Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiadomo kto to taki

Dzisiaj u Kuby najpiękniejsza Polka.

Polecane posty

Gość wiadomo kto to taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
a kto to taki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jest ładna, ale nie rozumiem po co sobie powiększała usta i korygowała nos- za Chiny nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy.....czyli
??dajcie lepiej jakas fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej nie wiem
kto u kuby dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazek102
dzis u kuby RUBIK I PRZYBYLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej nie wiem
nawet nie wiedzialam ze cos korygowala... jak jej z tym lepiej... no coz.. mozgu sie nie da skorygowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii111
ja tam nie wierze w korygowanie po prostu wiekszosc lasek tutaj wszedzie widzi silikon i botox zmienila makijaz-skoro maluje ja dobra firma to moze wygladac leoiej a cycki jej sie powiekszyly bo karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ust to ona sobie nie powiększyła. W reklamie Astora jej te usta powiększają, bo normalnie nie ma znowu aż tak dużych. Ma po prostu kształtne usta.... jak wszystko.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nos też poprawiała, bo nawet o tym gdzieś mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseldoamerykanka
Jezu co za chore spoleczenstwo-po co ona mialby poprawiac nos? maz ja kocha taka jaka jest i jest ladna a usta miala wydatne juz 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i ona ładna jest
ale idiotka jakich mało polecam jej dawny występ u Kuby z Kasią Bujakiewicz :o nie wierzę, że tak puste baby chodzą po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie nie wiem po co poprawi
ała nos skoro miała idealny, ale jednak poprawiła go zobaczcie sobie i porównajcie: http://facet.wp.pl/gid,8791857,img,8791861,kat,1007873,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=28&ticaid=13fbc na gali ASTORa widać wyraźnie, że ma inny nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiekniejsza nie jest, ale ladna jest i dziewczeca - tak, denerwuje mnie tylko jej zachrypniety glos, a czy inteligentna to sie zaraz okaze w rozmowie - na razie nie zachwycila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma orginalna urode
inna , ale zeby ma inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zastanawia
to,ze Kuba w kazdym odcinku gada cos o gejach.On chyba tak naprawde sam jest jednym z nich.Niby zartuje,ale mi sie wydaje,ze to poza Ania wyglada na sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka jest super
bo jest szczera i nie pozuje na intelektualistkę dlatego jest bardzo wiarygodna i ciężko jej nie lubić:) bardzo fajna dziołcha i myślę, że świetnie dogadałabym się z nią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
jesli taki sam z ciebie pustostan jak z przybylskiej to pewnie byscie sie dogadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie...nie jest intelektualistka i dla mnie bylby to klopot ;). Po drugie ma cos takiego w sobie, ze mnie od niej odpycha ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseldoamerykanka
jak mozna bzdury posac o operacjach-nawet czytalam ze sobie biust powiekszyla a na jest prawie plaska-kraza tu jakies zdjecia a wiadomo zee kobiety z malym biustem nosza wkladki i pushupy,a o nosie i ustach to juz nawet szkoda gadac-ja ja ze Zlotopolskich z pierwszych odcinkow pamietam i mial wydatne usta a nos to nawet teraz ma wiekszy widze ze w tym kraju laski wszedzie widza silikon i operacje plastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem inna juz
jest najpiękniejsza polką...nawet pobiła Górniaczkę. Ania robiła chyba nosek, ale nie usta.Ona ma od zawsze takie usta i sliczne duze oczy.bezpretensjonalna jest, sliczna i normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne czy robiła nosek czy usta, czy cycki powiększała przecież zrobiła to dla poprawy własnego komfortu bycia. Jest bardzo ładna, delikatna a ten głos dodaje jej jeszcze większego uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem inna juz
łomatko ale ona zle wygląda w tym kuzcyka ala"pani gucwińska".jakos staro i kiepskawo.fajnie wygląda tak naturalnie jak wczoraj. No i te nosy.robiła minimalnie zezanie go......ale ona sie nie przyznaje więc w sumie nie udowodnimy tego aretusze potrafią na zdjęciach byc na zawołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się najbardziej w Niej podoba to, że jest naturalna... ubrana była w jeansy i zwykłą koszulkę.... nie bywa wypicowana, nie miała spódniczki ledwo co tyłka zasłaniającej ani tony tapety jak np Frytka... jest naturalna, kobieca i chyba troche zdystansowana do tego wszystkiego i tym chyba zjednuje do siebie ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgds g
bardzo lubie Anie po pierwsze jest naturalna nie udaje nie wiadomo kogo nie wywyzsza sie nie chwali nie jest nadeta gwiazda ktora wyprostowana siedzi i uwaza na to co mowi jest slodka sympatyczna i delikatna a tak by the way to jest tak piekna ze az dech zapiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejsza polka
nie istnieje, bo kazdy ma inny gust ;) Ja znam piekniejsze Polki, choc nie sa gwiazdami. ale Ania tez ladna :) Choc nie dorownuje takiej jednej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robila nos
miala ladny ale sobie zrobila tzn scienczyla , dlatego teraz wydaje sie nawet dluzszy niz byl. widac to a poza tym sama o tym mowila. biust tez moim zdaniem robila, ale to nie wazne. jezeli jej z tym dobrze to jest ok. jej cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki22
napewno nie robila biustu jest plaska a nos ma inny bo twarz jej schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×