Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dinah

Profesjonalna pralnia sukien ślubnych w Warszawie

Polecane posty

Prosze o pomoc, muszę pilnie wyczyścić suknie slubną. Szukam pralni, która ją wyczyści nie niszcząc jej delikatnych koronkowych aplikacji z perełkami i kryształkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak będzie to pralnia ekologiczna. Ze swojej strony mogę Ci polecić tą na Pańskiej 67. Mają krótkie terminy wykonania usługi – z dnia na dzień, bardzo starannie i dokładnie prasują, radzą sobie z trudnymi plamami – czego chcieć więcej? Ja właśnie tego oczekuję od pralni chemicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maersi
W Iron Master faktycznie płaciłam 75 zł z dowozem. Bardzo dobra stawka. W mieście to samo kosztuje znacznie więcej i nikt wam dowozu w cenie nie da. Pewnie, że możecie szukać, ale nie sądzę, żeby dało radę znaleźć taniej. A może jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem wściekła na te wszystkie pralnie, nie dość, że drogo to jeszcze wszystko "na Pani odpowiedzialność". Wiec skoro tak to oczywiście mogę wrzucić suknię za blisko 5 tysięcy do swojej prywatnej pralki...beznadziejne te pralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maersi
Nigdy jeszcze nie mieliśmy problemów z pralniami, a przynajmniej tą z której korzystamy. Zawsze dostawaliśmy wszystko na czas i wyprane. Sądzę, że jeśli pralnia ma wątpliwości odnośnie tego czy się da, to o tym poinformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75 zł zapłacicie w Iron Master - opłaca się. Bo to stawka z dowozem. Taniej tego ogarnąć się na pewno nie da, a fakt, że to jest załatwiane w zasadzie jednego dnia, również robi dosyć dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłaciłam za pranie około stówki. Chociaż i tak cena mnie zaskoczyła bo byłam pewna , że zapłace o wiele więcej. W czasie sesji wchodziłam w sukni do wody w jeziorze ( mielismy tego nie robić ale nas poniosło). Suknia wyglądała po całej akcji nieciekawie. Pralam tutaj: http://para-para.pl/ jestem zadowolona, bo wszystko odprało się bardzo dobrze, Nie miałam potem problemu ze sprzedażą sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×