Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mini_______

Za co nie lubicie Niemiec ,Niemcow???

Polecane posty

Gość gość
za wszystko ich nie lubie :) za to ze sa niemcami wystarczajacy powod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ich lubię. Są oczywiście zupełnie inni od Polaków, ale można ich polubić. Aha, mnie też wielu z nich lubi. Lubię też kraj. czemu - a bo ja wiem? Mieszkam tu już sporo czasu, właściwie nie odczuwam, żeby czegokolwiek mi brakowało, to czemu mam Niemiec nie lubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa zupelnie inni ? sa tacy sami, jedza podobnie, te same kawaly opowiadamy, ubieraja sie normalnie, to zwykli ludzie, jedni fajni jedni mendy, jak polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ze nie poniesli tak naprawde zadnych konsekwencji po 2 wojnie i sieja propagande ze nie wiedzieli co sie dzieje w obozach bylibysmy teraz w czolowce najwiekszych panstw europy a jestesmy 30 lat za murzynami przez niemcow ktorzy teraz rzadza w europie chociaz przegrali wojne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szkop to najgorsze zlo ! wykorzystuja wszystkich i wszystko ! przewodza teraz Europie , o to im chodzilo ! Dokanczaja dzielo hitlera. Tylko slepcy i ludzie nie posiadajacy krzty rozumu- tego nie zauwazaja ! Najsmieszniejsze jest wtym to, ze nie dlugo w panstwie niemieckim czystego niemca nie bedzie :) Wiec poniekad sami sobie szkodza :) I dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy 30 lat za murzynami przez niemcow """" To nie Niemcy wprowdzili u nas komune na 60 lat zlotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy sa winni calego zla w Europie zatem obrona tego narodu nie powinna byc w interesie zadnego myslacego inteligentnego Europejczyka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest winny ha to co robil jego dziadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hitler sie w grobie obraca jak niemki sie dymaja z murzynami i turasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej polek sie z nimi dyma, dla niemki to wstyd, dla polki duma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemki ?? kazda niemka pruje sie z karaluchami ! co druga ma z kanaken dziecko ...niemka i wstyd hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widze same polki z kanaken, dla niemki to wstyd, powtarzam, rodzina sie takiej wyprze. zreszta dla niemek to chleb powszedni i wiedza czym taki turas smierdzi, bo maja ich od 50 lat, dla polki to nowosc i ciacho nie z tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech od dawna, i to nie prawda że tylko Polki wiąża się z turasami i im podobnymi..... niemki nie sa lepsze, wykształcone albo analfabetki, w związkach z afrykańczykami, turkami, libańczykami, itp..... Co do uzębienia niemców.. hmmmm mogłam bym nad tym podyskutować.... turki, araby owszem mają uzębienie ok, ale niemcy to horror z zebami, i młodzi i starzy!!! Na dodatek Niemcy wręcz uwielbiaja donosicielstwo --- to ich hobby. Nauka w szkołach nie równa się z nauka w Polskich szkołach. Niemeickie dzieci są bardzo ograniczone, mówię to gdyż mam zjaome które uczą w szkolach tych lepszych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i masz 100% racji w tym co napisałaś :) apropo ,donosicielstwa - to ich życie tutaj całe ! nie mając własnego ,żyją cudzym donoszą na wszystko i na wszystkich ! Są podli ,wredni i fałszywi ! Nie tylko ich dzieci są ograniczone cały ten naród jest tępy i leniwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z niemcem nie rozmawialam to nie wiem , jacy sa z histori wiemu za nie zapalcili polsce odszkodowanie za druga ws poznalam Rosjan ,slowaków ,zabojadów ,juigoli i nigdy sie na nich nie zawiodlem,sa calkiem normalni,za to ukraincy nie nawidza polaków ,bo wy macie wsztstko tak mi powiedzial w lwowie mlody ukrainiec ,dobrze ze zyje ze nie wbil mi noza w plecy jak na wolyniu,stalin wymeszal i narody maja do siebie animozje :polsce zabral wschod ,dal rosji ,niemcom zabral prusy wroclaw i dal polakom ,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu mam Niemców nie lubić? I kolejny dylemat - to kogo mam lubić w takim razie? Polaków? Tych, którzy mnie skrzywdzili również? Bo osobiście żaden Niemiec mnie nie skrzywdził. Czy to nie jest tak, że ludfzie dzielą się wprost na dobrych i złych, a narodowość jest sprawą drugorzędną. No i lubię niektórych niemców. Braci Grimm za bajki, Beethovena za jego muzykę, Manna za jego książki. Mam nie lubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w d***e byłaś i góffno widziałaś zatem nie zabieraj głosu pustaku niemców nienawidze to ch..je i szmaty najgorsze łąjzy chodzące po świecie ! ktoś kto nie ma z nimi do czynienia na co dzien i ich nie zna niech sie nie odzywa a już na pewno pierdoł nie pisze "dylemat" kon by się uśmiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego gościa z postu powyżej, to się powinno lubić. Za tą łysą pałę i taki maleńki, maleńki móżdżek. Ciekawe, gdzie on był i co widział. Na manifestacji narodowców, pod tęczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×