Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwona kokardka

Styl ubierania!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość anQaa0
Ubieram się bardziej na ' luzaka ' tzn. na codzień jakieś dresy, spodenki dresowe, lub jakies luzne spodnie do tego jakaś bluzka luzna. bez dekoldu! Taka zwykła, ale jak trzeba to przeważnie spodnie rurki, lub jakies ładne rybaczki do tego jakaś ładna tunika lub top. Można załozyć bolerko, albo jakąś ładną bluze. Kolory to przeważnie zieleń, niebieski, szary, czarny, ale czasem mam pare bluzek popmarańcz, czerwień i żółć. Nie jestem przeciwko różowemu, ale nie przepadam za tym kolorem i mam tylko piżame w tym kolorze xD na urodziny dostałam xd. Nie załoze nigdy jakiś króciutkich mini i bluzek z wieeelkim dekoldem. Do tego jakiś dłuugich butów na szpilkach. NIE ZAŁOZE TEŻ NIGDY GLADIATOREK!!! one są fuuuj.! Jak nie wiecie co to http://www.publicknowledge.org/images/sandals.jpg one są blee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisianaopak
hej.ja mam bardzo rozny styl ubierania.ale jak chodze po domku to nosze dres(ladny).jesli na miasto na piwo albo tak ogolnie to dzinsiki t-shirt i korteczka ze skory i adidasy.jesli ma to byc jakies bardziej wizytowe wyjscie no to elegencja i czasem takze nie rezygnuje z dzinsow tylko do nich dobieram ladne eleganckie dodatki i tez sie dobrze czuje. ale ogolnie stawiam na dodatki.jesli zakladam bialy zwykly t-shirt i dzinsy to do tego obowiazkowo ladne buciki fajna torebka i pasek albo bransoletki(nie lubie miec na sobie duzo ozdob) a i co do koloru rozowego-jest ladny ale zalezy w jakiej postaci.mam pare bluzek z akcentem rozowym albo cale rozowe wiec jesli ktos do tego zaklada spodnie zwykle i adidasy to sie to nie rzuca w oczy.ale mamy przeciez lato i warto miec chociaz jedna rzecz na sobie w ladnym kolorku(bron boze zolte sponie niebieska bluzka itd jak to jest teraz modne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisianaopak
a no i zapomnialam dodac ze uwielbiam bluzy;)ostatnio nabylam nowa taki intensywny turkus i przy kieszonkach po 4 cyrkonie poprostu sliczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannie pokaz nam swoja fotke
w tych lateksach !!! PROSIMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a ja proponuje tym Paniom ktore tak mocno zarzekaja sie do rozu, skor, bialych kozaczkow, cekinow i tych wszystkich innych ponoc kiczowatych rzeczy aby walily mniej bykow w pisowni i bardziej skupily sie nad wyrazeniem slowa pisanego a nie krytykowaniu innych. Hmmm czasem to sie nie da czytac poprostu jak taka jedna z druga pluje jadem a nie potrafi napisac "ruzowy" albo "skura" hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno okreslic generalnie podoba mi sie wiekszosc ciuchow z H& M zwykle lubie wygladac ladnie, ale nie tandetnie ani tez nieprzesadnie elegancko tak na luzie, ale ladnie :) i lubie kolory, intensywne nie lubie robic za szara mysz :classic_cool: kocham turkusowy rozowy i granatowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaN95
Ja mam styl sportowy glamour. Noszę głównie rurki, tuniki i adidasy.Nie założyłam bym niczego różowego(chodzi o ten ostry róż),białych rurek i kozaczków,leginsów w panterke i futra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszę ciuchy "po środku" - ani za bardzo sportowe, ani zbyt eleganckie. najlepiej czuję się w dżinsach, bluzach z fajnymi nadrukami i trampkach ale nie jestem już nastolatką, ani nawet studentką i z racji swojego zawodu muszę nosić bardziej kobiece szmatki. sweterki w stonowanych kolorach, topy z koronką, fajne dżinsy, rurki, ale i dzwony, bluzki koszulowe, tuniki itd tip. nie kupuję ciuchów które na kilometr śmierdzą bazarem, (choć zdarzało mi się cosik tam kupować) czyli: bluzek z cekinami, krzykliwymi napisami, w obleśnych jaskrawych kolorach, z napisami w stylu: "sexy beatiful glamour", złotych, srebrnych balerinek, pasków, dżinsów z brokatem albo złoto-srebrnymi aplikacjami, wkurzają mnie nawet bluzki ze złotą lub srebrną nitką. no i nie założyłabym dżinsów ani butów (szczególnie sportowych) z targu. tu stawiam na jakość a więc muszą być firmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze skórzane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAhatka
mój styl ubierania na codzień to wtaczanie się w tło, ale na specjalne okazję uwielbiam się odróżniać! zakładam coś nietypowego mocnego i kontrastowego, często związanego z moim czasowym zainteresowaniem np. z nutą ludowego stroju Chin :P nie popieram eksponacji ciała na codzień, panie w takich ubiorach mogą być mylone z prostytutkami i nie pisze tego ze złości, ale z rzeczywistych obserwacji. Sama lubię kuse ciuszki ale do tego musi być okazja bym nie czuła się unconfortable przy facetach patrzącyvh i myślacych o mnie jak o dupie do przelecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xandria
sama nie wiem... Uwielbiam czarne, czerwone, zielone, oliwkowe i brązowe ciuchy.aa, no tak, ciemny fiolet tez mi sie podoba:] Mieszam styl \'dziewczęcy\' z rockowym;D Uwielbiam trampki, ale bron Boze zeby były zapinane na zamek. Ogólnie to takie wymieszanie rock,goth i styl dziewczecy... a co do skóry... nie mam zadnego ubrania, ale kupilabym sobie spodnie:D... nienawidze skorzanych kurtek ;P A nigdy nie zaloze białych kozaczkow^^ xD I ogolnie tego co naszą te \'barbie\'... i kocham nosić na rzemyku duzy gotycki krzyż;D babcia uwaza, ze jestem metalem, ale wiecie jak to jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....P
ja bardzo lubie eksperymentować!! :) lubie sprawdzac jak by mi bylo w danym stylu (extra zabawa XD) ale NIGDY bym nie zalozyla czegos przy czym ucierpialo jakies zawieze!!! (jestem vege;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat:P Ja w zyciu bym nie zalozyla min. nic w panterke ani nic z latexu ani futerka :O Roznie sie ubieram...zalezy gdzie ide, z kim ide i jaki mam humor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GalAnonim
Nie wiem co wy macie z tymi ubraniami. Ja raczej nie dbam o to w co się ubieram. Lubię nawet nałożyć na siebie męskie ciuchy bo ładnie wyglądają i są przede wszystkim wygodne. Ale chętnie założyłabym gotycki gorset ( ale nie mam). Wkurzają mnie za to nastolatki ubrane na emo i słuchające disco polo, albo ubrane od stóp do głów w czaszki. Nie lubię czaszek bo to chwilowy lans. Chodzi o to aby nie wstydzić się tego co ma się na sobie. Bo niektórym podobają się różowe ciuchy, a inni za to czują się się w nich okropnie. Osobiście preferuje harajuku, bo nie będę ściemniać jestem jeszcze nastolatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryśka xd
moje codzienne ubranie to : -trampki -rurki -luźna(lecz nie za bardzo) bluzka -męska zapinana na guziki koszula ubranie odświętne(na wypady z kolegami itp,itd.): -trampki -rurki -luźna bardzo luźna męska koszulka -męska koszula z długim rękawem Nigdy nie założyła bym bardzo obcisłej bluzki, spodni z podniesionym stanem /rozszerzanych na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica z Salem
Ja jestem emo Musze się napisać bo jak kiedys czytałam cos na ten temat to nikt ni zdaje sobie sprawy z czym jest emo. emo t o subkultura a styl ubierania się emo to połączenie róznych stylów miedzy innymi :punk,rock,fluo,scene,scene queen,harujuku. ja ubieram sie w mieszance stylów scene queen,rock,harujuku,fluo czyli mniej więcej tak wygląda mój styl scene queen-http://www.polyvore.com/cgi/img-set?.out=jpg&id=EqaxR5XP3RG5O8cnvrgx8w&size=l rock-http://4.bp.blogspot.com/_qWu-QPLaMXA/Rqy1knnP4NI/AAAAAAAAAA0/R803FqAHqP8/s320/p7derbyF.jpg harujuku-http://z.about.com/d/diyfashion/1/0/j/-/-/-/Harajuku12.jpg i http://amfibang.files.wordpress.com/2008/06/harajuku21.jpg fluo-http://img99.imageshack.us/i/scenequeenemmabylovelyxvk0.jpg/ a nie załozyłabym chyba wzyciu nic w jakies głupawe kwiatki nie znosze takich latynoskich strojów retro tez nie lubie a i napewno tez nic ze skate pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xandria
jako prawdziwy "metal" koniecznie musisz zaopatrzyć sie w SKÓRZANE SPODNIE :) sczegolnie dziewczyny super w takich wygladają (w dobrze dopasowanych oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatix87
Nie założyłabym: plastikowych butów z bazaru w kolorze różowym,zółtym i innym rażącym, złotego i srebrnego paska, tandetnej bluzki z błyskotkami, bia.lych spodni z rózowa bluzka i na odwrot, zawdez musz emiec na sobie coś czargeo, chociaż 1 rzecz, nie założyłabym spodni z podniesionym stanem, rzeczy w panteke, białego futerka, GLADIATOREK, białych, różowych żóltych zielonych rajstop spodenek gdzie tyłek wystaje, bo sa za krótkie plastikowych kolorowych kolczyków i co najważniejsze KLAPEK I SANDAŁÓw z niuchającymi palcami, wystającymi OHYDA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notosru
To bdzie tak: trampki, rurki z przypiętym łańcuchem, często spódnice w kratki, lub jednolite, ale koniecznie z falbankami. Pasek z ćwiekami. Czasami ubieram gorset, ino że taki hmmm 'przyzwoity'. Uwielbiam koszule w kratkę. Tak trochę łączę styl rockowy z punkowym, z gotyckim, domieszka stylu retro i dziewczęce dodatki i mam dobrą zabawę i unikatowy styl^^ I mam długie artystycznie potargane włosy z grzywką co jest jak uzupełnienie stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotala.^^
tia.aa, a ja bym nigdy nie założyła różowych, słodkich i tandetnych ciuchów.! Styl punk'owy jest nawet fajny, podoba mi sie.! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam w internecie komentarze innych dziewczyn na temat ich stylu ubierania to chce mi się RZYGAĆ !!! no bo według mnie lepiej pójść do sklepu i kupić 1 markową rzecz która jest z dobrego materiału i masz pewność że nikt cię nie wyśmieje że chodzisz w tanich ciuchach. Jak czytam takie rzeczy to mi się wydaje że z jakiś (WJOCH) pochodzicie ! Ja natomiast ubieram się w : Zara, Massimo Dutti, Beneton, Pinko- (nie PIMKO), Armani Jeans, D&G, Prada, Peek&Cloppenburg-ale nie GERY WEBER tylko jakieś pożądne ciuichy, Via Roma, Tommy Hilfinger, Lacoste, a buty to najczęściej Reeboki ale nie jakieś podróby tylko ze sklepu REEBOKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×