Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zizuuuu

Przedstawiciel handlowy-lęk przez telefonem.

Polecane posty

Gość Zizuuuu

Byłam bezrobotna i mam możliwość podjęcia nowej pracy. Mam być grafikiem+przedstawicielem handlowym pewnego wydawnictwa,co wiąże się z wykonywaniem telefonów w różne miejsca. Mam lęki...i przeraża mnie to . Prywatnie rzadko korzystam z telefonu.Niby wiem,co i jak ale boję się. Też macie czasem cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
nie :) czasem nawet wole przxez tel. niż osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizuuuu
Heh.Boje sie tych pierwszych telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niet
hmm, jeśli boisz się rozmawiać telefonicznie, to nie bardzo się na przedstawiciela nadajesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
ale czego? przecież przez tel nikt cie nie ugryzie:) bądź miła i uśmiechnięta a ludzie zareagują tak samo:) a jak nie to trudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Powiem Ci tak. Masz wyjątkową okazję przełamać ten lęk. Jeżeli się czegoś boimy najlepiej stawić temu czoło. Później okazuje się, że nie taki straszny diabeł jak go malują. Nie myśl o tym, że się boisz tylko w myślach przeprowadzaj sobie takie symulacje jakbyś dzwoniła. Ja miałem lęk przed publicznymi wystąpieniami. Przeczytałem książkę, w której było właśnie napisane o tym przełamywaniu strachu i w kwietniu wystąpiłem publicznie przed 120 obcymi osobami. Oczywiście głos się trochę łamał, ale wrażenia nie do opisania (pozytywne). Teraz mogę nawet bez przygotowania improwizować przed tłumem ludzi, nie stanowi to już dla mnie problemu. Weź byka za rogi, a zobaczysz, że Ci się to opłaci :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się nie nadaję
pracowałam przy czymś takim przez 2 lata i nie wystarczyło, aby się przełamać i polubić to... pracę pożegnałam z wielką ulgą. do dziś mam uraz do dzwonienia :( a minęły już 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizu----
Ja nie mam wyboru.Musze pracować,a firma i szef tej firmy wydają się ok. Mój facet stracil pracę,nie mamy za co sie utrzymać. Kiedyś leczyłam się na nerwicę lękową i mam chore serce. Strasnie mnie czasem wszystko stresuje, ale dzięki za rady. Może jak przyjdzie mi bezpośrednio z firmy dzwonic,to latwiej to pójdzie. Bo na razie w domu szukam potencjalnych klentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zna m to ale....
tez mam cos takiego, pracuje ( do soboty bo sie zwolnilam ale nie z powody telefonow) w firmie gdzie odbieram okolo 400 tel dziennie, i to nie sprawia mi zadnego problemu chociaz na poczatku bylo ciezko, ale jak tylko musze cos dla siebie zalatwic i zadzwonic np do jakiegos urzedu czy nawet po pizze to sie jakos dziwnie czuje, niepewni ,boje sie i robie wszystko zeby ktos za mnie to zrobil, taka juz moja uroda:) takze moze w pracy sobie z tym poradzisz jak bedzie to twoim obowiązkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie dał rady
nawet komórki nie chcę mieć, a stacjonarny bardzo rzadko odbieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsae
ja mam fobie telefoniczną tzn. boje sie gadac przez telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×