Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mini_______

Za co nie lubicie Niemiec ,Niemcow???

Polecane posty

Gość mini_______

piszcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia nie duza
za to ze Adolf Hitler juz nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwaby precz
za to, ze nikt nie poniosl konsekwencji rzezni, ktora urzadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam do nich nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallla
Wspolczesnni niemcy niewiele albo nic niewiedza o hitlerze i jego czynach. Zreszta hitler byl z Austri. Niemam urazy do samych niemcow. Przeciez przez jednego wrednego czlowieka i jego rzesze niemozna winic tych niewinnych. Napewno lubie za porzadek, lad, systematycznosc, punktualnosc, rzetelnosc. NIelubie za tluste golonki, przejadanie sie, preferowanie laczenia potraw w sposob niebywale szkodliwy dla zdrowia. Znam takich ktorzy potrafia jesc kielbase pieczona z mayonezem, ketchupem ido tego popijajac Cacao :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi babon
a skąd ty znasz tych niemców? ja mieszkam w niemczech i widzę przesadną dbałość o niskokalorycznośćpotraw, widzę mnóstwo ludzi, którzy się żywią jak króliki jakimis sałatkami, którzy unikają miesa, cukru i mąki, a zaopatrują się w produkty bio już dajcie spokój z tym hitlerem, ileż można mnie w niemcach wkurza to, ze są tacy wielce praworzadni, obczytują sie w te swoje paragrafy i co chwile na kogoś skarżą i donoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbmmmm
mowicie tak jakby to sam Hitler mordowal,przeciez mial do tego ludzi,miliony go posluchaly.I za to nie lubie Niemcow,ze to glupi narod bo poszedl za glosem tego mordercy. Tego co zrobia Niemcy nigdy nie mozna byc pewnym na 100%,2 wojna swiatowa byla tylko 60 lat temu,wieszkosc z nas tego nie pamieta ale to bylo naprawde niedawno i nikt ne daje gwaeancji ze sie nie powtorzy.Dlatego moj stosunek dop Niemcow jest raczej "na dystans"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka-----------
spytajcie sie lepiej czemu niemcy y cala europa nie lubia polakow albo za co haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbmmmmm
Niezauwalylem zeby cala Europa nie lubila Polakow,a Niemcow i owszem,nikt ich nei dazy sympatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jedna juz was te
kaczory zarazily nienawiscia do sasiadow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UFO-ludek
za desant w postaci Stefana Moellera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ja mam
do czynienia ze szwabsami duzo i ich nie cierpie. Ten jezyk, sty bycia, zachowanie, wyglad :O i do tego wojna swiatowa, hitler.... chory naród :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczek
za to, ze mimo iz wyrzadzili naszemu krajowi taka krzywde jeszcze zle sie o nas wypowiadaja i nie czuja sie winni. Do tego zagrabili kiedys ludziom majatki, po wojnie ich wywalono, a teraz maja czelnosc sie ich z powrotem domagac. Czy na lekcjach historii w Niemczech Hitler jest przedstawiony jako bezwzgledny morderca? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda co nie chciala niemca...
za pogarde do polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xml
przydal by sie taki hitler znowu, tylko tym razem powinien sie zavrac za czarnuchow, pakistancoe, ciapatych, turasow i cala reszte tego zdziczalego swiata kolorowych bezmyslnych brudasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda co nie chciala niemca...
xml.....i co polakow tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xml
wanda co nie chciala niemca... tych pijaczkow co po bramach obstaja i te masy bezpanskich dzieci-kryminalistow tez mogl by skosic przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczek
czym sie rozni takim xml od niemca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xml
pilniczek i do zydow nic nie mam , znam kilku i sa w miare spoko, ale reszta kolorowej dziczy mogla by wyparowac w atomowej explozji pozostawiajac po sobie jedynie duzy i gleboki krater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilniczek
mam przyjaciela, ktorego okreslasz jako kolorowa dzicz, w Indiach studiowal na najlepszej uczelnii i byl jednym z najlepszych, teraz mieszka w Londynie i robi doktorat, jego angielski jest lepszy od wiekszosci Brytoli, jest swietnym czlowiekiem i gdyby chociaz 1/4 Polakow byla na jego poziomie to byloby juz dobrze. Zastanow sie co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xml
no to jeden normanly na 10000 brudasow, no to zeczywiscie sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYGAC SIE CHCE
czytajac wasze wypowiedzi. Sami rasisci i glupole 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek
Niemcy wcale nie sa zlymi ludzmi i raczej to niemcy maja lepszy stan uzebienia niz nie jeden polak tu rodzice dbaja o dzieci i juz w mlodym wieku nosza aparaty na zeby, a co do hitlra to owszem bylo wielu ludzi ktorzy ktorzy sa odpowiedzialni za to nam i wielu innym wyrzadzil jednak bylo tez tak iz wielu niemcow nie mialo wyjscia i musialo mu sluzyc bo inaczej ich rodziny trafilyby do podobnego obozu jak w oswiecimiu tylko ze w niemczech albo bylby rozstrzelane wiec nie mieli wyboru, kazdy ratowal sie i swoje rodziny jak mogl aha i nie zapominajmy tez o tym ze wielu polakow ktorzy trafiali do obozow zachowywali sie podobnie okrutnie jak i niemcy wobec swoich rodakow ale nie mozna ich za to winic bo chcieli jedynie przetrwac, chociaz za jaka cene???? w kazdym badz razie wojna juz dawno temu sie skonczyla a jej pokolenie pomalu wymiera wiec dlaczego przez to mamy winic niemcow ktorzy nie mieli nic z nia do czynienia???? a tak wogole to powinniscie miec wieksze pretensje do ruskow, bo to oni nas zdradzili, mieli stac po naszej stronie gdy wiedzielismy ze niemcy nas zaatakuja a stalo sie inaczej rosjanie polaczyli swoje sily z niemcami i tak niemcy szli na nas z 1 strony a rosjanie z drugiej, dzisiaj oglaszaja sie naszymi wybawicielami bo dzieki nim doszlo do wyzwolenia polakow z obozu jednak nie zrobili tego z czystego serca mieli w tym swoj interes, gdy zauwazyli ze teraz oni sa zagrozeni przez niemcow ktorzy szykowali atak na nich nagle postanowili nam pomoc!!!!! coz za dwulicowosc!!!! a potem chcieli stworzyc sobie z nas rosyjski narod i wprowadzili komunizm, wielu polakow takze wowczas przezywalo koszmary gdy byli wciaz pod obserwacja czy nie chca zrobic jakies rewolucji kazdy nawet troszeczke o to podejrzewny byl zatrzymywany w wiezieniu i bity godzinami. niemcy owszem sa bardzo dumnym narodem ale to nie znaczy ze kazdy niemiec taki jest, wiele sie tu zmienilo. A z polakow szydza nie tylko niemcy moze powinnismy sie zastanowic nad soba dlaczego wlasnie tak jest??? ja kocham polske i polakow(niektorych, bo mocherowych beretow nie cierpie), ale to przez rzad jaki mamy jestesmy osmieszani za granica a potem maja o nas takie zdanie a nie inne, chyba jaki mamy rzad nie musze nikomu tlumaczyc heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbmm
mowisz zeby nie wracac do historii a sam piszesz tutaj wypracowanie o histori stosunkow polsko - rosyjskich. Mam wielu znajomych Rosjan i nigdy sie na nich nie zawiodlem,sa calkiem normalni, za to kazdy Niemiec ma zle zdanei o Polakach,kazdy jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freckles4
Nie szanuje ludzi, ktorzy szydza z innych, nawet ich nie znajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam panstwa to gazu; z diablami na ty; --------------------------------------------------:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek
ja nie szydze z rosjan tych ktorzy juz nie maja nic do czynienia z wojna zle mnie nie ktorzy zrozumieli sama mam przyjaciolke rosjanke, i dalej podtrzymuje tą opinię. Jednak taka dyskusja wymaga poswiecenia naprawde sporej ilosci czasu ( i miejsca na tym forum) dlatego porusze najwazniejsza wg mnie kwestie , mianowicie dlaczego polacy sa tak postrzegani wsrod innych narodow???? dla wszystkich najprostsza odpowiedzia jest Zwalmy wszystko na Kaczuchowi mocherowe berety, bo tak jest najprosciej ale oni nawet gdyby sie wszyscy z tej wiejskiej zebrali niepotrafiliby stworzyc tak zludnej opini o polakach jaka istnieje w swiadomosci innych narodowosci, jednak to nie zmienia faktu, ze wiele razy (prawie zawsze, no 90 %) gdy spotykam polakow w sklepach zawsze maja cos mocniejszego ze soba, ich wyglad jest tak porazajacy ze ich wydarte wycierusy, prl-owski sweterek i mokasyny, wolaja heyy jestem aus polen !!!! no i ta flacha za pazucha wiecznie capiacy odór i kiep w pysku, zachowanie rowniez pozostawia wiele do zyczenia, problem ten dotyczy nie tylko niemiec, rowniez holandii i belgi ( przypadki rowniez z autopsi ) Duzo mozna by o tym napisac ale sami wiecie jak to jest i niezaprzeczajmy sobie samym, ze polak sam sobie stworzyl taka opinie w swiecie czasem z pomoca innych ale jednak zawsze sam dolozyl sie do tego najwiecej, wiec niewymagajmy od niemcow zaprzestania stereotypowego myslenia skoro sami skazujemy ich w swych opiniach na to samo ( kazdy niemiec to faszysta) co do rosjan to sa bardzo podobni do polakow, z tym ze nieuwazam zeby zasluzyli na wieksza dobroc z naszej strony niz narod niemiecki i powiedzmy sobie szczerze polska mentalnosc to podstawowa kwestia i temat ktorym tu powinnismy sie zajac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak wogole to powinniscie miec wieksze pretensje do ruskow, bo to oni nas zdradzili, mieli stac po naszej stronie gdy wiedzielismy ze niemcy nas zaatakuja"""" Co za debil to pisal ?? Dziecko neo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×