Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luiza222

potrzebuje waszej rady-da się coś takiego przerobić w ten deseń?

Polecane posty

Gość luiza222

chodzi mi o ten gorset http://www.allegro.pl/item206824623_super_bluzka_1_ramiaczko_skora_eko_jak_gorset_36.html czy da się go u krawcowej przerobić na coś takiego: http://www.sawf.org/Newsphotos/Fashion/Victoria_beckham_Marc_Jacobs_Spring_fashion_Manhatten.jpg ???jak myślicie? potrzebuje takiego grubego pasa jak ma victoria a nigdzie nie moge dostać, czy da się przerobić gorset w ten sposob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapcha
a musi byc taki skorzany> nie moze byc po prostu z gumy szerokiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza222
z gumy?:o nie bardzo musi się układac w tali... skórzany mi się podoba, zresztą pytanie brzmiało czy da się to coś przerobić na taki pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upik
mysle ze sie nie da. To jest inaczej wyprofilowane, chyba ze dobra krawcowa i umie zdzialac cuda, ale nie kazda oczywiscie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upik
a moze i sie da? odpowiednie zaszewki hmm sama nie wiem, dzisiaj nic nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczka
Hej!Wydaje mi się, że ten pierwszy gorsecik bardziej się nadaje...A tak na marginesie to masz świetny pomysł z tym pasem...i nie musi wcale być identyczny jak u Victorii. Do białej koszuli bomba! A krawcowa może być zwykła, ważne żebyś jej wytłumaczyła dobrze o co Ci chodzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze by się dało, ale trzeba by caly pociąć. Nie latwiej kupić kawalek skorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×