Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaaaa

hydrokolonoterapia w lublinie

Polecane posty

Gość misiak69
Byłem na zabiegu HYDRO na Młyńskiej (JACH),bardzo obawiałem się jak to będzie,ale jak się okazało nie było czego.Dzięki przesympatycznej pani Ilonie,pielęgniarce wykonującej zabieg wszystko przebiegło super.Intymny gabinet,profesjonalne podejście do człowieka,bez żadnej krępacji.Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie zabieg ok. Jako facet wydawało mi się, że przypał będzie wsunąć rurkę w tyłek ;p Po zabiegu czułem się mega zadowolony ale nie wiem czy to efekt zabiegu czy się cieszyłem z końca :D Całe szczęście, ze babeczka mi robiła bo jakoś sobie nie wyobrażam żeby mi facet robił taki zabieg. Zrobię sobie jeszcze ze 2 razy i potem przerwa z rok. Ogólnie nic strasznego, miałem gastroskopie i dużo gorsza była. Ja w przeciwieństwie do reszty robiłem w gabinecie Bionika i jestem zadowolony, czysto tam jest przynajmniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okropne zaparcia. Przez kilka lat. Próbowałam wszystkiego. Często kończyło się na lewatywach bo nic innego nie pomagało. W końcu spróbowałam hydrokolonoterapii. Zabieg nie jest przyjemny ale też nie jest straszny. Mijają 2 miesiące od ostatniego zabiegu z serii trzech. Od tego czasu brak zaparć.:-) nie pamiętałam już że tak można. Całkiem inny komfort. Nie wierzyłam że pomoże, ale efekty są rewelacyjne. Na jesień planuje powtórzyć zabieg. Robiłam w gabinecie jach, ale planuje też spróbować bionike. Byliście zadowoleni z bioniki? Mieliście masaz brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×