Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lasensja

obgryzanie paznokci

Polecane posty

Gość lasensja

co sądzicie o obgryzaniu paznokci? czy któraś z Was wyszła z tego "nałogu"? ja wiem że to obleśne, ale ja nie mogę nieobgryzać paznokci, w zasadzie ja nawet nie wiem kiedy to robię! stosowałam różne lakiery ale one gówno dają! jak mam przestać obgryzać paznokcie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska1234567890
od 10 lat albo i wceej mam ten nalog... ale nie da rady sie oduczyc heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drożdżówka =
Wydaje mi sie że Twoje obgryzanie paznokci ma podłoże czysto psychologiczne. Pomyśl sobie: gryze paznokcie.. ale po co??? gdybym ich nie obgryzała były by takie ladne, dlugie ;p Wiec mocno postanow sobie ze koniec z obgryzaniem, bo zasługujesz na ladne paznokcie, ktore potem slicznie wyglądaja jak sie je pomaluje.. :):):) Tu zadne lakiery typu "gorzki paluszek" nie pomaga... postaw na swoją silną wolę jeszcze raz.. i do dziela!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dominika*
a moze zrobisz sobie zelowe, albo akrylowe paznokcie?? chyba ze nie tolerujesz czegos takiego to odpada. jak bys pochodzila i zobacyzla jakie mozesz miec ladne paznokcie to pozniej nie chcialabys juz ich obgryzac. pomimo tego ze tipsy moga troche zniszczyc plytke ale wkoncu twoje paznokcie i tak sa zniszczone. pochodzilabys w tipsach twoje by ci odrosly a pozniej bys sobie malowala naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
Ja pozbylam sie tego nalogu a obgryzalam paznokcie odkad pamietam. Rzucilam dzieki preparatowi "Don't Bite It" http://content.ulta.com/images/products/detail/1892162.jpg To swinstwo jest tak paskudne w smaku,ze nie da sie gryzc :-) Poza tym po pomalowaniu utrzymuje sie okolo 1 tygodnia. POLECAM!!! P.S. Nie wiem czy jest dostepny w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skutecznie przestać obgryzać paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bede ukrywac jestem niegrzeczna i obgryzam paznokcie do kośći  jezu jak ja bym chciala sie tego oduczyc  . Czasem widze jak jakis facet sie gapi w tramwaju czy autobusie i normalnie go odrzuca  chcialabym sie zapytac czy znacie jakis dobry srodek ?
kiedys kupowalam jakies lakiery co byly strasznie gorzkie ale i tak mnie nie powstrzymaly  Moze kupic jakies drozsze ? tylko jakie ?
Raz w zyciu udalo mi sie zapuscic paznokcie ale tylko dlatego ze mialam przez 3 miesiace tipsy kurcze jak sciagnelam ale mialam piekne paznokcie 😛 ale oczywiscie caly czas cos przy nich musialam robic oczywiscie podziwialam je malowalam 5 razy dziennie co chwile zmienialam ich ksztalt az obgryzlam wszystkie  . Teraz nie moge piec tipsow bo mam male dziecko a sie w tipsach nie czuje 😛 i nie moge rozporka zapiac  😛 i zmienic nawet malemu pieluch takze ta metoda odpada 😛
obecnie nie obgryzam 4 dni i widze juz efekty tylko caly czas biore rece do buzi  no i musze cos szybko wymyslec bo cos czuje ze dlugo juz nie wytrzymam...
bardzo prosze o rady ... Moze macie jakies sprawdzone metody ? Zastanawiałam sie nad hybrydą http://markemed.com.pl/rozne-rodzaje-manicure-ktory-jest-hitem-tego-roku/ Ale czy to pomoże ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten problem dotyczy wielu osób. I wbrew pozorom nie tylko dzieci. Także osoby dorosłe obgryzają paznokcie. Ale trzeba z tym walczyć, bo obgryzanie paznokci powoduje, że są one nieestetyczne, a do tego narażone na choroby. Metody są różne, ale najłatwiejsza to gorzkie lakiery do paznokci. Coś takiego jak tu https://www.manada.pl/lakiery-na-obgryzanie-paznokci  . Regularnie stosowane, szybko pozwolą pozbyć się tego nawyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×