Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

hejka no wlasnie marzanna co z tymi urodzinami???co sie stalo ze cie zblokowaly? witaj kuzwa witaj bezimienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mniej więcej o to ,że ja to tak przed tym stadem ludzkim uciekam,że nikt nie wie kiedy mam urodziny. Zawsze jest mi troche przykro bo nikt nie składa mi zyczeń. A jak już składa to nie wiem jak się zachować i jest mi bardziej głupio niż przyjemnie. zagmatwałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nadal jestem tu vice i właśnie dlatego pozwolę sobie wyznaczyć dla marzanny zadanie tygodniowe. Otóż Marzanno od przyszłego tygodnia koniec umniejszania sobie na tym topiku!! Co więcej, będziesz pisać o sobie w samych superlatywach:D W każdym wpisie proszę zamieścić choć jedno miłe zdanie na swój temat:D Oczywiście nie muszę pisać co grozi za niewykonanie zadania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz rozpoczynam weekend, więc znikam, ale powiem Ci Marzanna, że postawiłam sobie za cel poznanie Ciebie :) Uważam, że jesteś fajną kobitką i muszę się o tym przekonać :):):) To nie znaczy oczywiście, że inni nie są fajnymi kobitkami (i facetami:) ) ale jakoś do Ciebie mam wyjątkowy stosunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo pisałam tego posta, że nie zauważyłam, jak żeście się rozpisały :) :P Marzanna - wszystkiego, co szczęściem się zowie ❤️ Kuźwa - kłaniam się vice 🌼 Ona 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na chwilkę... Marzanna, dołączam sie do życzeń:) O kuźwa...- świetny pomysł z tym zadaniem dla Marzanny;). I już znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ Muszę się troche wytłumaczyć, nie zaglądam na topik bo strasznie zarobiony jestem i to jeszcze na wyjazdach (brak dostępu do netu) :( Wpadłem tylko jutro rano zagłosować i znowu wyjeżdżam :( Mam nadzieję, że ta moja tułaczka skończy się do połowy listopada. Marzanno...spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego 🌼 :) Ona....dzięki za pozdrowienia. Coś z tym klimatem sie porobiło to w Angli ma padać a nie u nas ;) Szlemik...żyje, żyje jeszcze :) kuźwa..fajnie, że jednak zostałaś :) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drodzy kafeteriusze Jak zdążyliście przeczytać marzanna dostała zadanie tygodniowe polegające na tym, że przy każdym wpisie musi zamieścić choć jedno zdanie na temat swoich zalet:) Aby marzanna nie czuła się w tym jakże specyficznym i trudnym zadaniu odosobniona postanowiłam iż zadanie to bedzie dotyczyło wszystkich członków Chińskiej Sekty:D Zatem uwaga: przyszły tydzień ogłaszam \"Tygodniem Narcyza\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. O kuźwa... Jak miło Cię czytać. Znowu nastanie tu ład i porządek, popieram wszelkie Twoje inicjatywy. Ale zgłupnołem już całkowicie, w temacie tej zmiany. Gdy się spotkamy, to chyba zaspokoisz moją ciekawość ? Marzanna... Marzanna... Taka była okazja podwójnej imprezy. Oczywiście życzę Ci samych pogodnych dni i powodów tylko do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita was drodzy forumowicze jedna z najwspanialszych osób na kafeterii i przypominam iż \"Tydzień Narcyza\" już się rozpoczął\") Jak widać na tę okoliczność zmieniłam nieco swój nick:) A teraz coś na dobry początek dnia:D Wasza najwspanialsza vice wyszukała w necie coś co, mam nadzieję, rozbawi was do łez. Nie wiem który teledysk lepszy więc wklejam linki do obu. Stokrotko-> tekst na pewno Ci się spodoba:D http://pl.youtube.com/watch?v=HTN6Du3MCgI http://pl.youtube.com/watch?v=HD5tnb2RBYg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tu niebieska stokrotka, najsypatyczniejszy kwiatuszek na tym forum 🌻 kuzwo wspaniala!!! Jak najbardziej popieram twoja inicjatywe, zeby kazdy pisal, przynajmniej w tym tygodniu, mile rzeczy na swoj temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×