Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ELLU 066

Wpadki w menu

Polecane posty

No i sałatki nawet bez majonezu, a z jakimś sosem typu winegret po kilku godzinach stania na stole nie wyglądają ciekawie, bo podpływają wodą... A... ja zawsze boję się na weselu zjeść tatara. Jeszcze coś - szok w gościach potrafią wywołać: pokrojone owoce (np. kiwi i banan na pół - masakra, bo obsychają i nie wiadomo, kto to wcześniej dotykał, a także... cukierki czekoladowe - raz sie z tym spotkałam, było gorący sierpniowy dzień, zero klimy, a goscie siedzący przy nieco pustych stołach przyglądali się czekoladzie wypływającej z michałków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas goście chwalili sobie wyjątkowo jedzenie- ja bym zmieniła tylko to co ja robiłam- tzn. nie jadłam nic poza obiadem i drugim ciepłym daniem :) Rewelacyjne okazały się pierogi ruskie, podawane były równocześnie z faszerowaną cukinią na ciepło, obsługa stała przy rozłożonych na stole podgrzewaczach, najpierw nakładali, później goście mogli sami brać dokładkę. Pierogi były tak dobre jak robione przeze mnie, a robię świetne :) Wegetarianie ucieszyli się z panierowanego camemberta do obiadu, faktycznie bardzo dobry. Kilka osób nieufnie podchodziło do masła ziołowego i czosnkowego- przybrane i ułożone w kształcie myszek leżało na talerzach przy bufecie- niektórzy nie wiedzieli co to jest. Ogólnie ponoć jedzenie bardzo dobre :) Co nie wypaliło- zdecydowanie tort, był naprawdę niedobry, a ja się nacięłam bo zamawiałam u znajomego cukiernika, który obiecał się postarać- albo mu nie wyszło, albo nie trafił w mój gust. Ciast z kremem sporo zostało, więc myślę że też miały średnie powodzenie. Ponoć wyjątkowe powodzenie miały pieczone wędliny czy mięsa, szybciutko schodziły też "deski serów"- zwłaszcza że było też czerwone wino. Podobał mi się osobny bufet, na stołach stały tylko wódka i krupnik, oraz woda i soki w dzbankach, napoje typu pepsi czy kawa były dostępne w barze na życzenie (dzieci się cieszyły z przybranych drinków). Cały czas jedzenie było dokładane, na stole - także tym z bufetem- czysto i porządnie, non stop wymieniane talerzyki. Krupnik zdecydowanie przebił czystą wódkę, wiśniówka smaczna, ale niektórzy tylko spróbowali żeby za bardzo nie mieszać. Sama pamiętam wesele mojej kuzynki na którym mój obecny mąż jadł tylko chleb z pomidorem i owoce, bo wszystko poza tym było z mięsem (i ciepłe i zimne potrawy). Ja sama nieufnie podchodzę do wszelkich sałatek- po prostu nie wiem co jest w środku, a wielu rzeczy nie jadam (np. nie ruszam selera, pora czy kurczaka łączonego z ananasem, brrr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wesele pod koiec sierpnia, stól wiejski cieszyl sie duzym powodzeniem szczegolnie dzien poprawin, po smalec ciagle ustawialy sie kolejki, po bimberek tez. Fontanna czekoladowa tez byla atrakcja i to nie tylko dla dzieci, ale w wiekszosci dla doroslych. dodam ze zadne dziecko sie nie pobrudzilo czekolada, tylko jakos przytrafialo sie to mezczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..nie pamiętam już zbyt dobrze jak było u mnie,ale wiem,że za to u mnie powodzeniem cieszyły się płonące pałki z kurczaka,takie ziemniaczki pieczone.z tego co pamiętam zabrałam po weselu sporo ciasta i różnych sałatek.szybko również znikały owoce,drobne przekąski typu czekoladki,pralinki... a i powodzeniem cieszyło się wino Fresco.kilka butelek poszło już na samym początku.a i nie dajcie si,ę nabrać,że babcie będą wino piły :D ja wzięłam pod uwagę bo myślę 'aa,babcie schorowane,biorą leki,starsze osoby,to chyba nie będą chciały za bardzo wódki'' a tu właśnie babcie zaczęły narzucać w pewnym momencie takie tempo,że kopara mi poszła w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas mielismy swoja kucharke
i widzielismy czego najwiecej zostalo: mianowicie, malo ryby poszlo, byla po grecku w marchewce i ona prawie cala zeszla, ale byla tez jeszcze jedna (po japonsku bodajze czy jakos tak), zapiekana w chlebie i tej zostalo bardzo duzo no i sledzie, to tez nie za duzo poszlo. Dan cieplych, praktycznie wszytsko poszlo i surowki do tego, troche salatek ze stolow zostalo, ale to w normie wiec to raczej powinno byc. Nie poszlo nic z wedliny na stole, kelnerki zbieraly rano talerze, z ktorych nawet jeden plasterek nie byl wziety, natomiast szal byl na wiejski stol i swojskie wedliny, ze stolu praktycznie wszytsko poszlo i ciagle kelnerki tam donosily wszytsko. nie poszlo tez ciasto, bardzo duzo zostalo, ale my akurat robilismy na drugi dzien poprawiny i kazdy z gosci dostal na odejscie tacke ciasta, wiec calego ciasta sie pozbylismy praktycznie drugiego dnia:) a torcik poszedl caly, co sie zdziwilam, bo byl dosc pozno, zreszta sama na weselach tort zawsze jem, wiec to chyba kazdy lubi (jesli nie pije za duzo alkoholu),wiec powinien byc taki zeby nie zabraklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele zaczelo sie pozno,ok godz 20 bylismy na sali. Zaczelo sie od kolacji,niestety zle przemyslane.Wszystkie zimne przekaski i salatki staly juz na stolach.Goscie najpierw dostali rosol w bulionowkach,potem kelnerki roznosily gotowe talerze,pieczen,ziemiaki i surowki,wszysko wyporcjowane i polane grzybowym sosoem- to byl blad,do kuchni wracaly pelne talerze,malo kto zjadl wszystko z talerza,wszystko poszlo do kosza.Goscie pozjadali salatki i przystawki ktore byly na stolach,w sumie stoly staly puste.Tort byl podany zbyt pozno,goscie juz byli na dobrym rauszu i malo kto chcial torta. Gdybym miala robic wesele jeszcze raz,to po pierwsze najpierw by byl konkretny goracy posilek,dania podane na polmiskach,kilka mies do wyboru ,i kilka surowek w osobnych salaterkach,potem tort ,a dopiero potem zimne przekaski i saltki.Nie dawalabym sosu grzybowego,a sosy podane w sosjerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z TEGO CO JA WIDZĘ PO WESELACH TO IDĄ TRADYCYJNE KOTLETY,DE VOLAYE SZWAJCARY ITP A ZOSTAJĄ GALANTYNY NIESTETY WIEKSZOŚC TEGO NIE RUSZA PODCZAS WESELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej jedzenia schodzi podczas piuerwszego posiłku zupa i drugie danie ;) a póżniej to już ciężko powiedzieć bo jedni jedzą drudzy nie jedzą i różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grover
I stay at home and look after the children caverta tablet in chennai This undated handout image provide by NASA combines data from four different space telescopes to create a multi-wavelength view of all that remains of the oldest documented example of a supernova, called RCW 86. NASA announced the findings Monday, Oct. 24, 2011, and said the exploded star was observed by the ancient Chinese in the year 185, and visible for eight months.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbezpieczniej jest podać jedzenie tradycyjne co by większość osób zjadła tak jak ktoś wyżej pisał sos grzybowy to jest rzecz gdzie wielu ludzi np nie jada grzybów jest to ryzykowne podać sos grzybowy dla gośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jermaine
I'd like a phonecard, please http://fluzeando.com/page/2/ caverta india The company has invested heavily in fashion retailing sites, including Lamoda, one of the most popular e-commerce sites in Russia, and Dafiti, which has become one of the biggest fashion retailers in Latin America.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opiniami wyżej ,że wszelkie galaretki i kremy mogą nie spełnić oczekiwań, myslę,że największe wzięcie mają półmiski mięs pieczonych, udka, skrzydełka, jakieś faszerowane, karkóweczka itd, krokiety , jakieś koreczki , sałatki to zależy, niektórzy moga nie chcieć jeść ciężkich sałatek z majonezem. natomiast np grecka , później pływa :/ ja nie lubie żadnych flaków, golonek itp. jajka z majonezem to obciach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu zdecydowanie najgorzej schodziły ciasta, bo było gorąco i ludziom po prostu nie chciało się jeść, szczególnie słodkiego. Ciasta robiła znajoma teściowej, która jest cukiernikiem. I choć prosiliśmy o lekkie ciasta, np. z galaretką to ona wie lepiej, co jedzą goście na weselach i zrobiła krówkę, jakieś ciasto z likierem kawowym, ciasto czekoladowe i makowiec. Ogólnie - słodko, ciężko i trochę monotematycznie. Najwięcej zeszło czekoladowego i makowca, ale krówki ludzie praktycznie nie tknęli. Trochę udało nam się wcisnąć ludziom po weselu, żeby mieli do domu ale i tak teściowie jeszcze przez dwa dni spraszali do siebie sąsiadów i znajomych, żeby dojeść to co zostało po weselu. Z perspektywy czasu, widząc jak się babka upiera przy swoim powinnam była z niej po prostu zrezygnować i zamówić ciasta w cukierni a nie po znajomości. No ale nie chciałam robić teściowej przykrości to miałam to, na co się pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim weselu niewypałem okazał się pieczony prosiak. Po pierwsze był podany zaraz po ciepłym posiłku, więc sporo osób nie brało, po drugie był niedobry - bardzo suchy i większość zostawiała zaczęte na talerzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mathew
Sorry, I'm busy at the moment forzest 10mg india Hoskins said that in some previous outbreaks of cyclospora, the cause was never discovered. The illness is rare in the United States but is sometimes contracted abroad or from imported food, according to the CDC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristopher
Canada>Canada http://www.mrh-project.eu/index.php?page=general-info clomipramine anafranil The old server and tools product group gets more of a rebrand than a reorg. The vice president of S&T Satya Nadella is now EVP of Cloud and Enterprise Engineering, in charge of development of back-end technologies such as data centre and database â which is what he was already doing at S&T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największa paszteciki grzybowe-mini zapiekanki z barszczykiem czerwonym, najmniej galaretki drobiowe z warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fermin
How much is a First Class stamp? apcalis einnehmen She said in a written statement that she switched her vote after learning that Jones no longer was under investigation, as opponents had said he was, for his performance as U.S. attorney for Minnesota. She later voted against his confirmation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyman
I'm a housewife order paxil "So even if you force advertisers to buy them, if the conversion rates drop, (advertisers are) going to pay less for clicks," he said. "The reality is that Enhanced Campaigns may serve to drag down overall click pricing."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelton
What sort of work do you do? http://www.all-climb.de/index.php/ig-klettern-allgaeu Megalis Tablet Group members accuse Putin of orchestrating a crackdown ondissent and persecuting political opponents since returning topresidency in May last year. (Reporting by Gabriela Baczynska, Editing by Timothy Heritage)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toney
What company are you calling from? http://clickandcreate.us/about/ where to buy mebendazole Parker's stellar game helped the league overcome the loss of Brittney Griner and top vote-getter Elena Delle Donne, who sat out because of injuries. The pair have been an attendance and ratings boon for the league.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelio
Which university are you at? stall 25 mg clomid twins staggered The Independent Parliamentary Standards Authority announced recommendations Thursday to increase MPs' annual salaries to around 74,000 pounds ($112,000) by 2015 while reducing pensions and additional expenses.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joesph
This is your employment contract buy robaxin online Do the Yankees have one more run left in them? Six games ago, they were riding a three-game winning streak that had them one game out of the wild-card race. After losing five of six, they are looking up at five teams and wondering if their next loss will be the one that sinks them for good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaac
perfect design thanks order misoprostol online Wear lightweight cotton and linen clothing to stay cool, but dress modestly to respect local customs – ie, women should wear skirts to the knees, sleeves to the elbows and no low-cut tops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze poczytać taki wątek bo czasem można mieć wrażenie, że coś jest super pyszne i będzie ok, a na przykład ze względu na specyfikę zabawy weselnej może się nie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dustin
I'm sorry, he's neurontin 800 mg tid fw EscovedoâÂÂs current live set revolves around the wide-ranging âÂÂBig Station,â an album he considers to be one of his most accomplished in terms of sound and songwriting (most of the songs were co-written with usual collaborator Chuck Prophet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hershel
What are the hours of work? tadapox funziona Weiner said questions about his conduct were legitimate. âÂÂCitizens have to decide for themselves whether this personal behavior, when one thing happened or it didnâÂÂt happen, is important to them. I understand that,â he said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachariah
I've been cut off buy cheap pioglitazone The SPD, however, are playing hard to get. Itsrepresentatives spoke to the CDU and its Bavarian sister party,the Christian Social Union (CSU), for eight hours on Monday, andwhile stating their willingness to talk again, they also saidthey could also say no to Merkel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eldon
I'm on a course at the moment vigora price in delhi All Britain's major parties have supported this approach.Ironically, the Conservatives have been least keen on usingenergy bills to pay for green energy policies, with Labour andthe Liberal Democrats more enthusiastic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×