Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LEONARDO

ZONA PRAGNIE NOWYCH SENSACJI

Polecane posty

Gość LEONARDO

CZESC ZYJEMY ZE SOBA OD 10 LAT MAMY DWOJE DZIEC MOJA ZONA PRAGNIE NOWYCH EKSERYMENTOW NASZE ZYCIE EROTYCZNE JEST DOSYC BOGATE SWIETNIE NAM SIE ZYJE CZESTO OGLADAMY FILMY X I FAJNIE SIE PRZY TYM BAWIMY PARE LAT TEMU KILKA RAZY PROPONOWALEM ZONIE TROJKAT ODMOWILA WCZORAJ PO FAJNEJ ZABAWIE ZAPYTALA SIE CZY MOGLIBYSMY POSZALEC I MOGLA BY UPRAWIAC SEX Z INNYM MEZCZYZNA LUB PARA BARDZO PRAGNIEMY ZREALIZOWAC TE MYSLI CHOCIAZ TERAZ KIEDY TO MOJA ZONA PROPONUJE ZACZYNAM SIE ZASTANAWIAC JAK TO BEDZIE JAK JUZ TO ZROBIMY ONA MA EKSTRA WYGLAD UWIELBIAM KIEDY JEST SEKSOWNA I W PRZECIWIENSTWIE DO MOICH KUMPLI NIE JESTEM ZAZDROSNY KIEDY MOJA ZONA UBIERA SEKSOWNE RZECZY I DBA O SIEBIE CHCIALBYM BARDZO OTRZYMAC OPINJE PAR KTORE JUZ TO WYEKSPERYMENTOWALY DZIEKI ZA ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEONARDO
NAJCZESCIEJ EKSPERYMENTUJEMY SIUSIAJAC Z PROGU PRZEDPOKOJU I PROBUJAC TRAFIC STRUMIENIEM MOCZU DO MUSZLI KLOZETOWEJ. MUSICIE WIEDZIEC, ZE W TYCH EKSPERYMENTACH TO JA ZAZWYCZAJ WYGRYWAM. TRAFIAM BLIZEJ NIZ ZONA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że kiedyś przyszłej żonie zaproponuje jakieś trójkąty czy czworokąty może nawet swingowanie bo z jedną babą prez tyle lat to tak jakby codziennie jeść na obiad rosół i schabowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×