Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek1982

piekna asia z warszawy

Polecane posty

Gość on_on_on
jeszcze ostatni mach..... Ooooo...... i już =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia widziałem duuuuzo
fajniejszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic surgery
słyszałaś o tym? każdy może mieć taki biust i ładniejszy. kwestia pana doktora i implantów. proste.. ojj ludzie żebyście większych problemów nie mieli.. na przykład takich jak owa dziewczyna. jej tylko współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały cycek
ale kogo zawisc i zazdrosc ? przeciez ja ja pozytywnie oceniam, wg nie piekne cialo i chcialabym takie miec, pozytywna reakcja z mojej strony i szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały cycek
ale sek w tym ze bez doktora miec takie cialo to jest sztuka i blogoslawienstwo kazdy kto ma kase moze isc do chirurga, ale dostac od natury, popracowac samemu nad cialem, to jest sztuka a nie pojscie na latwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie zwalic jackowi konia
:D:D:D nie przeszkadzajcie mu chłopak sie skupił na fotach maszkary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha mowicie o niej jak o
jakims ideale, znam duuuuuuuuuuzo ładniejszych polek idzicie teraz na plaze i zobaczycie takich tysiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały cycek
bo ma idealne cialo wiec czemu mam tego nie napisac ? nie pisze o jej twarzy- bo faktycznie jest przecietna ale cialo ma zajebiste, moze nie ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałem duzo lepszych
bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju w którym miejscu ona jest ładna??? i co to za panienika że takie zdjecia w necie daje, żenująca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały cycek
jak moze byc duzo lepszych- cial, jak to jest idealne, czegos tutaj nie pojmuje, to cialo jest idealne i owszem- na swiecie jest miliony idealnych cial, ktore sie od siebie roznia, wielkoscia piersi, pupy, dlugoscia nogi i gruboscia itd Ale nie sa przez to lepsze a rownie piekne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciało zwykłe pieknoscia nie
jest ale brakuje jej tego czego prawdziwej kobiecie: klasy i kobiecosci to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały cycek
Bree- w ktorym miejscu ? Od stop do szyi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały cycek ty ja widzisz
jako idealne ciało, ale sa gusta i gusciki - dla kogos innego moze byc zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak pozatym kosztuje
60 zł za numerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly cycek
mały cycek ty ja widzisz - jak moze byc inaczej, to takie pieprzenie typu : biale moze byc czarne, mimo ze jest biale cialo jedrne, bez cellulitu, nie widac rozstepow, natura ladnie ja wyrzezbila, twarzy nie biore pod uwage ale cialo dobrze zbudowane, normalne, a pisanie ze sa lepsze jest bezsensowne bo najlepsze cialo to takie ktore nie ma mankamentow a to nie ma, na tych zdjeciach przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly cycek
trzeba byc totalnym debilem zeby matki, ojcow, w to mieszac, kazdy debil nawet, powinien miec jakies zasady i wiedziec ze matka to swietosc i nie porusza sie jej tematu nawet wyzywajac i obrazajac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly cycek
chciałam tylko napomnieć o swojej mamie która pracuje na pigalu, wyciąga na nocke około 1000 zł dzięki temu moge isc z chłopakiem na lody, kocha mnie mimo ze jestem płaska jak deska, ale dobrze ze jest niewidomy to nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×