Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Oliweczka - witaj:) Nie wszyscy są szczęsliwcami mającymi długi weekend:( Ja oczywiście kwitnę w pracy... Odbiję to sobie jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki... W poniedziałek powiem na pewno, czy będę na turnieju, czy też nie - być może będę musiała iść do pracy :(:( Na dzień dzisiejszy - stawiam się razem z ciastem :) i chyba też koleżanką :):) Życzę wszystkim miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Bezimienna:) z ciastem? Hmm, to pysznie:D Ja już się żegnam, do poniedziałku A jutro tańczę Piła tango:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... Wilczku.... Niestety, jak widać nie mam wolnego. Praca bez przerwy, ale za to ile pieniędzy.... ...już skarpetek mi brakuje. Bezimienna... Oczywiście, zapraszamy też z koleżanką. Tylko z przyczyn organizacyjnych uprzedź mnie. O G Ł O S Z E N I E Jeżeli ktoś ma ochotę zabrać osobę towarzyszącą chętną do gry -- to oczywiście zapraszamy. Proszę mnie tylko uprzedzić. Mile widziani też panowie (bo jest nas tak mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Szlemiku, tak, sentyment do warszawy mam, bo mieszkałam tam prawie 10 lat, znajomyhc tam zostawiłam, przyjaciół i miejsca :( ja dziś pracuję na noc, nie wiem jak przetrwam jutrzejszy dzień, bo nie położę się spać po robocie, przyjeżdża moja siostra i trzeba będzie jakoś zorganizować czas. coś czuję, że będę zombie, a haloween już za nami ;) pozdrowienia i udanego weekendu wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ona :) i Ty też tu siedzisz? lepiej mów nam dlaczego chcesz na stale uciekać z kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest zupelnie inne zycie, a poza tym moge odrazu zaczac prace i mam gdzie mieszkac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie, pewnie. na pewno poziom życia jest \"nieco\" wyższy. to już jesteś zdecydowana? sprawa jest przesądzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona...30// Co Ty telewizji nie oglądasz ? Tusk powiedział, że już się nie będzie opłacało wyjeżdżać za dobrą płacą. Że w Polsce teraz też się będzie dobrze zarabiało. Bądź tylko cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szlemiku nie ogladam..... poza tym juz sie w swoim zyciu nasluchalam tych obietnic politykow....reszte doloz sobie sam poza tym ja tam nie jade ze wzgledu na prace, bo akurat te mam dobra tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, co porabiacie w sobotni wieczór? Bo Ja nic :-( siedze sama w tej Łodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankha74 ja wlasnie wrocilam do domku ze spotkania z wilczkiem 29 i tez juz nigdzie nie wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez sie mozesz z nami spotykac:) jak masz gg to napisz mi nr na maila(adres w preferencjach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam, udanego weekendu zycze;)wszystkim a szczegolnie tek \"koncertujacej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy nadal balują? Mój balowy weekend już się skończył. Wczoraj bawiłam się zajebiście - podkreślam z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e. na koncercie Strachów na Lachy :):):):) Wliczku Ty też szalałaś? :D:D Co prawda nikt z moich znajomych nie chciał iść ze mną poszaleć pod sceną, ale co tam... bawiłam się jak nakręcona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy baluja. Ja ten weekend mialem spokojny i bardzo dobrze :)) Baaardzo sobie odpoczalem, zrelaksowalem sie :)) i nabralem sily na kolejne \"ciezkie\" weekendy w Lodzi :)) Tylko szkoda, ze nie moglem byc na Strachach :(( Ale co tam, ide sie dalej relaksowac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez bylam na Strachach....i super sie bawilam;)na koncercie i po... dzis wstalam z lozeczka dopiero o 14;) wilczek29 , nie zabralam niestety tel ze soba;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ona..., rapi78 szlemiku jesli chodzi o igragitare, to nie mam z nim zadnego kontaktu a na turnieju nie moge byc bo pracuje w tych godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... wiedzialem ze ten weekend nie moze sie spokojnie zakonczyc. Wlasnie wrocilem z basenu, gdzie... co tu duzo mowic - na razie mam zabandazowany nadgarstek i nie chce myslec co z nim bedzie jutro. Poniosla mnie młodzieńcza fantazja :)) No i pewnie wypadne z turnieju bilardowego. Ale dostrzegam swiatelko w tunelu :)) Jedna reke mam wolna wiec na piwko moge isc :)) Nie chce robic konkurecji, ale moze mi ktos chce mi potowarzyszyc w ten piekny sobotni wieczor. Proponuje wiec alternatywe dla turnieju bilardowego tzn. wieczor na miescie (o atrakcjach nie bede mowil bo to chyba oczywiste :))). Otwieram zatem nowa liste: 1. rapi78 2. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×