzających a własciwie likwidujących cellulit, ale mezoterapie wirtualną też mają w ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakich konkretnie? Bo w Ultraslim showroom mozna chyba jakoś łączyc te zabiegi w pakiety,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelka01
mozna łączyc ale to najczęściej proponują indywidualnie, ja z tego co pamietam to miałam proponowane tez takie pakiety: +Biostymulacja ciała z kawitacją ultradźwiękową i endermologia +Akustyczna fala uderzeniowa i endermologia + Fotoodmładzanie laserem IPL i lifting twarzy warto sie do ultraslim showroom przejsc, moze zapreoponują Ci cos kompletnie innego w zależnosci od tego, co chciałabyś zmienic/poprawic itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozecka
W Sosnowcu robią mezoterapię igłową. A dokładniej w http://www.laserdelux.pl/sosnowiec/mezoterapia-iglowa/ . Koleżanka u nich była i bardzo chwaliła ich. Mają miłą obsługę, wiedzą jak wykonać dobrze ten zabieg i wyjaśnili jej wszystko jak to będzie wyglądać. A co do efektów to są rewelacyjne. Ma ona gładką i bez zmarszczek skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a iglowa bardziej boli ? może mi ktos wytlumaczyc czym sie różnią w efektach/ rezultatach igłowa od bezigłowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice medycyny estetycznej Borczyk nie bolało XD mają tam igłową w ofercie, stwierdziłam, ze spróbuje, igłowa czy bezigłowa to dla mnie w sumie nie miało znaczenia, oby była dobrze przerpowadzona i przyniosła odpowiednie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusta
W Gliwicach można zrobić tutaj: http://mezoterapia-gliwice.pl/ Mają niskie ceny i fajnie tłumaczą wszystko przed zabiegiem. Mi cellulit się znacznie zmniejszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka434
Ja robiłam w Akademii Kosmetologii www.karolinamartin.pl naprawdę sprawdzony salon. Nic nie zepsują, świetnie i delikatnie. Podejście do klientki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie robie bezigłowej. Igłowa jest zdecydowanie jednak lepsza, troche boli ale efekty sa długotrwałe. Polecam gabinet Remedest w Ustroniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie,że dużo tutaj zależy od tego jaki masz próg bólowy. Bo jedna osobę takie zabiegi będą bolały, drugą osobę już nie. Wszystko zalezy od konkretnego człowieka. Sama szłam trochę z duszą na ramieniu bo wielu rzeczy się naczytałam w sieci ale ostatecznie nie było tak źle :) Nie bolało mnie tak jak sądziłąm. Za to efekt naprawde fajny bo skóra odżywiona, sama mezoterapia zrobiła dla mojej skóry o wiele więcej niż jakiekolwiek kremy z jakimi miałam wczesniej do czynienia. A chodziłam w Gliwicach do Arte Clinic: https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-profilaktyka-starzenia Świetne miejsce, mają tam duże doświadczenie ( jest to najlepsza klinika w Gliwicach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A boisz się igieł że bezigłowa? Bo ja robiłam w Instytucie kosmetyki i medycyny estetycznej w Katowicach na Panewnickiej taką klasyczną mezoterapię i efekty świetnie były więc pomyśl czy jednak nie warto iść na taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×