Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzefina z mlyna

chce wam sie wracac do ojczyzny????????

Polecane posty

Gość juzefina z mlyna

ja juz 2 lata na obcowiznie w tym tylko miesiac w Polsce i mowie szczerze.............nie mam ochoty jechac do polski KTO TAK MA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes w tym na pewno odosobniona - ja po przyjezdzie nastawialam sie juz na zostanie na stale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tesknie bardzo za Krakowem..wrocilabym, ale moj narzeczony jest obcokrajowcem i ciezko byloby zyc w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja
Ja tesknie za rodzina, ale staram sie jezdzic do Polski 4 razy w roku, wiec jest ok. Jestem z Bialegostoku a to niezbyt ciekawe miasto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie mieliście dobrze w PL
ja mialam zawsze dobra sytuację finansową w Polsce i z każdego wyjazdu wracam szybko bo tesknie i to dla mnie żadna atrakcja... nic mnie nie zatrzymuje :pobyt stały w Stanach, dobrze płatna praca powyżej 30 dolarów na/h.nic a nic i zawsze wracam do mojej mieściny bo najzwyczajniej w świecie tu mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 dolarów na godzinę
? chyba przy azbeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie bomba
wyjezdzajac mowilam sobie ze zostane tu gora 3 lata, wyjechalam glownie dlatego ze moj owczesny partner na to nalegal a ja nie chcailam zyc osobno: ja w Polsce a on w UK, ale teraz nie mam ochoty wracac w ogole, jedyne za czym tesknie to moja mama, moze paru znajomych, polskie morze i klimat, poza tym nic mnie do Polski nie ciagnie i jak juz tam jestem to sie 'dusze' pod wieloma wzgledami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem naprawde nie wiem
kurcze...tez juz dwa lata...i nie wiem...chcialabym wrocic do kraju, tesknie za rodzina, za przyjaciolmi...z drugiej strony tutaj tez juz mam przyjaciol....i do tego noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam o poczynaniach naszego rzadu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja k.
ja wróciłam 2 miesiące temu, po prawie 4 latach emigracji... nie wiem czy był to dobry krok... tęsknie za "obczyzną", chociaz tak jej nie lubiłam przed wyjazdem. brak mi jedzenia, pewności jutra, gwaru ulic, ludzi, mentalności "zachodu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mysle o tym, zeby wrocic do Polski, jestem w Uk, ale tesknie za Hiszpania, mam nadzieje, ze jeszcze dwa lata i tam wroce, no chyba ze nie wytrzymam, albo rozstane sie z chlopakiem i szybciej sie tam znajde. Lubie Anglie, ale czasem mam doly, ze nie jestem tam, gdzie chcialabym byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka rosla polna
mam osobny topic, ale chetnie sie tutaj dolacze. Ja chce wrocic i mysle o tym codziennie. tutaj za granica wlasciwie nic nie mam. praca - w Polsce prace znajde facet - poczatek zwiazku, co jesli nie wyjdzie rodzina, Polska, rodzice ---> jedynie w Polsce. Codziennie mysle o powrocie. Faceta mam cudownego i nie chcialabym go opuszczac. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slazak
enamorada ---- > ja mam to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slazak - no to mozemy sobie przybic piatke 🖐️ Do Uk przyjechalam prosto z Madrytu w zalozeniu, ze spedze tutaj tylko rok i podszkole swoj angielski. Ale poznalam chlopaka, a on wlasnie zaczyna tu studia. Poza tym angielskiego wcale nie podszkolilam w rok. Na szczescie moj chlopak nie jest Anglikiem i powiedzial, ze w przyszlosci moze mieszkac w Hiszpanii :) Poza tym, po 2 latach studiow bedzie mial rok praktyki zawodowej i moze wybrac na nia dowolny kraj, wiec moze pojedziemy do Hiszpanii, bardzo bym chciala! Tylko ze czasami juz mnie szlag trafia patrzac na padajacy deszcz za oknem i zastanawiam sie co ja tutaj robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaja.pl
ja chciala bym zciagnac troche znajomych z polski i kota i psa ... bo Hiszpaña jest teraz moim domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×