Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwona kokardka

Styl ubierania!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Jak czytam w internecie komentarze innych dziewczyn na temat ich stylu ubierania to chce mi się RZYGAĆ !!! no bo według mnie lepiej pójść do sklepu i kupić 1 markową rzecz która jest z dobrego materiału i masz pewność że nikt cię nie wyśmieje że chodzisz w tanich ciuchach. Jak czytam takie rzeczy to mi się wydaje że z jakiś (WJOCH) pochodzicie ! Ja natomiast ubieram się w : Zara, Massimo Dutti, Beneton, Pinko- (nie PIMKO), Armani Jeans, D&G, Prada, Peek&Cloppenburg-ale nie GERY WEBER tylko jakieś pożądne ciuichy, Via Roma, Tommy Hilfinger, Lacoste, a buty to najczęściej Reeboki ale nie jakieś podróby tylko ze sklepu REEBOKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie wzorki w groszki
mi się podobają klasyczne style ubierania np lata 50te i 60te ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu kupie jasne
spadaj z tym dzifkarskim komplecikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna ma katar
kup sobie taki komplecik: modelka moglaby chociaz nogi ogolic - albo fotograf lepiej obrobic foto :D:D:D:D uwielbiam casual! nigdy bym nie zalozylachamskich swiecidel poprzyczepianych (krysztalki srebrne nadruki..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panic
dziwna ta bluzka... jakos mnienie kupuje... ja czesto taki biznes casual (praca) - casual tylko na spacery i "po godzinach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w życiu nie żałożyłabym tandetnych świecidełek, białych kozaczków i innych śmieci... a mój styl ubierania się to: długie t-shirt'y za tyłek, legginsy, trapmki/adidasy i bluza lub jeansowa kurteczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdbbdbfbfhfhd
Ja juz wole bluzke z cekinami z porzadnego materialu niz modny lach z hm beznadziejnej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfdvd
czasem nawet jak jakość ciucha jest zła to kupuje bo jest tanie i bardzo mi się np podoba wzór czy krój. Pochodzę w niej rok, dwa i wywalam i kupuje kolejną bluzkę po 39 zł przecież i tak mi się po 2 latach znudzi i bez skrupółów można wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie powinno sie wyrzucac " bez skupulow", ani kupowac bez potrzeby bo " tanie". Wyrzucamy syntetyki,sztuczne tworzywa... nikt sie nie zastanawa,co sie z tym pozniej dzieje? Kogo to obchodzi, watpie czy np zagorzalych przeciwnikow skorzanych butow, torebek, ubran.Przeciez tworzywa sztuchne nie znikaja ot tak z powierzchni ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny i wygodny na co dzień, a na wyjście elegancki;) uwielbiam szpilki, ale niestety częste noszenie nie jest zbyt zdrowe dla stóp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×